Orteza unieruchamiająca staw kolanowy pod kątem 20° GENUIMMO® THUASNE

Nowy produkt

Więcej informacji

Orteza unieruchamiająca staw kolanowy pod kątem 20° GENUIMMO® THUASNE OPIS:

  Bardzo wytrzymała orteza na staw kolanowy pozwalająca na wygodną stabilizację kolana i całą kończynę. Orteza bardzo wygodna, przepuszczająca powietrze, przyjazna dla skóry. Orteza na staw kolanowy wykonana z nowoczesnych materiałów zapewnia użytkownikowi bezpieczeństwo i wygodę w codziennej eksploatacji stabilizatora.
   Dzięki ruchomym pasom mocującym znajudującym się w centralnej części ortezy produkt bardzo dobrze dopasowuje się do kształtu ciała. Używanie tego sprzętu ortopedycznego minimalizuje ryzyko odnowienia lub pogłębienia urazu. Orteza gwarantuje stabilne unieruchomienie w wyproście dzięki 3 stalkom przez które przenikają promienie RTG.

Orteza unieruchamiająca staw kolanowy pod kątem 20° GENUIMMO® THUASNE PRZEZNACZENIE:

   Orteza znakomicie stabilizuje staw kolanowy i unieruchamia staw kolanowy. Zalecana w przypadku niestabilności stawu kolanowego. Orteza kolanowa może być stosowana po różnego typu skręceniach naciągnięciach mięśni i ścięgien lub zdjęciu gipsu, a także w czasie rehabilitacji po urazach takich jak: schorzenia łękotki, więzadeł, niestabilności stawu kolanowego, przeprostu.

Orteza unieruchamiająca staw kolanowy pod kątem 20° GENUIMMO® THUASNE ZALETY:

 • wytrzymałość - orteza stawu kolanowego jest wykonana z bardzo wytrzymałych, przewiewnych materiałów;

 • orteza znakomicie stabilizuje staw kolanowy, co bardzo ułatwia rehabilitację po urazie;

 • orteza na staw kolanowy jest wyposażona w 3 stalki przezierne przez RTG, dzięki czemu nie trzeba zdejmować do ortezy podczas badania;

 • ruchome pasy w znajdujące się w centralnej części ortezy sprawiają, że bardzo łatwo ją dopasować do potrzeb użytkownika.

DANE TECHNICZNE:


Dwie długości: krótka (50 cm) i długa (60 cm).

Numer katalogowy:

 • 2425 01

Rozmiary:

Orteza unieruchamiająca staw kolanowy pod kątem 20 stopni. Rozmiary. Masz problem z kupnem – zamów telefonicznie 735 575 252

Producent:THUASNE

Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu ortez stawu kolanowego niskiej cenie! Kupuj u nas i zyskuj! Z nami masz pewność, że otrzymasz produkt odpowiednio dopasowany do Twoich potrzeb.

Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 3500 klientów!

Szukasz innych stabilizatorów, opasek i ortez? Radzimy wybrać coś z naszej oferty produktów firm: OPPO, KARE, CHRISOFIX, ANTAR, PANI TERESA, RENA, SPORTLASTIC, THUASNE, TIMAGO.


Stabilizatory, ortezy i opaski na kolano i udo w niskiej cenie tylko w sklepie HELPIK.

Potrzebujesz fachowych podpowiedzi?

Przeczytasz je na blogu medycznym. Możesz też zadzwonić na numer 735 575 252 z prośbą o poradę. W razie pytań służymy pomocą.

Klienci kupujący ten produkt zamawiali ponadto:
OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Oceń 
2019-07-16

SKLEP HELIPKI NAJTANSZY JEST

Orteza unieruchamiająca staw kolanowy pod kątem 20°widac ze jest pozadnie zrobiona dobrze wyprofilowana dla klienta i cena tez jest dobra

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  Orteza unieruchamiająca staw kolanowy pod kątem 20° GENUIMMO® THUASNE

  Orteza unieruchamiająca staw kolanowy pod kątem 20° GENUIMMO® THUASNE

  30 Inne produkty w tej samej kategorii: