Orteza rzepki 2304 THUASNE Zobacz większe

PRODUKT ARCHIWALNY SKONTAKTUJ SIĘ W CELU POZNANIA NOWEJ OFERTY!

Orteza rzepki 2304 THUASNE

2932

Nowy produkt

Więcej informacji

Orteza rzepki THUASNE OPIS:

   Wytrzymała i wygodna orteza rzepki zapewniająca stabilność i bezpieczeństwo rzepki. Anatomiczny kształt opaski sprawia, że doskonale uciska ona rzepkę znakomicie stabilizując tę część stawu kolanowego.
   Orteza rzepki może być pomocna w zapobieganiu odniesieniu kontuzji rzepki. Używanie opaski minimalizuje ryzyko odnowienia lub pogłębienia urazu.

Orteza rzepki THUASNE PRZEZNACZENIE:

   Orteza rzepki polecana jest szczególnie wszystkim, którzy mają problemy z rzepką lub przeszli zabieg chirurgicznych rzepki kolanowej.
   Produkt może być także używany profilaktycznie w celu uniknięcia urazu, ponadto używanie produktu minimalizuje możliwość pogłębienia się urazu.

Orteza rzepki THUASNE ZALETY:

  • Wytrzymałość - orteza rzepki jest wykonana z bardzo wytrzymałych materiałów, dzięki czemu może być używana bardzo długo i niemalże w każdych warunkach;

  • Orteza rzepki jest bardzo łatwa w utrzymaniu, doskonale zabezpiecza kolano, zapewniając komfort podczas codziennego użytkowania produktu;

  • Anatomiczny kształt orteza zapewnia profilaktyczny ucisk uszkodzeń rzepki, co pozytywnie wpływa na rekonwalescencję uszkodzonego stawu kolanowego;

  • Możliwość zamówienia bez wychodzenia z domu.

Orteza rzepki THUASNE INFORMACJE O PRODUKCIE:

Nazwa produktu: Orteza rzepki

Rozmiar (obwód kolana):Kod produktu:
2304 01

Producent:
THUASNE


Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu ortezy rzepki w niskiej cenie! Kupuj u nas i zyskuj!

Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 4300 klientów!

Szukasz innego stabilizatora, ortezy i opaski na kolano i udo?

Zobacz nasze propozycje:

Radzimy wybrać stabilizator, ortezę i opaskę na kolano i udo z szerokiej oferty naszego sklepu. Na pozostałych aukcjach znajdziesz wyroby firm: ANTAR, ARMEDICAL, ASTON, HALCAMP, OPPO, PANI TERESA, REHA FUND, SIGVARIS, THUASNE POLSKA Sp. z o.o., TIMAGO.

Potrzebujesz fachowych podpowiedzi?

Przeczytasz je na blogu medycznym. Możesz też zadzwonić na numer 735-575-252 z prośbą o poradę. W razie pytań służymy pomocą.

Klienci kupujący ten produkt zamawiali ponadto: Stabilizatory, ortezy i opaski na łydkę, kostkę i stopęOSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Orteza rzepki 2304 THUASNE

Orteza rzepki 2304 THUASNE

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: