Sklep medyczny - Orteza rzepki -THUASNE - Stabilizatory, ortezy i opaski na kolano i udo- Niska cena Zobacz większe

Orteza rzepki THUASNE

2932

Nowy produkt

Więcej informacji

Opaska na rzepkę THUASNE OPIS:

   Wytrzymała i wygodna opaska na rzepkę zapewniająca stabilność i bezpieczeństwo rzepki. Anatomiczny kształt opaski sprawia, że doskonale uciska ona rzepkę znakomicie stabilizując tę część stawu kolanowego.
   Opaska ortopedyczna na kolano może być pomocna w zapobieganiu odniesieniu kontuzji rzepki. Używanie opaski minimalizuje ryzyko odnowienia lub pogłębienia urazu.


Opaska na rzepkę THUASNE PRZEZNACZENIE:

   Opaska na rzepkę polecana jest szczególnie wszystkim, którzy mają problemy z rzepką lub przeszli zabieg chirurgicznych rzepki kolanowej.
   Produkt może być także używany profilaktycznie w celu uniknięcia urazu, ponadto używanie produktu minimalizuje możliwość pogłębienia się urazu.Opaska na rzepkę THUASNE ZALETY:

  • wytrzymałość - opaska rzepkowa jest wykonana z bardzo wytrzymałych materiałów, dzięki czemu może być używana bardzo długo i niemalże w każdych warunkach;

  • opaska na rzepkę kolanową jest bardzo łatwa w utrzymaniu, doskonale zabezpiecza kolano, zapewniając komfort podczas codziennego użytkowania produktu;

  • anatomiczny kształt opaski zapewnia profilaktyczny ucisk uszkodzeń rzepki, co pozytywnie wpływa na rekonwalescencję uszkodzonego stawu kolanowego;ROZMIAR: uniwersalny

PRODUCENT: THUASNE

Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu opasek na rzepkę w niskiej cenie! Kupuj u nas i zyskuj! Z nami masz pewność, że otrzymasz produkt odpowiednio dopasowany do Twoich potrzeb.


Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 3500 klientów!


Szukasz innych stabilizatorów, opasek i ortez? Radzimy wybrać coś z naszej oferty produktów firm: OPPO, KARE, CHRISOFIX, ANTAR, PANI TERESA, RENA, SPORTLASTIC, THUASNE, TIMAGO.

Stabilizatory, ortezy i opaski na kolano i udo w niskiej cenie tylko w sklepie HELPIK.

Potrzebujesz fachowych podpowiedzi?


Przeczytasz je na blogu medycznym. Możesz też zadzwonić na numer 735 575 252 z prośbą o poradę. W razie pytań służymy pomocą.


Klienci kupujący ten produkt zamawiali ponadto:OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Oceń 
2019-07-16

UNIKATOWA ORTEZA

Orteza rzepki THUASNE Z NAKOMITY POMYSŁ NA ORTEZĘ POLECAM

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

Orteza rzepki THUASNE

Orteza rzepki THUASNE

30 Inne produkty w tej samej kategorii: