Orteza stawu kolanowego Dynamic Reliever THUASNE

Nowy produkt

1 430,78 zł

Więcej informacji

Orteza stawu kolanowego Dynamic Reliever® THUASNE OPIS:

   Bardzo wytrzymała orteza stawu kolanowego wykonana z nowoczesnej dzianiny. Orteza pozwala na wygodną stabilizację kolana i pośrednio całą kończynę. Ten model ortezy jest bardzo lekki i niewidoczny pod ubraniem, co ułatwia wykonywanie czynności ruchowych.
   Orteza stawu kolanowego ma zastosowane następujące nowoczesne rozwiązania: zawias Telescoping Townsend Motion odciąża kończynę w trakcie chodzenia, co pozytywnie wpływa na proces rehabilitacji, a specjalne paski pomagają odciążać powierzchnie stawowe.

Orteza stawu kolanowego Dynamic Reliever® THUASNE PRZEZNACZENIE:

   Orteza kolanowa jest przeznaczona dla osób z wszelkimi urazami kolana, cierpiących na bóle kolana, obrzęki i zdrętwienia. Może służyć do stabilizacji stawu kolanowego także po zdjęciu gipsu, przed i po zabiegach chirurgicznych kolana, oraz w przypadku niestabilności stawu kolanowego, uszkodzeń, rzepki, więzadeł kolanowych. Używanie tej ortezy stawu kolanowego minimalizuje ryzyko odnowienia lub pogłębienia się urazu.

Orteza stawu kolanowego Dynamic Reliever® THUASNE ZALETY:

  • wytrzymałość - orteza kolanowa jest wykonana z bardzo wytrzymałych materiałów;
  • funkcjonalność – nowoczesne rozwiązania takie jak: zawias Telescoping Townsend Motion umożliwia łatwe odciążenie kończyny w ruchu, co ułatwia codzienną eksploatację produktu;
  • orteza kolanowa nie przekręca się na nodze dzięki regulowanemu podparciu kości piszczelowej;
  • komfort użytkowania - zapięcia błyskawiczne i lekkość ortezy zapewniają wygodę podczas zakładania zdejmowania i noszenia ortezy, nawet jeżeli jest ono długotrwałe;
  • wygodna regulacja siły – dzięki nowoczesnym rozwiązaniom ściąganie pasków lub zwiększenie grubości poduszeczki na kłykieć dają możliwość odciążenia powierzchni stawowych;
  • orteza stawu kolanowego zawiera unikalne elementy takie jak: łuska na udo, zawias i łuska na łydkę można regulować bez użycia narzędzi, a ich anatomiczny kształt sprawia, że łatwo je dopasować do budowy ciała i indywidualnych potrzeb każdego pacjenta.


Orteza stawu kolanowego Dynamic Reliever® THUASNE DANE TECHNICZNE:

WYMIARY:

15 cm poniżej stawu kolanowego (a)

15 cm powyżej stawu kolanowego (b)

1

28-35 cm

35-45 cm

2

35-43 cm

45-61 cm

3

43-48 cm

61-71 cm

Producent: THUASNE

Sklep medyczny HELPIK to warancja zakupu ortez stawu kolanowego w niskiej cenie! Kupuj u nas i zyskuj! Z nami masz pewność, że otrzymasz produkt odpowiednio dopasowany do Twoich potrzeb.

Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 3500 klientów!

Szukasz innych stabilizatorów, opasek i ortez? Radzimy wybrać coś z naszej oferty produktów firm: OPPO, KARE, CHRISOFIX, ANTAR, PANI TERESA, RENA, SPORTLASTIC, THUASNE, TIMAGO.

Stabilizatory, ortezy i opaski na kolano i udo w niskiej cenie tylko w sklepie HELPIK.

Potrzebujesz fachowych podpowiedzi?

Przeczytasz je na blogu medycznym. Możesz też zadzwonić na numer 735 575 252 z prośbą o poradę. W razie pytań służymy pomocą.

Klienci kupujący ten produkt zamawiali ponadto:
OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Oceń 
2019-07-16

super sklep

Orteza stawu kolanowego Dynamic Reliever majac ta orteze robie szybkie postepy

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

Orteza stawu kolanowego Dynamic Reliever THUASNE

Orteza stawu kolanowego Dynamic Reliever THUASNE

30 Inne produkty w tej samej kategorii: