ORTEZA FUNKCJONALNA STAWU KOLANOWEGO CATALYST ELITE VQ-07-3200 Timago Zobacz większe

ORTEZA FUNKCJONALNA STAWU KOLANOWEGO CATALYST ELITE VQ-07-3200 Timago

5994

Nowy produkt

623,00 zł

Więcej informacji

Orteza funkcjonalna stawu kolanowego CATALYST ELITE VQ-07-3200 Timago OPIS:

   Lekka i nowoczesna orteza funkcjonalna stawu kolanowego. Produkt został wykonamy z aluminium co czyni go bardzo lekkim i funkcjonalnym. Orteza doskonale chroni i zabezpiecza staw kolanowy. Doskonale zabezpiecza więzadła krzyżowe, dzięki możliwości konwersji ortezy i przedniego więzadła krzyżowego jednocześnie. Takie rozwiązanie znacząco podnosi również funkcjonalność ortez, która może chronić duże fragmenty stawu kolanowego.
   Dzięki posiadaniu czteropunktowego punktu podparcia znakomicie rozkładają obciążenia stawu kolanowego, przenosząc je z uszkodzonych elementów stawu kolanowego na te zdrowe. Dobre rozłożenie obciążeń pozwala na przyśpieszenie procesu rehabilitacji. Poza tym ten model ortezy jest wyposażony w zegar, który w prosty i wygodny sposób pozwala dopasować kąt ustawienia ortezy do potrzeb użytkownika. Ponadto, dzięki temu orteza funkcjonalna stawu kolanowego może imitować ruchy zgięcia i wyprostu, co ułatwia funkcjonowanie pacjenta podczas noszenia ortezy.

   Istnieją dwie wersje ortezy funkcjonalnej stawu kolanowego, zawiera sztywną ramę z unikalnym rozwiązaniem ATC (Active Thigh Cuff), jest to nowoczesny elastyczny, a jednocześnie bardzo wytrzymały system krzyżowanego 2 pasowego mankietu udowego, który zabezpiecza mięsień czworogłowy uda i zapewnia pełną swobodę ruchu stawu kolanowego.


Orteza funkcjonalna stawu kolanowego CATALYST ELITE VQ-07-3200 Timago PRZEZNACZENIE:

   Orteza funkcjonalna stawu kolanowego bardzo dobrze chroni przed przeciążeniami stawu. W związku z tym jest zalecana tym, którzy zawodowo lub amatorsko uprawiają sport. Orteza na kolano dedykowana również dla osób po różnego typu urazach łękotki lub więzadeł ACL, PCL, LCL, MCL, dla osób po przeciążeniach stawu kolanowego. Zalecana także osobom po zabiegach chirurgicznych w tym np. rekonstrukcji więzadeł oraz podczas rehabilitacji.Orteza funkcjonalna stawu kolanowego CATALYST ELITE VQ-07-3200 Timago ZALETY:

 • nowoczesne rozwiązania i innowacyjna konstrukcja sprawia, że ta orteza funkcjonalna stawu kolanowego jest bardzo wytrzymały;

 • wytrzymałość - orteza jest wykonana z bardzo wytrzymałych materiałów, które zwiększają komfort użytkownika. Do tego ten model ortezy jest bardzo lekki, (rama ortezy jest aluminiowa), co ułatwia używanie produktu;

 • orteza kolanowa bardzo dobrze przenosi obciążenia z kontuzjowanych fragmentów kolana, lepiej rozkładając ciężar ciał, co pozytywnie wpływa na rekonwalescencję;

 • funkcjonalność – zegary typu V-Track imitujące ślizg stawu kolanowego, a jednocześnie wspierają zgięcie i wyprost kolana. Takie rozwiązania ułatwiają ruch, a tym co jest bardzo ważne w procesie rehabilitacji;

 • regulowany mankiet udowy i system (Active Thigh Cuff) ułatwia poruszanie się i zabezpiecza mięsień czworogłowy uda;

 • wersja RT (Right Top) posiada zmiękczona górna część ramy, która redukuje luzy i zwiększa komfort użytkowania;

 • komfort tej nowoczesnej ortezy zwiększa także tylny mankiet ortezy kolanowej;

 • innowacyjność produktu umożliwia konwersję ortezy na wersję PCL (stabilizującą więzadło krzyżowe tylne) lub wersję CI (stabilizującą złożone niestabilności więzadeł).
Producent : Timago

Kod produktu: VQ-07-3100

Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu funkcjonalnych ortez w niskiej cenie! Kupuj u nas i zyskuj! Z nami masz pewność, że otrzymasz produkt odpowiednio dopasowany do Twoich potrzeb.

Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 3500 klientów!


Szukasz innych stabilizatorów, opasek i ortez? Radzimy wybrać coś z naszej oferty produktów firm: OPPO, KARE, CHRISOFIX, ANTAR, PANI TERESA, RENA, SPORTLASTIC, THUASNE, TIMAGO.

Stabilizatory, ortezy i opaski na kolano i udo w niskiej cenie tylko w sklepie HELPIK.


Potrzebujesz fachowych podpowiedzi?

Przeczytasz je na blogu medycznym. Możesz też zadzwonić na numer 735 575 252 z prośbą o poradę. W razie pytań służymy pomocą.


Klienci kupujący ten produkt zamawiali ponadto:

OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Oceń 
2019-07-17

MEGA ORTEZA

ORTEZA FUNKCJONALNA STAWU KOLANOWEGO CATALYST ELITE VQ-07-3200 w tej ortezie czuje ze moja noga jest stabilna i ułatwia mi chodzenie

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  ORTEZA FUNKCJONALNA STAWU KOLANOWEGO CATALYST ELITE VQ-07-3200 Timago

  ORTEZA FUNKCJONALNA STAWU KOLANOWEGO CATALYST ELITE VQ-07-3200 Timago

  30 Inne produkty w tej samej kategorii: