ORTEZA FUNKCJONALNA STAWU KOLANOWEGO GENUDYN CI 7780 TIMAGO Zobacz większe

ORTEZA FUNKCJONALNA STAWU KOLANOWEGO GENUDYN CI SPORLASTIC-7780 TIMAGO

Nowy produkt

681,00 zł

Więcej informacji

Orteza funkcjonalna stawu kolanowego GENUDYN CI 7780 TIMAGO OPIS:


   Nowoczesna orteza stawu kolanowego zapewnia komfort i stabilizację stawu kolanowego. Produkt został wykonany z nowoczesnych materiałów. Bardzo lekkie materiały, które zostały użyte w tworzeniu ortezy stawu kolanowego (bardzo lekkie aluminium) oraz technologia OPti fit sprawia, że produkt nie obciąża zanadto nogi, dzięki czemu ta orteza stawu kolanowego jest wygodna w noszeniu.
   Wyposażenie tego modelu ortezy w zapięcia szybkozłączne i regulowane pasy obwodowe zapewniają użytkownikowi bezpieczeństwo i wygodę w codziennej eksploatacji ortezy. Dodatkowo ten model ortezy kolanowej wyposażony jest w zegary z klinami, które regulują zakres ruchomości stawu kolanowego - dzięki czemu, możliwa jest ustalenie pozycji, w jakiej znajduje się kolano zgodnie z zaleceniami lekarza i życzeniami użytkownika stabilizatora. Możliwość regulacji kąta zgięcia kolana chroni przed niechcianym lub niebezpiecznym przeprostem, lub wyprostem.

Orteza funkcjonalna stawu kolanowego GENUDYN CI 7780 TIMAGO PRZEZNACZENIE:


   Orteza funkcjonalna stawu kolanowego bardzo dobrze chroni przed przeciążeniami stawu. W związku z tym jest zalecany osobom, które zawodowo lub amatorsko uprawiają sport, w przypadku leczenia różnego typu urazów i kontuzji. Zalecana w przypadku niestabilności stawu kolanowego.
   Jej noszenie jest zalecane po różnego typu skręceniach naciągnięciach mięśni i ścięgien lub zdjęciu gipsu, a także w czasie rehabilitacji po urazach takich jak: schorzenia łąkotki, więzadeł, niestabilności stawu kolanowego, przeprostu, po rekonstrukcji więzadeł: LCL, MCL, ACL, podczas rehabilitacji pourazowej.

Orteza funkcjonalna stawu kolanowego GENUDYN CI 7780 TIMAGO ZALETY:

 • wykonanie i konstrukcja ortezy kolanowej - ultralekka orteza wykonana z aluminium sprawia, że bardzo wygodnie się ją nosi;

 • funkcjonalność, która jest zapewniona między innymi przez regulowane pasy obwodowe, które umożliwiają szybkie i bezproblemowe dostosowanie ortezy do potrzeb każdego użytkownika;

 • zegary z klinami regulującymi zakres ruchomości, w które wyposażona jest orteza funkcjonalna stawu kolanowego, pozwalają na ustabilizowanie stawu kolanowego w dogodnej i zalecanej przez lekarza pozycji.Zakres ruchomości:

 • Zgięcie: 45°, 60°, 75°, 90°, LOCKOUT
 • Wyprost: 0°, 10°, 20°, 30°, 40°, 50°

Typ:

 • prawy 7780-2
 • lewy 7780-1

TABELA ROZMIAROWA:

xx     Rozmiar
    Obwód Uda*
01     XS   
           32-38 cm
02     S                           38-44 cm
03     M                          44-50 cm
04     L           50-56 cm
05     XL                          56-63 cm
06     XXL                        63-70 cm* pomiar 15 cm nad rzepką

Producent : TimagoSklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu ortez stawu kolanowego w niskiej cenie! Kupuj u nas i zyskuj! Z nami masz pewność, że otrzymasz produkt odpowiednio dopasowany do Twoich potrzeb.

Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 3500 klientów!

Szukasz innych stabilizatorów, opasek i ortez? Radzimy wybrać coś z naszej oferty produktów firm: OPPO, KARE, CHRISOFIX, ANTAR, PANI TERESA, RENA, SPORTLASTIC, THUASNE, TIMAGO.

Stabilizatory, ortezy i opaski na kolano i udo w niskiej cenie tylko w sklepie HELPIK.

Potrzebujesz fachowych podpowiedzi?

Przeczytasz je na blogu medycznym. Możesz też zadzwonić na numer 735 575 252 z prośbą o poradę. W razie pytań służymy pomocą.

Klienci kupujący ten produkt zamawiali ponadto:


OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Oceń 
2019-07-17

Doskonały sklep

ORTEZA FUNKCJONALNA STAWU KOLANOWEGO GENUDYN CI 7780
Doskonale sie w niej czuje noga polecam.Doskonale przeszkoleni ludzie tu pracuja 6 z+

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  ORTEZA FUNKCJONALNA STAWU KOLANOWEGO GENUDYN CI SPORLASTIC-7780 TIMAGO

  ORTEZA FUNKCJONALNA STAWU KOLANOWEGO GENUDYN CI SPORLASTIC-7780 TIMAGO

  30 Inne produkty w tej samej kategorii: