ORTEZA PODTRZYMUJĄCA RZEPKĘ TENDON BANDAGE CLASSIC 7228 Timago Zobacz większe

ORTEZA PODTRZYMUJĄCA RZEPKĘ TENDON BANDAGE CLASSIC 7228 Timago

6127

Nowy produkt

65,46 zł

Więcej informacji

Orteza podtrzymująca rzepkę TENDON BANDAGE CLASSIC 7228 Timago OPIS:

   Jest to orteza kolanowa najnowszej generacji, która podtrzymuje i zabezpiecza rzepkę. Orteza została wykonana z elastycznych i funkcjonalnych materiałów zapewniających komfort podczas codziennego noszenia ortezy. Jest to produkt wysoce elastyczny, dlatego umożliwia bezproblemowe wykonywanie ćwiczeń nawet w kontakcie z wodą.
   Ponadto orteza na kolano posiada pelotę zapewniająca mikromasaż podczas noszenia ortezy, dzięki czemu redukuje ból. Ponadto, orteza na kolano powoduje zwiększenie napięcia mięśnia czworogłowego i działa pomocniczo w leczeniu urazów rzepki pomagając utrzymać rzepkę w prawidłowej pozycji.

Orteza podtrzymująca rzepkę TENDON BANDAGE CLASSIC 7228 Timago PRZEZNACZENIE:

   Ta orteza idealnie nadaje się do użytku podczas rehabilitacji po urazie rzepki, lub kolana, jest stosowana podczas rehabilitacji pourazowej i po zabiegach chirurgicznych kolana. Orteza doskonale wzmacnia staw kolanowy i stabilizuje rzepkę zapewniając mikromasaż dzięki pelocie.
   W związku z tym ten model ortezy kolanowej może być stosowany przez osób z dystrofią mięśniową, cierpiących na: kolano skoczka, zespół bólowy przedniej okolicy kolana, chondromalację rzepki, zwyrodnienie stawu udowo-rzepkowego, niewydolność więzadła krzyżowego przedniego, osłabienie mięśnia czworogłowego.

Orteza podtrzymująca rzepkę TENDON BANDAGE CLASSIC 7228 Timago ZALETY:

  • komfort i wytrzymałość – opaska ortopedyczna została wykonana z bardzo wytrzymałych materiałów, które zwiększają komfort użytkownika, a jednocześnie rzepka jest odpowiednio zabezpieczona. Taśma zapinana na rzep, która wydatnie zwiększa funkcjonalność ortezy;
  • specjalna pelota, która umożliwia terapeutyczny ucisk rzepki. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom orteza kolanowa wspomaga rekonwalescencję po urazie utrzymując rzepkę w prawidłowej pozycji;
  • funkcjonalność - wyprofilowana opaska zapinana na rzep łatwe i bezproblemowe zakładanie i zdejmowanie produktu a także takie ułożenie ortez, które najbardziej odpowiada użytkownikowi ortezy. Orteza na kolano posiada też sprzączki dające możliwość regulacji siły kompresji;
  • elastyczny materiał, z którego została wykonana kolanowa orteza, umożliwia bezproblemowe i wygodne wykonywanie rozmaitych ćwiczeń zarówno w kontakcie z podłogą jak również z wodą;
  • komfort i wytrzymałość – opaska została wykonana z bardzo wytrzymałych materiałów, które zwiększają komfort użytkownika, a jednocześnie rzepka jest odpowiednio zabezpieczona.


Rozmiar: uniwersalny
Dostępne kolory: czarny
Możliwość noszenia na prawej i lewej kończynie
Kod produktu: 7228

Producent : TIMAGO

Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu opasek podtrzymujących rzepkę kolanową w niskiej cenie.

Kupuj u nas i zyskuj! Z nami masz pewność, że otrzymasz produkt odpowiednio dopasowany do Twoich potrzeb.

Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 3500 klientów!
Szukasz innych stabilizatorów, opasek i ortez? Radzimy wybrać coś z naszej oferty produktów firm: OPPO, KARE, CHRISOFIX, ANTAR, PANI TERESA, RENA, SPORTLASTIC, THUASNE, TIMAGO.

Stabilizatory, ortezy i opaski na kolano i udo w niskiej cenie tylko w sklepie HELPIK.

Potrzebujesz fachowych podpowiedzi?

Przeczytasz je na blogu medycznym. Możesz też zadzwonić na numer 735 575 252 z prośbą o poradę. W razie pytań służymy pomocą.

Klienci kupujący ten produkt zamawiali ponadto:

OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

ORTEZA PODTRZYMUJĄCA RZEPKĘ TENDON BANDAGE CLASSIC 7228 Timago

ORTEZA PODTRZYMUJĄCA RZEPKĘ TENDON BANDAGE CLASSIC 7228 Timago

30 Inne produkty w tej samej kategorii: