Sklep medyczny. Biała opaska elastyczna stawu kolanowego Pani Teresa - opaska elastyczna na kolano - stabilizacja kolana. Tanio Zobacz większe

Opaska elastyczna stawu kolanowego PANI TERESA

Nowy produkt

W magazynie

Cena: 23,70 zł

Więcej informacji

Opaska elastyczna stawu kolanowego PANI TERESA OPIS:

   Wygodna i trwała, elastyczna opaska na kolano. Bardzo dobrze stabilizuje całe kolano, jak i rzepkę jednocześnie pozostawiając użytkownikowi swobodę ruchu.

Opaska elastyczna stawu kolanowego PANI TERESA PRZEZNACZENIE:

   Opaska elastyczna stawu kolanowego jest idealna dla osób z wszelkimi urazami kolana, cierpiących na bóle kolana, obrzęki i zdrętwienia. Zalecana również dla osób z urazami mięśniowymi lub naderwanymi ścięgnami. Doskonale zabezpiecza staw kolanowy podczas aktywności fizycznej.
   Opaska może służyć do stabilizacji stawu kolanowego także po zdjęciu gipsu, jak również przed i po zabiegach chirurgicznych kolana.

Opaska elastyczna stawu kolanowego PANI TERESA ZALETY:

  • opaska działa rozgrzewająco na staw kolanowy oraz układ stawowo-mięśniowy i więzadłowy, łagodząc ból i przyspieszając rekonwalescencję;

  • w przypadku aktywności fizycznej opaska elastyczna na kolano redukuje ryzyko odniesienia kontuzji;

  • opaska elastyczna stawu kolanowego bardzo łatwo się zakłada zdejmuje, co ułatwia codzienną eksploatację. Ponadto nie krępuje ona ruchów kolana, dzięki temu użytkownik może pozostać aktywny fizycznie.

Opaska elastyczna stawu kolanowego PANI TERESA DANE TECHNICZNE:
TABELA ROZMIARÓW:


ROZMIARSMLXLXXL
Obwód nogi nad kolanem [cm]30 – 3839 – 4748 – 5455 – 63> 63

 

Dopasowanie rozmiaru:

W celu prawidłowego dopasowania rozmiaru elastycznej opaski na kolano należy dokonać pomiaru obwodu nogi nad kolanem,
a następnie wybrać rozmiar z tabeli na opakowaniu.

 
Sposób zakładania:
Opaskę naciągnąć od dołu na wysokość stawu kolanowego.
Nie stosować bezpośrednio na rany lub uszkodzoną skórę.

 
Przechowywanie:

W oryginalnym opakowaniu, w suchym i zacienionym miejscu.


 
Przepis prania:
Prać ręcznie w temperaturze 40°C przy użyciu delikatnych środków piorących np. przeznaczonych do prania wełny. Nie dopuszczać do silnego zabrudzenia! Nie prasować! Nie chlorować!

Uwagi:
Stosowanie opaski należy skonsultować z lekarzem.
W czasie noszenia opaski zalecane jest wykonywanie podstawowego zestawu ćwiczeń rehabilitacyjnych. Ciągle stosowanie opaski bez wykonywania ćwiczeń może doprowadzić do osłabienia mięśni.

 

Dostępne rozmiary: S, M, L, XL
 
PRODUCENT: Pani TeresaSklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu opasek elastycznych na kolano w niskiej cenie! Kupuj u nas i zyskuj!Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 3500 klientów!


Szukasz innych stabilizatorów, opasek i ortez? Radzimy wybrać coś z naszej oferty produktów firm: OPPO, THUASNEPANI TERESAOPPOANTARTIMAGOUNITED SURGICALVQ ORTHOCARE.KARE, CHRISOFIX, TYNOR. Stabilizatory, ortezy i opaski na kolano i udo w niskiej cenie tylko w sklepie HELPIK.
Potrzebujesz fachowych podpowiedzi?


Przeczytasz je na blogu medycznym. Możesz też zadzwonić na numer 735 575 252 z prośbą o poradę. W razie pytań służymy pomocą.Klienci kupujący ten produkt zamawiali ponadto:

OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Opaska elastyczna stawu kolanowego PANI TERESA

Opaska elastyczna stawu kolanowego PANI TERESA

Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tej samej kategorii:

    Customer questions & answers

    No questions about the product at the moment,