Sklep medyczny- Opaska elastyczna staw skokowy bezszwowa- PANI TERESA - opaska elastyczna stawu skokowego- Tanio! Zobacz większe

PRODUKT ARCHIWALNY SKONTAKTUJ SIĘ W CELU POZNANIA NOWEJ OFERTY!

Opaska elastyczna staw skokowy bezszwowa PANI TERESA

1151

Nowy produkt

Więcej informacji

Opaska elastyczna staw skokowy bezszwowa PANI TERESA OPIS:

   Wygodna i trwała elastyczna opaska na staw skokowy. Jest bezszwowa, co zwiększa komfort korzystania z produktu na co dzień. Bardzo dobrze stabilizuje staw skokowy, pozostawiając użytkownikowi swobodę ruchu. Stosowanie opaski minimalizuje ryzyko odniesienie urazu w przypadku aktywności fizycznej. Ten model elastycznej opaski na staw skokowy jest wyposażony w funkcjonalne zapięcie, dzięki temu produkt bardzo łatwo dopasować do potrzeb użytkownika.

Opaska elastyczna staw skokowy bezszwowa PANI TERESA PRZEZNACZENIE:

   Opaska elastyczna na staw skokowy przeznaczona dla osób z urazami stawu skokowego. Zalecana również dla osób z urazami mięśniowymi, lub naderwanymi ścięgnami. Doskonale zabezpiecza staw skokowy podczas aktywności fizycznej. Opaska stawu skokowego może służyć do stabilizacji stawu skokowego także po zdjęciu gipsu, jak również przed i po zabiegach chirurgicznych.
   Opaska na staw skokowy znakomicie sprawdza się również w przypadku rehabilitacji po złamaniach i urazach mięśniowych okolic stawu skokowego. Skutecznie zabezpiecza i wzmacnia aparat mięśniowy w czasie aktywności fizycznej.

Opaska elastyczna staw skokowy bezszwowa PANI TERESA ZALETY:

  • w przypadku aktywności fizycznej wzmacnia aparat mięśniowy, a co za tym idzie noszenie opaski redukuje ryzyko odniesienia kontuzji;

  • konstrukcja opaski - dzięki temu, że jest to opaska bezszwowa bardzo wygodnie się nosi ten model elastycznej opaski na staw skokowy;

  • dzięki specjalnemu rzepowi jest to opaska elastyczna, którą bardzo łatwo się zakłada zdejmuje, co ułatwia codzienną eksploatację. Ponadto nie krępuje ona ruchów kolana, dzięki temu użytkownik może pozostać aktywny fizycznie.


Opaska elastyczna staw skokowy bezszwowa PANI TERESA DANE TECHNICZNE:

Tabela rozmiarów:


ROZMIAR

S

M

L

XL

Obwód nogi nad kostką [cm]

19 – 21 cm

22 – 24 cm

25 – 26 cm

27 – 28 cm

 

 

Dopasowanie rozmiaru:

Chcąc prawidłowo dobrać rozmiar bezszwowej opaski elastycznej na staw skokowy należy dokonać pomiaru obwodu nogi nad kostką,  a następnie wybrać rozmiar z tabeli na opakowaniu.

Sposób zakładania:

Część dzianą wyrobu – skarpetkową – wciągnąć na nogę tak, aby węższy ściągacz przypadał na śródstopie, a szerszy ściągacz powyżej kostki. Następnie odpiąć rzepy na taśmie dociągającej i nałożyć ją na nogę – krzyżując na przegubie (według rysunku), zapiąć na rzep regulując ucisk.

Przechowywanie:

W oryginalnym opakowaniu, w suchym i zacienionym miejscu.

Prać ręcznie w temperaturze 40°C przy użyciu delikatnych środków piorących np. przeznaczonych do prania wełny. Nie dopuszczać do silnego zabrudzenia! Nie prasować! Nie chlorować!

Uwagi:

Stosowanie opaski należy skonsultować z lekarzem.

W czasie noszenia opaski stawu skokowego zalecane jest wykonywanie podstawowego zestawu ćwiczeń rehabilitacyjnych. Ciągle stosowanie opaski bez wykonywania ćwiczeń może doprowadzić do osłabienia mięśni. Nie można nosić opaski na staw skokowy bez przerwy, przez całą dobę. Produkt najlepiej przechowywać w oryginalnym opakowaniu, należy przechowywać w suchym zaciemnionym miejscu. Pamiętaj aby odpowiednio dobrać rozmiar. Zły dobór rozmiaru może skutkować może negatywnie wpłynąć na krążenie krwi.
PRODUCENT: PANI TERESASklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu bezszwowych opasek elastycznych na staw skokowy w niskiej cenie! Kupuj u nas i zyskuj!

Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 3500 klientów!

Szukasz innych stabilizatorów, opasek i ortez? Radzimy wybrać coś z naszej oferty produktów firm: ANTAR, KAREMOBILEXHALCAMPOPPOPANI TERESARENA.

Stabilizatory, ortezy i opaski na bark i łokieć w niskiej cenie tylko w sklepie HELPIK.

Potrzebujesz fachowych podpowiedzi? Przeczytasz je na blogu medycznym. Możesz też zadzwonić na numer 735 575 252 z prośbą o poradę. W razie pytań służymy pomocą.


Klienci kupujący ten produkt zamawiali ponadto:


OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Opaska elastyczna staw skokowy bezszwowa PANI TERESA

Opaska elastyczna staw skokowy bezszwowa PANI TERESA

30 Inne produkty w tej samej kategorii:

Pytania i odpowiedzi klientów

Brak pytań o produkt w tej chwili,