Tutor unieruchamiający staw skokowy TGO-C STS 603 TIMAGO Zobacz większe

PRODUKT ARCHIWALNY SKONTAKTUJ SIĘ W CELU POZNANIA NOWEJ OFERTY!

Tutor unieruchamiający staw skokowy TGO-C STS 603 TIMAGO

Nowy produkt

Więcej informacji

Tutor unieruchamiający staw skokowy TGO-C STS 603 TIMAGO OPIS:

   Wytrzymały i trwały tutor usztywniający staw skokowy zapewniający stabilizację stawu. Tutor ten ma formę buta wyposażonego w specjalne taśmy zabezpieczające i wzmocnienia boczne. Bardzo dobrze usztywnia staw skokowy, co jest kluczowe w przypadku rehabilitacji po wielu zabiegach chirurgicznych. Tutor znakomicie staw skokowy, redukując ryzyko pogłębienia się urazu i ułatwiając rekonwalescencję.
   Nieelastyczny materiał, z którego został wykonany ten model tutora, pozwala na łatwe odprowadzanie wilgoci i ułatwia dopływ powietrza do uszkodzonej kończyny, co sprawia, że codzienne korzystanie z tutora. Tutor zabezpiecza i stabilizuje staw w dwóch kierunkach: przyśrodkowym i bocznym, co jeszcze bardziej podnosi funkcjonalność produktu.

Tutor unieruchamiający staw skokowy TGO-C STS 603 TIMAGO PRZEZNACZENIE:

   Tutor chroniący staw skokowy, który bardzo dobrze chroni przed przeciążeniami stawu. W związku z tym jest zalecany tym, którzy zawodowo lub amatorsko uprawiają sport i mają problem z nawracającymi kontuzjami stawu skokowego. Produkt świetnie sprawdza się w profilaktyczne urazów stawu skokowego. Dedykowany również dla osób po różnego typu urazach, operacjach stopy i stawu skokowego.
   Jego noszenie jest zalecane po różnego typu skręceniach naciągnięciach, zwyrodnieniach stawu skokowego, zwichnięciach i skręceniach zapaleniach mięśni i ścięgien, lub zdjęciu gipsu, a także w czasie rehabilitacji po urazach. Noszenie tutora jest zalecane także w przypadku ostrych zespołów bólowych.

Tutor unieruchamiający staw skokowy TGO-C STS 603 TIMAGO ZALETY:

  • materiał, z którego została wykonana orteza, zapewnia doskonałą wentylację i odprowadza nadmiar wilgoci. Takie rozwiązania wydatnie zwiększają komfort korzystania z produktu;
  • konstrukcja tutora jest to produkt w formie specjalnego buta, który dzięki swojej konstrukcji i wzmocnieniom bocznym doskonale zabezpiecza staw skokowy;
  • funkcjonalność - wzmocnione taśmy boczne sprawiają, że orteza nie zsuwa się i nie przesuwa w niepożądany sposób;
  • oboczne wzmocnienia kostki - dzięki wzmocnieniom tutor stauw skokowego zabezpiecza kończynę w kierunku bocznym i przyśrodkowym. Produkt posiada taśmy, które zabezpieczają kość użytkownika przed skręceniem i przesunięciem, dodatkowo zabezpieczając staw skokowy.

Kod produktu: TGO-C STS 603

Rozmiar (obwód kostki):


Termin realizacji zamówienia zależny jest od producenta i wynosi od 3 do 10 dni roboczych, prosimy o kontakt telefoniczny: 735-575-252 Możliwość uzyskania dofinansowania PCPR/MOPS/PFRON. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji.

PRODUCENT: TIMAGO

Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu tutorów unieruchamiających staw skokowy TGO-C STS 603 w niskiej cenie! Kupuj u nas i zyskuj!

Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 3500 klientów!

Szukasz innych stabilizatorów, opasek i ortez? Radzimy wybrać coś z naszej oferty produktów firm: OPPO, KARE, CHRISOFIX, ANTAR, PANI TERESA, RENA, SPORTLASTIC, THUASNE, TIMAGO.

Stabilizatory, ortezy i opaski na łydkę, kostkę i stopę
w niskiej cenie tylko w sklepie HELPIK.

Potrzebujesz fachowych podpowiedzi?

Przeczytasz je na blogu medycznym. Możesz też zadzwonić na numer 735 575 252 z prośbą o poradę. W razie pytań służymy pomocą.

Klienci kupujący ten produkt zamawiali ponadto:


OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Tutor unieruchamiający staw skokowy TGO-C STS 603 TIMAGO

Tutor unieruchamiający staw skokowy TGO-C STS 603 TIMAGO

Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tej samej kategorii:

    Pytania i odpowiedzi klientów

    Brak pytań o produkt w tej chwili,