But marszowy 17” TGO-E BM-C 609 TIMAGO Zobacz większe

PRODUKT ARCHIWALNY SKONTAKTUJ SIĘ W CELU POZNANIA NOWEJ OFERTY!

But marszowy 17” TGO-E BM-C 609 TIMAGO

Nowy produkt

Więcej informacji

But marszowy 17” TGO-E BM-C 609 TIMAGO OPIS:

   But marszowy ma wbudowaną wewnętrzną wyściółkę typu CoolMax, co zwiększa komfort noszenia. Głównym elementem buta marszowego jest szyna zrobiona z PCV w kształcie buta. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych materiałów but umożliwia dostęp powietrza do kontuzjowanej nogi i gwarantuje łatwość odprowadzania nadmiaru ciepła i wilgoci.
   System pasów, w który jest wyposażony ten but ortopedyczny, gwarantuje stabilne ustawienie modelu buta na nodze i zapewnia stabilną pozycję kończony podczas noszenia obuwia ortopedycznego. Ponadto profilowana podeszwa antypoślizgowa gwarantuje stabilny i bezpieczny chód.

But marszowy 17” TGO-E BM-C 609 TIMAGO PRZEZNACZENIE:

   But marszowy stabilizuje i zabezpiecza kończynę. Może być stosowany uszkodzeń mięśniowych, uszkodzeń tkanki miękkiej, uszkodzeń ścięgien Achillesa, kontuzji stopy, po złamaniach, lub skręceniach, kontuzji w zakresie górnego i dolnego stawu skokowego. Ten but marszowy znajduje zastosowanie podczas rehabilitacji. Produkt może stanowić doskonałą alternatywę dla unieruchomienia kończyny w gipsie.

But marszowy 17” TGO-E BM-C 609 TIMAGO ZALETY:

  • But marszowy zapewnia komfort codziennego użytku dzięki zastosowaniu innowacyjnych materiałów, m.in. materiał CoolMax, który ogrzewa staw i ułatwia dostęp powietrza do kontuzjowanej kończyny, co zwłaszcza jest przydatne w procesie rehabilitacji po urazie;

  • Konstrukcja buta marszowego sprawia, że stabilizator działa terapeutycznie, ogrzewając kontuzjowany staw i redukując ból;

  • Wytrzymałość - but marszowy jest wykonany z bardzo wytrzymałych materiałów, ułatwia to codzienną eksploatację stabilizatora;

  • Dzięki nowoczesnej konstrukcji but marszowy stabilizuje kończynę w bezpiecznej, neutralnej pozycji;

  • Specjalna antypoślizgowa podeszwa gwarantuje większą stabilność i bezpieczeństwo podczas używania obuwia ortopedycznego;

  • Pasy zabezpieczające, w które został wyposażony but marszowy, dbają o bezpieczną, neutralną pozycję kończyny;

  • Możliwość zamówienia bez wychodzenia z domu.

But marszowy 17” TGO-E BM-C 609 TIMAGO DANE TECHNICZNE:

Rozmiar:Rozmiar buta:
S35 - 39
M40 - 44
L44 - 46

Typ: Uniwersalny

Strona (Stopa): Lewa / Prawa


Termin realizacji zamówienia zależny jest od producenta i wynosi od 3 do 10 dni roboczych, prosimy o kontakt telefoniczny: 735-575-252 Możliwość uzyskania dofinansowania PCPR/MOPS/PFRON. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji.


Kod produktu:
TGO-E BM-C 609

Producent:
TIMAGOUWAGA! Zdjęcia mają charakter poglądowy.

Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu specjalistycznego sprzętu medycznego na NFZ w niskiej cenie!

Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 3500 klientów!

Szukasz innych produktów?

Radzimy wybrać produkty z szerokiej oferty naszego sklepu. Nasze pozostałe aukcje posiadają produkty firmy: INNOW, JUVENTAS, TECH-MED Bydgoszcz, THUASNE POLSKA Sp. z o.o., TIMAGO, UBM Meble-Medyczne, VERMEIREN, WS-TECH.

Potrzebujesz fachowych podpowiedzi?

Przeczytasz o nich krok po kroku na naszym blogu medycznym. Masz jakieś pytania? Aby uzyskać informacje, zadzwoń pod numer 735-575-252 z prośbą o poradę.


OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!


Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

But marszowy 17” TGO-E BM-C 609 TIMAGO

But marszowy 17” TGO-E BM-C 609 TIMAGO

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: