But marszowy krótki TGO-E BM-C 609-1 TIMAGO Zobacz większe

But marszowy krótki TGO-E BM-C 609-1 TIMAGO

Nowy produkt

Więcej informacji

But marszowy krótki TGO-E BM-C 609-1 TIMAGO OPIS:

   Wewnętrzna wyściółka typu CoolMax zwiększa komfort noszenia. Głównym elementem buta marszowego jest szyna zrobiona z PCV w kształcie buta. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych materiałów but marszowy umożliwia dostęp powietrza do kontuzjowanej nogi i gwarantuje łatwe odprowadzanie nadmiaru ciepła i wilgoci.

   System pasów, w który jest wyposażony ten but marszowy, gwarantuje stabilne ustawienie obuwia na nodze i zapewnia stabilną pozycję kończony podczas noszenia buta ortopedycznego. Ponadto profilowana podeszwa antypoślizgowa gwarantuje stabilny i bezpieczny chód.

But marszowy krótki TGO-E BM-C 609-1 TIMAGO PRZEZNACZENIE:

   But marszowy stabilizuje i zabezpiecza kończynę. Może być stosowany uszkodzeń mięśniowych, uszkodzeń tkanki miękkiej, uszkodzeń ścięgien Achillesa, kontuzji stopy, po złamaniach, lub skręceniach, kontuzji w zakresie górnego i dolnego stawu skokowego.
   But marszowy znajduje zastosowanie, więc podczas rehabilitacji zarówno po urazie, jak i w czasie rehabilitacji. Produkt może stanowić doskonałą alternatywę dla unieruchomienia kończyny w gipsie.

But marszowy krótki TGO-E BM-C 609-1 TIMAGO ZALETY:

  • komfort codziennego użytku, które zapewniają materiały z których został wykonany stabilizator (CoolMax, który ogrzewa staw i ułatwia dostęp powietrza do kontuzjowanej kończyny, co zwłaszcza jest przydatne w procesie rehabilitacji po urazie);
  • konstrukcja buta marszowego sprawia, że stabilizator działa terapeutycznie, ogrzewając kontuzjowany staw i redukując ból;
  • wytrzymałość - but marszowy jest wykonany z bardzo wytrzymałych materiałów, ułatwia to codzienną eksploatację obuwia;
  • dzięki nowoczesnej konstrukcji but marszowy stabilizuje kończynę w bezpiecznej, neutralnej pozycji;
  • specjalna antypoślizgowa podeszwa gwarantuje większą stabilność i bezpieczeństwo podczas używania buta marszowego;
  • pasy zabezpieczające, w które został wyposażony but marszowy ułatwia stabilizację kończyny w bezpiecznej, neutralnej pozycji.

But marszowy krótki TGO-E BM-C 609-1 TIMAGO DANE TECHNICZNE:

Rozmiar:Kod produktu: TGO-E BM-C 609-1

PRODUCENT: TIMAGO

Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu butów marszowych (krótkich) w niskiej cenie! Kupuj u nas i zyskuj!

Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 3500 klientów!

Szukasz innych stabilizatorów, opasek i ortez? Radzimy wybrać coś z naszej oferty produktów firm:  ANTAR, TIMAGO TIMAGO, KAREMOBILEXHALCAMPOPPOPANI TERESARENA, MOBILEXUNITED SURGICAL

Stabilizatory, ortezy i opaski na bark i łokieć w niskiej cenie tylko w sklepie HELPIK.

Potrzebujesz fachowych podpowiedzi? Przeczytasz je na blogu medycznym. Możesz też zadzwonić na numer 735 575 252 z prośbą o poradę. W razie pytań służymy pomocą.


Klienci kupujący ten produkt zamawiali ponadto:


OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

But marszowy krótki TGO-E BM-C 609-1 TIMAGO

But marszowy krótki TGO-E BM-C 609-1 TIMAGO

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: