Orteza typu but TD AIR WALKER THUASNE Zobacz większe

Orteza typu but TD AIR WALKER THUASNE

Nowy produkt

238,90 zł brutto

Więcej informacji

Orteza typu but TD AIR WALKER THUASNE OPIS:

   Jest to bardzo nowoczesna pneumatyczna orteza typu but. Innowacyjna konstrukcja pozwala na dopasowanie siły nacisku do potrzeb użytkownika oraz poziomu obrzęku, co pozytywnie wplywa na rehabilitację. Wszystko to umożliwia łatwa i szybka opcja nadmuchiwania ortezy typu but. Umożliwia to łatwiejsze dopasowanie tego modelu pneumatycznej ortezy do potrzeb.
   Bardzo lekki typ ortezy chroniącej zarówno podudzie, stopę, jak i staw skokowy powoduje, iż noszenie tego aparatu zbytnio nie obciąża uszkodzonej kończyny. Nosząc tę ortezę masz pewność, że uszkodzona kończyna pozostanie w prawidłowym ustawieniu. Świetnie stabilizuje zarówno podudzie, jak i staw skokowy. Orteza jest wyposażona w specjalne metalowe wzmocnienia, dzięki którym stabilizacja i zabezpieczenie kończyny w ortezie jest jeszcze łatwiejsze.

Orteza typu but TD AIR WALKER THUASNE PRZEZNACZENIE:

   Orteza typu but stabilizuje i zabezpiecza kończynę. Może być stosowana przy uszkodzeniach mięśniowych, uszkodzeniach tkanki miękkiej, ścięgien Achillesa, kontuzji stopy, po złamaniach, lub skręceniach. Ten but ortopedyczny znajduje zastosowanie, więc podczas rehabilitacji zarówno po urazie, jak i w czasie rehabilitacji.

Orteza typu but TD AIR WALKER THUASNE ZALETY:

  • dzięki metalowym wzmocnieniom bocznym orteza typu but zapewnia stabilizację i bezpieczeństwo dla kontuzjowanej kończyny;

  • lekka orteza typu but bardzo łatwo dopasować do kształtu ciała każdego użytkownika;

  • pneumatyczna orteza dzięki specjalnym szybko nadmuchiwanym poduszkom umożliwia dostosowanie siły uścisku zarówno do zaleceń lekarza, jak i potrzeb pacjenta. Nowoczesne rozwiązania zastosowane w ortezie typu but pozytywnie wpływa na proces rehabilitacji po urazie

Orteza typu but TD AIR WALKER THUASNE DANE TECHNICZNE:

2 modele: wysoki i niski

  • U08402 (wysoki);
  • U08502 (niski)

ROZMIAR BUTA:

XS: <35

S: 35-38

M: 39-43

L: 44-47

XL: >47

PRODUCENT: THUASNE

Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu ortez typu but w niskiej cenie! Kupuj u nas i zyskuj!

Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 3500 klientów!

Szukasz innych stabilizatorów, opasek i ortez? Radzimy wybrać coś z naszej oferty produktów firm:  ANTAR, TIMAGO TIMAGO, KAREMOBILEXHALCAMPOPPOPANI TERESARENA, MOBILEXUNITED SURGICAL

Stabilizatory, ortezy i opaski na bark i łokieć w niskiej cenie tylko w sklepie HELPIK.

Potrzebujesz fachowych podpowiedzi? Przeczytasz je na blogu medycznym. Możesz też zadzwonić na numer 735 575 252 z prośbą o poradę. W razie pytań służymy pomocą.

Klienci kupujący ten produkt zamawiali ponadto:


OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Orteza typu but TD AIR WALKER THUASNE

Orteza typu but TD AIR WALKER THUASNE

30 Inne produkty w tej samej kategorii: