Stabilizująca orteza stawu skokowego z systemem mocowania BOA Malleo Dynastab 2351 THUASNE

Nowy produkt

Wysyłka 24H

166,21 zł

Opis

Wysyłka 24h Tak

Więcej informacji

Stabilizująca orteza stawu skokowego z systemem mocowania BOA Malleo Dynastab 2351 THUASNE OPIS:

   Bardzo wytrzymały, wykonany z lekkich konstrukcyjnych stabilizująca orteza stawu skokowego. Zapewnia stabilizację stawu skokowego podczas uprawiania sportu, jak i po różnego typu urazach. Przy jednoczesnym usztywnieniu i zabezpieczeniu stawu pozostawia użytkownikowi swobodę ruchu.
   Ten model stabilizatora przy jednoczesnym usztywnieniu i zabezpieczeniu stawu pozostawia użytkownikowi swobodę ruchu. Swobodę użytkowania produktu ułatwia także szerokie otwarcie i łatwy system zapięcia typu BOA.

Stabilizująca orteza stawu skokowego z systemem mocowania BOA Malleo Dynastab 2351 THUASNE PRZEZNACZENIE:

   Orteza stabilizująca staw skokowy bardzo dobrze chroni przed przeciążeniami stawu. W związku z tym jest zalecany tym którzy zawodowo lub amatorsko uprawiają sport.
   Stabilizująca orteza stawu skokowego dedykowana również dla osób po różnego typu urazach, operacjach stopy i stawu skokowego. Jej noszenie jest zalecane po różnego typu skręceniach naciągnięciach mięśni i ścięgien lub zdjęciu gipsu w czasie rehabilitacji po urazach. Może być stosowana również w przypadku mniej groźnych zwichnięć.

Stabilizująca orteza stawu skokowego z systemem mocowania BOA Malleo Dynastab 2351 THUASNE ZALETY:

  • Wytrzymałość - orteza stawu skokowego jest wykonana z bardzo wytrzymałych materiałów. Dzięki specjalnej budowie orteza zapewnia dodatkowy komfort i stabilizację stawu;

  • Orteza stabilizująca staw skokowego jest bardzo łatwy w utrzymaniu, bardzo łatwo się go czyści co czyni codzienną eksploatację bezproblemową i łatwą;

  • Łatwość użytkowania - specjalny system zapięć typu BOA gwarantuje szybkie i bezproblemowe zakładanie i zdejmowanie ortezy stabilizującej;

  • Lekkie i mocne wzmocnienia metalowe, oraz dodatkowe dwa paski mocujące sprawiają, że orteza stabilizująca staw skokowy pozostaje w miejscu pożądanym przez użytkownika, co pozytywnie wpływa na bezpieczeństwo użytkowania ortezy;

  • Funkcjonalność ortezy zapewnia jej wąski kształt. Ten model można z łatwością dopasować do różnego rodzaju butów;

  • Lekki, antybakteryjny, przepuszczający powietrze materiał typu 3D z którego wykonana jest orteza stawu skokowego zwiększą wygodę codziennego korzystania z produktu;

  • Możliwość zamówienia bez wychodzenia z domu.

Stabilizująca orteza stawu skokowego z systemem mocowania BOA Malleo Dynastab 2351 THUASNE DANE TECHNICZNE:

Rozmiary (obwód kostki):Kod produktu:
2351

Producent: THUASNE

Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu stabilizujące ortezy stawu skokowego z systemem mocowania w niskiej cenie! Kupuj u nas i zyskuj!

Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 3500 klientów!

Szukasz innych stabilizatorów, opasek i ortez? Radzimy wybrać coś z naszej oferty produktów firm: OPPO, KARE, CHRISOFIX, ANTAR, PANI TERESA, RENA, SPORTLASTIC, THUASNE, TIMAGO.

Stabilizatory, ortezy i opaski na łydkę, kostkę i stopę w niskiej cenie tylko w sklepie HELPIK.

Potrzebujesz fachowych podpowiedzi?

Przeczytasz je na blogu medycznym. Możesz też zadzwonić na numer 735-575-252 z prośbą o poradę. W razie pytań służymy pomocą.

Klienci kupujący ten produkt zamawiali ponadto:


OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Stabilizująca orteza stawu skokowego z systemem mocowania BOA Malleo Dynastab 2351 THUASNE

Stabilizująca orteza stawu skokowego z systemem mocowania BOA Malleo Dynastab 2351 THUASNE

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: