Orteza na rękę i przedramię MANU-HIT POLLEX 7645 SPORTLASTIC Zobacz większe

PRODUKT ARCHIWALNY SKONTAKTUJ SIĘ W CELU POZNANIA NOWEJ OFERTY!

Orteza na rękę i przedramię MANU-HIT POLLEX 7645 SPORTLASTIC

Nowy produkt

Więcej informacji

Orteza na rękę i przedramię MANU HIT POLEX 7645 SPORTLASTIC OPIS:

   Orteza na rękę i przedramię wykonana jest z najnowocześniejszych materiałów, łączy nowoczesne wzornictwo i funkcjonalność. Poprzez zastosowanie trójwarstwowego materiału optymalnie przepuszcza powietrze, ciepło i wilgoć, zapewniając wysoki komfort noszenia. Orteza ortopedyczna ogranicza i stabilizuje staw promieniowo-nadgarstkowy.
   Nieelastyczna taśma, z jakiej jest wytworzona orteza, wyposażona jest w regulowany dociąg, poprzez który stabilizuje staw promieniowo-nadgarstkowy. Stalki usztywniające od strony grzbietowej ręki dbają o prawidłowe odciążanie kości nadgarstka, torebkę stawową, oraz wiązadła. Częściowe unieruchomienie kciuka zapewnia aluminiowa szyna umieszczona w okolicy stawu siodełkowego. Konstrukcja ortezy zapewnia swobodne ruchy palców.


Orteza na rękę i przedramię MANU HIT POLEX 7645 SPORTLASTIC PRZEZNACZENIE:

   Orteza jest zalecana w następujących przypadkach: zwyrodnienie stawu promieniowo-nadgarstkowego oraz śródręczno-paliczkowego kciuka. Orteza na rękę doskonale sprawdza się także w leczeniu takich chorób jak: stopniowy rozwój zmian zwyrodnieniowych typu SNAC-WRIST, czy Skręcenie stawu promieniowo-nadgarstkowego. Orteza naramienna stanowi także wspomaganie przy leczeniu więzadła pobocznego łokciowego w stawie śródręczno-paliczkowym kciuka.

Orteza na rękę i przedramię MANU HIT POLEX 7645 SPORTLASTIC ZALETY:

  • orteza naramienna wykonana jest z najnowocześniejszych materiałów;
  • ten produkt ortopedyczny jest doskonałym połączeniem nowoczesnego designu i funkcjonalności;
  • do najważniejszych funkcji tego sprzętu ortopedycznego należą: przepuszczanie wilgoci, powietrza i ciepła oraz zapewnienie wysokiego komfortu noszenia.

Termin realizacji zamówienia zależny jest od producenta i wynosi od 3 do 10 dni roboczych, prosimy o kontakt telefoniczny: 735-575-252 Możliwość uzyskania dofinansowania PCPR/MOPS/PFRON. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji.

PRODUCENT: SPORTLASTIC

Sklep Helpik.pl to gwarancja dobrego zakupu w niskiej cenie.

Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 4300 klientów!

Radzimy wybrać artykuły ortopedyczne z szerokiej oferty naszego sklepu. Na pozostałych aukcjach znajdziesz wyroby firm TECH-MED, HALCAMP, REHA FUND, WS- TECH, TIMAGO.

Potrzebujesz fachowych podpowiedzi?

Przeczytasz je na blogu medycznym. Możesz też zadzwonić na numer 735 575 252 z prośbą o poradę.

OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Orteza na rękę i przedramię MANU-HIT POLLEX 7645 SPORTLASTIC

Orteza na rękę i przedramię MANU-HIT POLLEX 7645 SPORTLASTIC

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii:

Pytania i odpowiedzi klientów

Brak pytań o produkt w tej chwili,