Sklep medyczny - Długa bioceramiczna orteza nadgarstka z taśmą mocującą i stabilizacją kciuka OPPO 3182 - uraz kciuka Niska cena Zobacz większe

PRODUKT ARCHIWALNY SKONTAKTUJ SIĘ W CELU POZNANIA NOWEJ OFERTY!

Długa bioceramiczna orteza nadgarstka z taśmą mocującą i stabilizacją kciuka OPPO 3182

Nowy produkt

Więcej informacji

Wykonana z mocnego, przewiewnego materiału delikatnie ogrzewa nadgarstek. Dzięki wszytym wkładkom bioceramicznym, wytwarzającym promieniowanie podczerwone, które wnika do komórek ciała, ogrzewa je i aktywizuje, a także poprawia ich ukrwienie i ułatwia regenerację. Metalowa wkładka, którą można kształtować, całkowicie usztywnia nadgarstek, a taśma mocująca dodatkowo go stabilizuje. Posiada dodatkową stabilizację kciuka. Stosowana w celu wzmocnienia i stabilizacji osłabionego, przeciążonego lub naciągniętego nadgarstka, w przypadku skręcenia, po leczeniu gipsem, po operacjach, w celu złagodzenia bólu, zapobieżenia i leczenia urazów, przyspieszenia rehabilitacji. Zalecana również jako środek chroniący i łagodzący skutki urazów i zwyrodnień, w przypadku pęknięć kciuka oraz zapalenia stawu nadgarstkowo-śródręcznego kciuka.

Rozmiar(obwód wokół nadgarstka):

  • S 14,0cm – 15,9cm

  • M 16,5cm – 18,4cm

  • L 19,1cm – 21,0cm

  • XL 21,6cm - 23,5cm

PRODUCENT: OPPO MEDICAL


OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Długa bioceramiczna orteza nadgarstka z taśmą mocującą i stabilizacją kciuka OPPO 3182

Długa bioceramiczna orteza nadgarstka z taśmą mocującą i stabilizacją kciuka OPPO 3182

Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tej samej kategorii:

    Pytania i odpowiedzi klientów

    Brak pytań o produkt w tej chwili,