Stolik zabiegowy do pielęgnacji noworodków RN-01 TECH-MED Bydgoszcz Zobacz większe

Stolik zabiegowy do pielęgnacji noworodków RN-01 TECH-MED Bydgoszcz

4015

Nowy produkt

3 600,00 zł

Więcej informacji

Produkt jest na zamówienie 
Czas realizacji wynosi od 4 do 8 tygodni
Darmowa wysyłka

STOLIK ZABIEGOWY DO PIELĘGNACJI NOWORODKÓW KACPEREK MODUŁ RN-01 

    TECH-MED Bydgoszcz w produkcji sprzętu zwraca uwagę na to, aby zapewnić wysoką jakość produktów medycznych. Do takich  należy m.in. wielofunkcyjne stanowisko przeznaczone do pielęgnacji noworodków, któremu  nadano uniwersalnego charakteru, co pozwala na korzystanie z niego w niemal każdej placówce medycznej.

    Stolik zabiegowy ma wbudowane natępujące akcesoria: stalowy blat proszkowo lakierowany, szafka z drzwiczkami lub szufladami, podstawa stalowa z osłoną wykonana z tworzywa ABS, wyposażone w koła o średnicy 100 mm, w tym dwa z blokadą. 

STOLIK ZABIEGOWY DO PIELĘGNACJI NOWORODKÓW KACPEREK MODUŁ RN-01 PRZEZNACZENIE

   Stanowisko pielęgnacyjne jest przeznaczony do wszystkich placówek medycznych (przychodnie medyczne, gabinety lekarskie).

STOLIK ZABIEGOWY DO PIELĘGNACJI NOWORODKÓW KACPEREK MODUŁ RN-01 ZALETY

  • producent zastosował materiały lekkiej wagi i wysokiej jakości;

  • uniwersalność sprawia, stolik zabiegowy sprawdza się niemal wszędzie (gabinety lekarskie, przychodnia medyczna, szpitale);

WYKONANIE I DANE TECHNICZNE

  • blat stalowy lakierowany proszkowo, otoczony z czterech stron szybkami z pleksi (3 uchylne), wyposażony w tapicerowany materacyk,

  • szafka wykonana z płyty meblowej laminowanej białej, front z płyty MDF lakierowany na kolor wg palety KOLORY STOLIKA DLA NOWORODKÓW-TECH-MED,

  • podstawa szafki medycznej wykonana ze stali (lakierowanej proszkowo na kolor biały) w osłonie z tworzywa ABS, wyposażona w koła z tworzywa sztucznego o średnicy 100 mm, w tym dwa z blokadą.

  • Wymiary: 550x700x900 mm

*Dodatkowe opcje stolika do przewijania niemowląt za dopłatą: elementy stalowe, meblowe wg palety: KOLORY STOLIKA DLA NOWORODKÓW-TECH-MED

Wielkość zamówienia zależy od wagi produktu.

UWAGA: Aby uzyskać informacje odnośnie wyboru stolików przyłóżkowych, prosimy o kontakt telefoniczny.

UWAGA! Koszty transportu ustalane są indywidualnie, przed złożeniem zamówienia prosimy o kontakt telefoniczny. Dalsze informacje będą przekazywane droga mailową lub telefoniczną.

PRODUCENT: TECH-MED

Uwaga! zdjęcia mają charakter poglądowy
Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu specjalistycznego sprzętu medycznego na NFZ w niskiej cenie!

Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 3500 klientów!

Szukasz innych stolików? Radzimy wybrać produkty z szerokiej oferty naszego sklepu. Nasze pozostałe aukcje posiadają produkty firmy JUVENTAS, PRAISTON, TECH-MED, TECH-MED Bydgoszcz, U.B.M. Meble-Medyczne, VERMEIREN, WS TECH. Potrzebujesz fachowych podpowiedzi? Przeczytasz o nich krok po kroku na naszym blogu medycznym. Masz jakieś pytania? Aby uzyskać informacje, zadzwoń pod numer 735 575 252 z prośbą o poradę.

OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Stolik zabiegowy do pielęgnacji noworodków RN-01 TECH-MED Bydgoszcz

Stolik zabiegowy do pielęgnacji noworodków RN-01 TECH-MED Bydgoszcz

13 Inne produkty w tej samej kategorii: