Sklep medyczny - Wkładki ortopedyczne TWIST 3/4 MO413 - MAZBIT- władki do butów ortopedyczne- Niska cena Zobacz większe

Wkładki ortopedyczne TWIST 3/4 MO413 MAZBIT

Nowy produkt

W magazynie

Cena: 21,30 zł

Opis

Wysyłka 24hTak

Więcej informacji

Drogi Kliencie przypominamy:
CZAS WYSYŁKI PRODUKTU DO 7 DNI
Wkładki ortopedyczne TWIST 3/4 MO413 MAZBIT OPIS:

   Wkładki do butów dla dorosłych firmy MAZBIT zostały wykonane z najlepszych jakościowo materiałów i z najwyższą starannością, aby zapewnić wysoki komfort noszenia i szybkie efekty lecznicze. Całość wykonana jest z pianki lateksowej z dodatkiem aktywnego węgla. Tworzywo to jest elastyczne i sprężyste podczas ucisku i wraca do swojej wcześniejszej postaci. Wyściółka wykonana jest z naturalnej skóry. Posiadają pelotę, która unosi kości śródstopia, co prowadzi do ich odciążenia podczas chodzenia. Wkładki medyczne do butów są miękkie, pełniące rolę amortyzatora, minimalizując w dużym stopniu wstrząsy i urazy związane z chodzeniem.
   Wkładki ortopedyczne należy nosić w butach o 1 cm dłuższym niż zwykle noszone obuwie. W początkowym etapie noszenia wkładek ortopedycznych należy przyzwyczajać stopę stopniowo do chodzenia, zaczynając od 1-2 godzin dziennie. Wkładki sprawdzą się w różnego rodzaju obuwiu codziennym, także sportowym. W celu zapewnienia odpowiedniego poziomu higieny należy przetrzeć wkładki wilgotną szmatką i zostawić do wyschnięcia w temperaturze pokojowej.

Wkładki ortopedyczne TWIST 3/4 MO413 MAZBIT PRZEZNACZENIE:

   Wkładki medyczne do butów dzięki swojemu profilowi znakomicie sprawdzą się u osób zmagających się z płaskostopiem poprzecznym.
   Wbudowana pelota odciąża kości śródstopia, zapewnia właściwy nacisk i rozkład ciężaru stopy, a co za tym idzie, zmniejsza dolegliwości bólowe powstające na skutek przeciążenia. Odpowiednio dobrane wkładki ortopedyczne przynoszą odpwiednie efekty lecznicze.

Wkładki ortopedyczne TWIST 3/4 MO413 MAZBIT ZALETY:

  • wkładki ortopedyczne wykonane z materiałów wysokiej jakości, przyjaznych dla skóry, gwarantują wygodę podczas chodzenia;
  • leczniczy profil zapewnia stabilne podparcie i szybko przynosi pożądane efekty;
  • korzystny stosunek jakości do ceny.

Parametry techniczne:

Wykonanie: Wyściółka, miękki profil, pianka lateksowa

Rozmiar: 34, 35/36, 37/38, 39/40, 41/42

Producent: MAZBIT

Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu wkładek do butów w niskiej cenie! Kupuj u nas i zyskuj! Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 4300 klientów!

Szukasz innych wkładek do butów?

Radzimy wybrać coś z naszej oferty produktów firm: MAZBIT - ZBIGNIEW FRĄCKOWIAK, MDH, THUASNE

Wkładki do butów w niskiej cenie tylko w sklepie HELPIK!

Potrzebujesz fachowych podpowiedzi?

Przeczytasz je na blogu medycznym.


OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Wkładki ortopedyczne TWIST 3/4 MO413 MAZBIT

Wkładki ortopedyczne TWIST 3/4 MO413 MAZBIT

30 Inne produkty w tej samej kategorii: