Sklep medyczny - Wkładki urologiczne MoliMed Men Protect 14 szt. -HARTMANN- wkładki urologiczne męskie - Refundacja NFZ - Tanio Zobacz większe

PRODUKT ARCHIWALNY SKONTAKTUJ SIĘ W CELU POZNANIA NOWEJ OFERTY!

Wkładki urologiczne HARTMANN MoliMed Men Protect 14 szt.

1343

Nowy produkt

Więcej informacji

Wkład chłonny dla mężczyzn w kształcie litery V dopasowany do anatomicznego kształtu mężczyzny.

Dla mężczyzn z lekkim nietrzymaniem moczu, spowodowanym np. operacją prostaty prowadzących mobilny aktywny tryb życia. Kombinacja wkładu chłonnego w kształcie litery V dopasowanego do anatomii mężczyzny i jego budowy wewnętrznej gwarantują wysoki komfort noszenia i bezpieczeństwo. MoliMed for men może być stabilnie umocowany w normalnej bieliźnie lub majtkach siatkowych MoliPants przy pomocy szerokiego paska klejącego.

Charakterystyka:
Zewnętrzna warstwa wkładu chłonnego wykonana jest z materiału przepuszczającego powietrze dzięki czemu produkt jest przyjazny dla skóry, wygodny i dyskretny w noszeniu. Superarbsorbent z cząsteczkami CyDex wiąże wilgoć i neutralizuje nieprzyjemne zapachy. Warstwa DryPlus kieruje wilgoć do wnętrza wkładu chłonnego izolując ją od ciała, dzięki czemu skóra chroniona jest przed podrażnieniem. System zakładek bocznych doskonale zabezpiecza przed wyciekaniem na zewnątrz.

PRODUCENT: HARTMANN

Zakup produkt w ramach refundacji NFZ bez wychodzenia z domu. Kliknij tutaj.


OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Wkładki urologiczne HARTMANN MoliMed Men Protect 14 szt.

Wkładki urologiczne HARTMANN MoliMed Men Protect 14 szt.

18 Inne produkty w tej samej kategorii:

Pytania i odpowiedzi klientów

Brak pytań o produkt w tej chwili,