Worek do zbiórki moczu 11751101 QUFORA Zobacz większe

Worek do zbiórki moczu 11751101 QUFORA

2238

Nowy produkt

Cena: 10,69 zł

Opis

Wysyłka 24hTak

Więcej informacji

Opis produktu:

Worki do zbiórki moczu Qufora zostały zaprojektowane z myślą o ich użytkownikach. Naszym celem jest zapewnienie maksymalnej wygody i bezpieczeństwa pacjentowi w trakcie użytkowania worka oraz ułatwienie codziennych zadań personelowi szpitalnemu.

Worki Qufora łączą wysoką funkcjonalność, nowoczesny wygląd z solidnością wykonania. Stanowią najlepszy wybór dla osób poszukujących produktów innowacyjnych, o najwyższej jakości.

W procesie tworzenia worków do zbiórki moczu Qufora zostały wzięte pod uwagę wszystkie praktyczne aspekty związane z korzystaniem z worka, zarówno w szpitalu jak i poza nim. Konstrukcja i sposób wykonania worków do zbiórki moczu Qufora uwzględnia wiele przydatnych udoskonaleń, bezpieczeństwo użytkowania i znakomitą funkcjonalność.

Worki do zbiórki moczu Qufora dostępne są w różnych wariantach oraz rozmiarach, aby jak najlepiej zaspokoić indywidualne potrzeby pacjenta.

Dostępne rozmiary:

  • Dren 90 cm, 1500 ml

Numer katalogowy:

  • REF 11751101

Producent: QUFORA

Zakup produkt w ramach refundacji NFZ bez wychodzenia z domu. Kliknij tutaj.


OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Worek do zbiórki moczu 11751101 QUFORA

Worek do zbiórki moczu 11751101 QUFORA

30 Inne produkty w tej samej kategorii: