Zbiornik do nocnej zbiórki moczu Combihesive 2S 2000 ml 401784 CONVATEC

808

Nowy produkt

Produkt o wydłużonym czasie realizacji

Cena: 14,00 zł

Opis

Sprzedaż naOpakowania
Liczba sztuk w opakowaniu5

Więcej informacji

Zbiornik do nocnej zbiórki moczu Combihesive 2S 2000 ml CONVATEC OPIS:

   ConvaTec jest międzynarodową firmą opracowującą nowe rozwiązania technologiczne oraz produkty medyczne. Firma zajmuje główną pozycję w opiece stomijnej, leczeniu ran, opiece szpitalnej oraz produkcji urządzeń infuzyjnych. Zbiornik CONVATEC przeznaczony jest do nocnej zbiórki moczu dla osób z urostomią. Gładki dren worka wykonany jest z elastycznego materiału, który nie ogranicza ruchów użytkownika podczas snu, a także zapewnia prawidłowy przepływ moczu do worka. Zastosowanie zaworu antyzwrotnego w zbiorniku zapobiega cofaniu się moczu, dzięki czemu zmniejsza się ryzyko wystąpienia infekcji. Ponadto specjalny kranik spustowy zapewnia szybkie i wygodne opróżnianie worka. Zapoznaj się z ofertą zbiornika nocnego na mocz CONVATEC i zamów go już dziś online!

Zbiornik do nocnej zbiórki moczu Combihesive 2S 2000 ml CONVATEC PRZEZNACZENIE:

 • Oferta stosowana jest przez pacjentów z urostomią;

 • Oferta przeznaczona jest do użytku nocnego oraz w przypadku, gdy opiekun użytkownika nie jest w stanie zapewnić stałego wglądu w stan worka stomijnego.

Zbiornik do nocnej zbiórki moczu Combihesive 2S 2000 ml CONVATEC ZALETY:

 • Możliwość podłączenia do worka stomijnego;

 • Antyskrętny dren wykonany z elastycznego materiału;

 • Kranik spustowy ułatwiający opróżnianie worka;

 • Zawór antyzwrotny zapobiegający cofaniu moczu;

 • Duża pojemność worka;

 • Możliwość zamówienia bez wychodzenia z domu.

 

Zbiornik do nocnej zbiórki moczu Combihesive 2S 2000 ml CONVATEC INFORMACJE O PRODUKCIE:

 
Nazwa produktu:
 
Zbiornik do nocnej zbiórki moczu 2S

Pojemność:
2000 ml  (2L)

Kolor: BiałyUWAGA:


W zależności od wielkości zamówienia jego realizacja wynosi od 1 do 5 dni roboczych.  Kod produktu:
401784

Producent:
CONVATEC


Aukcja dotyczy jednej sztuki/oSklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu zbiornika do nocnej zbiórki moczu w niskiej cenie!

Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 3500 klientów!

Szukasz innych worków do zbiórki moczu?

Radzimy wybrać produkty z szerokiej oferty naszego sklepu. Nasze pozostałe aukcje posiadają produkty firmy: ANTAR, B.BRAUN, COLOPLAST, CONVATEC, CORTMED LARENA, POFAM-JEDNOŚĆ Sp. z o.o., QUFORA, ZARYS

Potrzebujesz fachowych podpowiedzi?

Przeczytasz o nich krok po kroku na naszym blogu medycznym. Masz jakieś pytania? Aby uzyskać informacje, zadzwoń pod numer 735-575-252 z prośbą o poradę.


STOMIA — REFUNDACJA NFZ — LECZENIE — ZAOPATRZENIE W WYROBY MEDYCZNE NA OKRES 3 MIESIĘCY

WAŻNE INFORMACJE: PRODUKTY NA ZAOPATRZENIE STOMII POKRYWA REFUNDACJA NFZ W 100% - DO WYSOKOŚCI LIMITU.


INFORMATOR DLA PACJENTÓW: REFUNDACJA SPRZĘTU STOMIJNEGO (ODDZIAŁ NFZ), JAKĄ MOŻE OTRZYMAĆ PACJENT, A KTÓRĄ WYPISUJE LEKARZ PODCZAS LECZENIA I JEGO KODY:

Aby uzyskać zlecenie na zaopatrzenie NFZ, należy udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu wystawienia zlecenia. Wg. limitu ministra zdrowia istnieją zasady, że pacjent od lekarza może dostać wniosek (zaopatrzenie w wyroby medyczne) na Narodowy Fundusz Zdrowia (Oddział NFZ), jest to okres maksymalnie 3 miesięcy. W zależności od rodzaju stomii pacjentom przysługuje odpowiedni limit kwotowy na 1 miesiąc refundacji.


P.098 - sprzęt stomijny - leczenie stomii na układzie moczowym (nefrostomia)

 • Dla kodu: P.098 (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 12 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja, wynosi: 120,00 zł. Maksymalna kwota refundacji NFZ: 120,00 zł.

P.099.I — sprzęt stomijny — leczenie stomii na układzie moczowym (ileostomia)

 • Dla kodu: P.099.I (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 90 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja, wynosi: 400,00 zł. Maksymalna kwota refundacji NFZ: 400,00 zł.

P.099.K — sprzęt stomijny — leczenie stomii na układzie moczowym (kolostomia)

 • Dla kodu: P.099.K (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 90 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja, wynosi: 300,00 zł. Maksymalna kwota refundacji NFZ: 300,00 zł.

P.099.U — sprzęt stomijny — leczenie stomii na układzie moczowym (urostomia)

 • Dla kodu: P.099.U (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 90 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja, wynosi: 480,00 zł. Maksymalna kwota refundacji NFZ: 480,00 zł.

Łatwym sposobem do zrealizowania wniosku (zlecenie na zaopatrzenie) jest skorzystanie z innowacyjnego FORMULARZA REALIZACJI WNIOSKÓW NFZ. Strona główna COMIESIECZNI.PL — tu kliknij, tam w kilka minut możesz zrealizować zamówienie na zlecenia interesujących Cię wyrobów medycznych. Pracownik w sklepie szybko skontaktuje się z Tobą i poda potwierdzone dostępnością produkty oraz przybliży czas realizacji zlecenia, wysyłając do Ciebie kuriera ze sprzętem. Ewentualnej dopłaty do zlecenia na zaopatrzenie w wyroby medyczne możesz dokonać przy odbiorze produktu lub przelewem. Sprzęt należy odebrać samemu lub przy pomocy osób trzecich. Wniosek wraz z kartą zaopatrzenia comiesięcznego odbierze od Ciebie kurier przy dostawie towaru (zlecenia). Po kilku dniach sklep odeśle do Ciebie komplet podstemplowanych dokumentów.


*OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Zbiornik do nocnej zbiórki moczu Combihesive 2S 2000 ml 401784 CONVATEC

Zbiornik do nocnej zbiórki moczu Combihesive 2S 2000 ml 401784 CONVATEC

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii:

Pytania i odpowiedzi klientów

Brak pytań o produkt w tej chwili,