PRODUKT ARCHIWALNY SKONTAKTUJ SIĘ W CELU POZNANIA NOWEJ OFERTY!

Worek do zbiórki moczu 2l A4 UNOMEDICAL

9253

Nowy produkt

   Worek do zbiórki moczu w systemie zamkniętym Unomedical A4 gwarantuje wygodę użytkowania zarówno dla pacjenta, jak i personelu medycznego. Worek znacząco zmniejsza ryzyko zakażeń i infekcji bakteryjnych, umożliwiając długotrwałe stosowanie. Wyrób jałowy, jednoazowego użytku.

Więcej szczegółów

Opis

Wysyłka 24hTak
Sprzedaż naOpakowania
Liczba sztuk w opakowaniu1

Więcej informacji

Worek do zbiórki moczu A4 UNOMEDICAL OPIS:


Jałowy worek do zbiórki moczu Unomedical A4.

   Worek do zbiórki moczu Unomedical A4 pozwala na higieniczną i wygodną opiekę nad pacjentem. Worek jest sterylnym produktem jednorazowego użytku. System zamknięty znacząco zmniejsza ryzyko infekcji układu moczowego pacjenta.

   Worek posiada zakładkę umożliwiającą podwieszenie kranika spustowego i zabezpieczenie go przed kontaktem z podłogą. Dzięki odpowiedniej konstrukcji zakładki możliwe jest całkowite wyschnięcie kranika, a tym samym ograniczenie ryzyka namnażania się drobnoustrojów. Worek A4 pasuje do każdego rodzaju cewników zewnętrznych i wewnętrznych typu Foley.

Worek do zbiórki moczu A4 UNOMEDICAL ZALETY:

  • Jednorazowego użytku;

  • Zastawka antyzwrotna;

  • Poprzeczny kranik spustowy;

  • Praktyczny, zintegrowany system podwieszania;

  • Możliwość zamówienia bez wychodzenia z domu.

Worek do zbiórki moczu A4 UNOMEDICAL INFORMACJE O PRODUKCIE:


Jałowość: Jałowy

Czas użytkowania: 7 dni

Pojemność: 2 litry

Dren, długość drenu: 120 cm

Czytelna skala pomiarowa co: 100 mlUWAGA:


W zależności od wielkości zamówienia jego realizacja wynosi od 1 do 5 dni roboczych.Kod produktu:
A4

Producent:
UNOMEDICAL


Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu worka do zbiórki moczu w niskiej cenie! Kupuj u nas i zyskuj!

Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 3500 klientów!

Szukasz innych worków do zbiórki moczu i akcesoria?

Radzimy wybrać worki do zbiórki moczu i akcesoria z szerokiej oferty naszego sklepu. Nasze pozostałe aukcje posiadają produkty firmy: ANTAR, B.BRAUN, COLOPLAST, CONVATEC, CORTMED LARENA, POFAM JEDNOŚĆ, POFAM JEDNOŚĆ Sp. z o.o., QUFORA, ZARYS

Potrzebujesz fachowych podpowiedzi?


Przeczytasz o nich krok po kroku na naszym blogu medycznym. Masz jakieś pytania? Aby uzyskać informacje, zadzwoń pod numer 735-575-252 z prośbą o poradę.


STOMIA — REFUNDACJA NFZ — LECZENIE — ZAOPATRZENIE W WYROBY MEDYCZNE NA OKRES 3 MIESIĘCY

WAŻNE INFORMACJE: PRODUKTY NA ZAOPATRZENIE STOMII POKRYWA REFUNDACJA NFZ W 100% - DO WYSOKOŚCI LIMITU.


INFORMATOR DLA PACJENTÓW: REFUNDACJA SPRZĘTU STOMIJNEGO (ODDZIAŁ NFZ), JAKĄ MOŻE OTRZYMAĆ PACJENT, A KTÓRĄ WYPISUJE LEKARZ PODCZAS LECZENIA I JEGO KODY:

Aby uzyskać zlecenie na zaopatrzenie NFZ, należy udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu wystawienia zlecenia. Wg. limitu ministra zdrowia istnieją zasady, że pacjent od lekarza może dostać wniosek (zaopatrzenie w wyroby medyczne) na Narodowy Fundusz Zdrowia (Oddział NFZ), jest to okres maksymalnie 3 miesięcy. W zależności od rodzaju stomii pacjentom przysługuje odpowiedni limit kwotowy na 1 miesiąc refundacji.


P.098 — sprzęt stomijny — leczenie stomii na układzie moczowym (nefrostomia)

  • Dla kodu: P.098 (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 12 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja, wynosi: 120,00 zł. Maksymalna kwota refundacji NFZ: 120,00 zł.

P.099.I — sprzęt stomijny — leczenie stomii na układzie moczowym (ileostomia)

  • Dla kodu: P.099.I (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 90 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja, wynosi: 400,00 zł. Maksymalna kwota refundacji NFZ: 400,00 zł.

P.099.K — sprzęt stomijny — leczenie stomii na układzie moczowym (kolostomia)

  • Dla kodu: P.099.K (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 90 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja, wynosi: 300,00 zł. Maksymalna kwota refundacji NFZ: 300,00 zł.

P.099.U — sprzęt stomijny — leczenie stomii na układzie moczowym (urostomia)

  • Dla kodu: P.099.U (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 90 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja, wynosi: 480,00 zł. Maksymalna kwota refundacji NFZ: 480,00 zł.

Łatwym sposobem do zrealizowania wniosku (zlecenie na zaopatrzenie) jest skorzystanie z innowacyjnego FORMULARZA REALIZACJI WNIOSKÓW NFZ. Strona główna COMIESIECZNI.PL — tu kliknij, tam w kilka minut możesz zrealizować zamówienie na zlecenia interesujących Cię wyrobów medycznych. Pracownik w sklepie szybko skontaktuje się z Tobą i poda potwierdzone dostępnością produkty oraz przybliży czas realizacji zlecenia, wysyłając do Ciebie kuriera ze sprzętem. Ewentualnej dopłaty do zlecenia na zaopatrzenie w wyroby medyczne możesz dokonać przy odbiorze produktu lub przelewem. Sprzęt należy odebrać samemu lub przy pomocy osób trzecich. Wniosek wraz z kartą zaopatrzenia comiesięcznego odbierze od Ciebie kurier przy dostawie towaru (zlecenia). Po kilku dniach sklep odeśle do Ciebie komplet podstemplowanych dokumentów.


*OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Worek do zbiórki moczu 2l A4 UNOMEDICAL

Worek do zbiórki moczu 2l A4 UNOMEDICAL

   Worek do zbiórki moczu w systemie zamkniętym Unomedical A4 gwarantuje wygodę użytkowania zarówno dla pacjenta, jak i personelu medycznego. Worek znacząco zmniejsza ryzyko zakażeń i infekcji bakteryjnych, umożliwiając długotrwałe stosowanie. Wyrób jałowy, jednoazowego użytku.

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii:

Pytania i odpowiedzi klientów

Brak pytań o produkt w tej chwili,