Worek do zbiórki moczu na nogę LARENA 1500 ML - CORTMED

9923

Nowy produkt

Worek do zbiórki moczu Larena® 1500 ml łączy cechy worka na nogę i do dobowej zbiórki moczu – jest on przystosowany do noszenia na udzie lub łydce, a także do nocnej zbiórki moczu. Zawiera on gładki, antyskrętny i elastyczny dren o długości aż 110 cm, zawór antyzwrotny, powiększony dwufazowy zawór odpływowy T-Tap oraz wzmacnianie otwory na mocowanie wieszaka.

Więcej szczegółów

W magazynie

Cena: 9,80 zł

Opis

Liczba sztuk w opakowaniu10

Więcej informacji

W CELU DOBORU ODPOWIEDNIEGO ROZMIARU I KOLORU
PROSIMY PODAĆ KOD PRODUKTU (REF) PODCZAS SKŁADANIA ZAMÓWIENIA

WOREK DO ZBIÓRKI MOCZU NA NOGĘ LARENA 1500 ML

Worek do zbiórki moczu Larena® 1500 ml łączy cechy worka na nogę i do dobowej zbiórki moczu – jest on przystosowany do noszenia na udzie lub łydce, a także do nocnej zbiórki moczu.

Zawiera on gładki, antyskrętny i elastyczny dren o długości aż 110 cm, zawór antyzwrotny, powiększony dwufazowy zawór odpływowy T-Tap oraz wzmacnianie otwory na mocowanie wieszaka.

Najwyższa jakość użytych materiałów pozwala na maksymalny poziom komfortu i bezpieczeństwa.

 • Worek Larena 1500 ml posiada otwory na zamocowanie pasków mocujących do nogi oraz otwory do zawieszenia worka na ramie łóżka lub wózka inwalidzkiego za pomocą uniwersalnego wieszaka.

 • Uniwersalne otwory zarówno u góry jak i u dołu worka pozwalają na korzystanie ze wszystkich dostępnych na rynku pasków mocujących. Dodatkowe pary otworów u góry worka pozwalają na jego lepsze zamocowanie w zależności od potrzeb pacjenta;

 • Uniwersalny łącznik w kształcie stożka umożliwia proste podłączenie worka do cewnika wewnętrznego (urologicznego), cewnika zewnętrznego lub worka urostomijnego;

 • Miękki i elastyczny dren o długości aż 110 cm pozwala na pełną swobodę przy poruszaniu się z workiem i pozwala na umiejscowienie worka poniżej poziomu pęcherza moczowego użytkownika. Średnica oraz grubość drenu zapewnia bezpieczeństwo i swobodę podczas snu, eliminując ryzyko jego skręcenia, zatkania odpływu lub zalegania moczu w drenie;

 • Dren można dociąć przed założeniem łącznika w kształcie stożka, aby dopasować jego optymalną długość do potrzeb użytkownika – gładka konstrukcja drenu umożliwia docinanie jego długości w dowolnym miejscu, według indywidualnych potrzeb pacjenta (dren karbowany, w odróżnieniu od gładkiego, można docinać jedynie w odstępach skokowych co 4-6 cm);

 • Aby zwiększyć komfort użytkowania, wewnętrzna strona worka jest wykonana z delikatnego i miękkiego materiału fizelinowego, który chroni skórę przed podrażnieniami i odparzeniami;

 • Zawór odpływowy T-Tap o powiększonym rozmiarze jest w prosty sposób obsługiwany przy użyciu jednej ręki;

 • Zawór antyzwrotny zapobiega cofaniu się moczu, co jest bardzo ważne w profilaktyce infekcji;

 • Skala nadrukowana na zewnątrz worka ułatwia odczyt ilości zebranego moczu;

 • Worek o pojemności 1500 ml może być przydatny również w sytuacjach, kiedy częste opróżnianie małego worka jest utrudnione;

 • Worki na nogę Larena dostępne są w 4 rozmiarach – 350 ml, 500 ml, 750 ml oraz 1500 ml;

 • Worki Larena pakowane są pojedynczo w foliowe opakowania, które można łatwo otworzyć wykorzystując specjalną perforację umieszczoną na ich krawędzi.


PRODUKTY DO ZBIÓRKI MOCZU LARENA

Worki do zbiórki moczu oraz akcesoria mocujące Larena zostały zaprojektowane z myślą o ich użytkownikach. Zapewniają pacjentowi maksymalną wygodę i bezpieczeństwo. Produkty Larena łączą wysoką funkcjonalność, nowoczesny wygląd z solidnością wykonania.

   W procesie tworzenia worków do zbiórki moczu Larena zostały wzięte pod uwagę wszystkie praktyczne aspekty związane z korzystaniem z worka, zarówno w szpitalu jak i poza nim. Konstrukcja i sposób wykonania worków do zbiórki moczu Larena uwzględnia wiele przydatnych udoskonaleń, co przekłada się na większy komfort i bezpieczeństwo użytkowania.

   Worki do zbiórki moczu Larena dostępne są w różnych wariantach oraz rozmiarach, aby jak najlepiej zaspokoić indywidualne potrzeby pacjenta.
Produkty Larena stanowią najlepszy wybór dla osób poszukujących produktów innowacyjnych o najwyższej jakości.

Wyjątkowo miękka wyściółka fizelinowa

Worki Larena do mocowania na nogę posiadają wyjątkowo miękką wyściółkę flizelinową. Tkanina jest przyjazna w kontakcie ze skórą i chroni ją przed ewentualnymi odparzeniami lub uszkodzeniami

Proste i wygodne mocowanie do ramy łóżka

W górnej części worka znajdują się specjalnie wzmocnione otwory, umożliwiające przymocowanie dowolnego uniwersalnego wieszaka do worka. Założenie i obsługa wieszaka jest wyjątkowo prosta.

Gładki dren – wygoda i indywidualne dopasowanie

Dren w workach Larena do mocowania na nogę można docinać na dowolną, indywidualnie dopasowaną do potrzeb pacjenta długość (odróżnia to dreny gładkie od karbowanych, które można docinać jedynie skokowo w odstępach co 4-6 cm).


Łącznik w kształcie stożka

Wszystkie worki Larena posiadają łącznik w kształcie stożka, umożliwiający pewne i wygodne podłączenie worka do cewnika. Stożkowy konektor nakładany jest po dopasowaniu (docięciu) drenu.

Pojedyncze opakowanie

Wszystkie worki Larena pakowane są pojedynczo w foliowe opakowania, które posiadają linię perforacyjną ułatwiającą ich otwieranie. Osobne opakowanie umożliwia higieniczne przechowywanie produktu oraz potwierdza, że produkt nie był używany.


Zawór antyzwrotny

Wszystkie worki Larena posiadają zawór zapobiegający cofaniu się moczu – niezależnie od pozycji ciała i worka.

Wygodny i bezpieczny powiększony zawór T-Tap

Worki Larena do dobowej zbiórki moczu posiadają wygodny i łatwy w obsłudze odpływowy T-tap. Dzięki powiększonym rozmiarom względem klasycznego zaworu może być on obsługiwany jedną ręką, nawet przez osoby o niepełnej sprawności manualnej.

Łatwe podłączenie do dodatkowego worka do zbiórki moczu

Worki Larena do mocowania na nogę mogą zostać podłączone do dodatkowego worka do zbiórki moczu – bez konieczności zdejmowania worka z nogi. Po zamocowaniu dodatkowego worka do dobowej zbiórki moczu, zawór odpływowy worka na nogę należy otworzyć w dół.

WOREK DO ZBIÓRKI MOCZU NA NOGĘ LARENA 1500 ML dane techniczne:
 • Pojemność: 1500 ml

 • Długość drenu: 110 cm

 • Liczba komór: 1

 • REF: 47411110 

Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu worka stomijnego w niskiej cenie!

Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 3500 klientów!

Szukasz innych worków stomijnych ?

Radzimy wybrać produkty z szerokiej oferty naszego sklepu. Nasze pozostałe aukcje posiadają produkty firmy: B.BRAUNCOLOPLASTCONVATECFOR LIFEPOFAM-JEDNOŚĆ Sp. z o.o.SALTSWELLAND MEDICAL.

Potrzebujesz fachowych podpowiedzi?

Przeczytasz o nich krok po kroku na naszym blogu medycznym. Masz jakieś pytania? Aby uzyskać informacje, zadzwoń pod numer 735-575-252 z prośbą o poradę.STOMIA — REFUNDACJA NFZ — LECZENIE — ZAOPATRZENIE W WYROBY MEDYCZNE NA OKRES 3 MIESIĘCY

WAŻNE INFORMACJE: PRODUKTY NA ZAOPATRZENIE STOMII POKRYWA REFUNDACJA NFZ W 100% - DO WYSOKOŚCI LIMITU.


INFORMATOR DLA PACJENTÓW: REFUNDACJA SPRZĘTU STOMIJNEGO (ODDZIAŁ NFZ), JAKĄ MOŻE OTRZYMAĆ PACJENT, A KTÓRĄ WYPISUJE LEKARZ PODCZAS LECZENIA I JEGO KODY:

Aby uzyskać zlecenie na zaopatrzenie NFZ, należy udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu wystawienia zlecenia. Wg. limitu ministra zdrowia istnieją zasady, że pacjent od lekarza może dostać wniosek (zaopatrzenie w wyroby medyczne) na Narodowy Fundusz Zdrowia (Oddział NFZ), jest to okres maksymalnie 3 miesięcy. W zależności od rodzaju stomii pacjentom przysługuje odpowiedni limit kwotowy na 1 miesiąc refundacji.


P.098 - sprzęt stomijny - lezenie stomii na układzie moczowym (nefrostomia)

 • Dla kodu: P.098 (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 12 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja, wynosi: 120,00 zł. Maksymalna kwota refundacji NFZ: 120,00 zł.

P.099.I — sprzęt stomijny — leczenie stomii na układzie moczowym (ileostomia)

 • Dla kodu: P.099.I (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 90 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja, wynosi: 400,00 zł. Maksymalna kwota refundacji NFZ: 400,00 zł.

P.099.K — sprzęt stomijny — leczenie stomii na układzie moczowym (kolostomia)

 • Dla kodu: P.099.K (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 90 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja, wynosi: 300,00 zł. Maksymalna kwota refundacji NFZ: 300,00 zł.

P.099.U — sprzęt stomijny — leczenie stomii na układzie moczowym (urostomia)

 • Dla kodu: P.099.U (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 90 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja, wynosi: 480,00 zł. Maksymalna kwota refundacji NFZ: 480,00 zł.

Łatwym sposobem do zrealizowania wniosku (zlecenie na zaopatrzenie) jest skorzystanie z innowacyjnego FORMULARZA REALIZACJI WNIOSKÓW NFZ. Strona główna COMIESIECZNI.PL — tu kliknij, tam w kilka minut możesz zrealizować zamówienie na zlecenia interesujących Cię wyrobów medycznych. Pracownik w sklepie szybko skontaktuje się z Tobą i poda potwierdzone dostępnością produkty oraz przybliży czas realizacji zlecenia, wysyłając do Ciebie kuriera ze sprzętem. Ewentualnej dopłaty do zlecenia na zaopatrzenie w wyroby medyczne możesz dokonać przy odbiorze produktu lub przelewem. Sprzęt należy odebrać samemu lub przy pomocy osób trzecich. Wniosek wraz z kartą zaopatrzenia comiesięcznego odbierze od Ciebie kurier przy dostawie towaru (zlecenia). Po kilku dniach sklep odeśle do Ciebie komplet podstemplowanych dokumentów.

 

Zakup produkt w ramach refundacji NFZ bez wychodzenia z domu. Kliknij tutaj.


OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Worek do zbiórki moczu na nogę LARENA 1500 ML - CORTMED

Worek do zbiórki moczu na nogę LARENA 1500 ML - CORTMED

Worek do zbiórki moczu Larena® 1500 ml łączy cechy worka na nogę i do dobowej zbiórki moczu – jest on przystosowany do noszenia na udzie lub łydce, a także do nocnej zbiórki moczu. Zawiera on gładki, antyskrętny i elastyczny dren o długości aż 110 cm, zawór antyzwrotny, powiększony dwufazowy zawór odpływowy T-Tap oraz wzmacnianie otwory na mocowanie wieszaka.

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii:

Pytania i odpowiedzi klientów

Brak pytań o produkt w tej chwili,