Nowy STOMOCUR PROTECT WOREK OTWARTY Z OKIENKIEM FOR LIFE Zobacz większe

STOMOCUR PROTECT WOREK OTWARTY Z OKIENKIEM FOR LIFE

Nowy produkt

Cena: 435,24 zł

Więcej informacji

STOMOCUR PROTECT WOREK OTWARTY Z OKIENKIEM FOR LIFE:

1-częściowy worek STOMOCUR® Protect posiada hydrokoloidowy przylepiec który zapewnia ochronę skóry wokół stomii, doskonale dopasowuje się do powierzchni skóry, zapewnia większą elastyczność i wygodę.

Worek posiada nowoczesny filtr MPC, węgiel aktywny w filtrze zabezpieczony jest przed absorpcją cieczy za pomocą dodatkowej warstwy ochronnej. Przydatność i efektywność worka jest w ten sposób zapewniona na dłuższy czas. Dzięki miękkiej flizelinie po stronie ciała, zapewnia poczucie bezpieczeństwa. Dodatkowo worek zaopatrzony jest w okienko inspekcyjne, co umożliwia obserwację stomii i treści jelitowej, bez konieczności zdejmowania worka.  Udoskonalone zapięcia worka „Safe and Easy” które jest bezpieczne i łatwe w obsłudze.
Worek dostępny jest zarówno w wersji beżowej jak i przezroczystej.
Średnica powierzchni przylepnej wynosi 110 mm.
Rozmiar worka to 150 x 220 mm.

Informacje o produkcie:

Kod

Produkt

Rozmiar worka

Kolor

Rozmiar

Ilość

IPH 15

STOMOCUR® Protect

150 x 220 mm

beżowy

15-60 mm

30 sztuk w opakowaniu

IPH 20

STOMOCUR® Protect

150 x 220 mm

beżowy

20-60 mm

30 sztuk w opakowaniu

Cena na aukcji dotyczy 1 sztuki

Producent : FOR LIFE


Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 3500 klientów!


Radzimy wybrać produkty z szerokiej oferty naszego sklepu. Nasze pozostałe aukcje posiadają produkty firmy: B.BRAUNCOLOPLASTCONVATECFOR LIFEPOFAM-JEDNOŚĆ Sp. z o.o.SALTSWELLAND MEDICAL.

Potrzebujesz fachowych podpowiedzi?

Przeczytasz o nich krok po kroku na naszym blogu medycznym. Masz jakieś pytania? Aby uzyskać informacje, zadzwoń pod numer 735-575-252 z prośbą o poradę.STOMIA — REFUNDACJA NFZ — LECZENIE — ZAOPATRZENIE W WYROBY MEDYCZNE NA OKRES 3 MIESIĘCY

WAŻNE INFORMACJE: PRODUKTY NA ZAOPATRZENIE STOMII POKRYWA REFUNDACJA NFZ W 100% - DO WYSOKOŚCI LIMITU.


INFORMATOR DLA PACJENTÓW: REFUNDACJA SPRZĘTU STOMIJNEGO (ODDZIAŁ NFZ), JAKĄ MOŻE OTRZYMAĆ PACJENT, A KTÓRĄ WYPISUJE LEKARZ PODCZAS LECZENIA I JEGO KODY:

Aby uzyskać zlecenie na zaopatrzenie NFZ, należy udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu wystawienia zlecenia. Wg. limitu ministra zdrowia istnieją zasady, że pacjent od lekarza może dostać wniosek (zaopatrzenie w wyroby medyczne) na Narodowy Fundusz Zdrowia (Oddział NFZ), jest to okres maksymalnie 3 miesięcy. W zależności od rodzaju stomii pacjentom przysługuje odpowiedni limit kwotowy na 1 miesiąc refundacji.


P.098 - worki do zbiórki moczu - nefrostomia - przetoka nerkowo-skórna  
    Dla kodu: P.098 (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 12 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja, wynosi: 120,00 zł. Maksymalna kwota refundacji NFZ: 120,00 zł.

P.099.I — sprzęt stomijny — ileostomia - stomia na jelicie cienkim 
    Dla kodu: P.099.I (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 90 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja, wynosi: 400,00 zł. Maksymalna kwota refundacji NFZ: 400,00 zł.

P.099.K — sprzęt stomijny — kolostomia - stomia na jelicie grubym
    Dla kodu: P.099.K (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 90 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja, wynosi: 300,00 zł. Maksymalna kwota refundacji NFZ: 300,00 zł.

P.099.U — sprzęt stomijny — urostomia - stomia na układzie moczowym
    Dla kodu: P.099.U (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 90 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja, wynosi: 480,00 zł. Maksymalna kwota refundacji NFZ: 480,00 zł.
 

Łatwym sposobem do zrealizowania wniosku (zlecenie na zaopatrzenie) jest skorzystanie z innowacyjnego FORMULARZA REALIZACJI WNIOSKÓW NFZ. Strona główna COMIESIECZNI.PL — tu kliknij, tam w kilka minut możesz zrealizować zamówienie na zlecenia interesujących Cię wyrobów medycznych. Pracownik w sklepie szybko skontaktuje się z Tobą i poda potwierdzone dostępnością produkty oraz przybliży czas realizacji zlecenia, wysyłając do Ciebie kuriera ze sprzętem. Ewentualnej dopłaty do zlecenia na zaopatrzenie w wyroby medyczne możesz dokonać przy odbiorze produktu lub przelewem. Sprzęt należy odebrać samemu lub przy pomocy osób trzecich. Wniosek wraz z kartą zaopatrzenia comiesięcznego odbierze od Ciebie kurier przy dostawie towaru (zlecenia). Po kilku dniach sklep odeśle do Ciebie komplet podstemplowanych dokumentów.

 

Zakup produkt w ramach refundacji NFZ bez wychodzenia z domu. Kliknij tutaj.


OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

STOMOCUR PROTECT WOREK OTWARTY Z OKIENKIEM FOR LIFE

STOMOCUR PROTECT WOREK OTWARTY Z OKIENKIEM FOR LIFE

30 Inne produkty w tej samej kategorii: