Worek ileostomijny 1 częściowy Flexima Roll’up 42715T, 42815T B. BRAUN.jpg Zobacz większe

Worek ileostomijny 1 częściowy Flexima Roll’up 42715T, 42815T B. BRAUN

Nowy produkt

Cena: 16,00 zł

Opis

Sprzedaż naOpakowania
Liczba sztuk w opakowaniu30

Więcej informacji

Czas realizacji zamówień na artykuły stomijne wynosi od 1 do 5 dni roboczych.

B.BRAUN Worek ileostomijny 1 częściowy Flexima Roll’up  opis:

   Jednoczęściowy system produktu stomijnego to gwarancja łatwego i poręcznego użytkowania. Worek został wyprodukowany z miękkiej fizeliny, która wykazuje właściwości chroniące skórę przed wszelkimi podrażnieniami i odparzeniami. Elastyczna klamra Roll'up gwarantuje sprawne połączenie worka z płytką stomijną. Dołączona do sprzętu stomijnego specjalna folia chroni przed odgłosami szeleszczenia oraz przeciekaniem zawartości z worka. Nasza oferta posiada dwie wersje sprzętu stomijnego: beżową oraz przeźroczystą.

B.BRAUN Worek ileostomijny 1 częściowy Flexima Roll’up

 przeznaczenie:

  Produkt jest przeznaczony dla pacjentów ze stomią jelita cienkiego (tzw. ileostomia, stomia ileostomijna).

B.BRAUN Worek ileostomijny 1 częściowy Flexima Roll’up

Zalety:

  • płytka stomijna z wbudowaną klamrą Roll'up gwarantuje sprawne połączenie z  workiem;

  • produkt przyjazny dla ludzkiej skóry;

  • konstrukcja worka zapewnia wygodę w pielęgnacji stomii i ciała.


W zależności od wielkości zlecenia jego realizacja wynosi od 1 do 4 dni roboczych.

ROZMIARY:
PRODUCENT: B.BRAUN

Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu worka stomijnego w niskiej cenie!
Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 3500 klientów!

Szukasz innych WORKÓW STOMIJNYCH? Radzimy wybrać produkty z szerokiej oferty naszego sklepu. Na pozostałych aukcjach znajdziesz wyroby firm: B.BRAUN, COLOPLAST, CONVATEC, FOR LIFE, WELLAND MEDICAL.

Potrzebujesz fachowych podpowiedzi? Przeczytasz o nich krok po kroku na blogu medycznym. Znamy życie ze stomią. Możesz też zadzwonić na numer 735 575 252 z prośbą o poradę.

STOMIA — REFUNDACJA  NFZ — LECZENIE — ZAOPATRZENIE W WYROBY MEDYCZNE NA OKRES 3 MIESIĘCY

WAŻNE INFORMACJE: PRODUKTY NA ZAOPATRZENIE STOMII POKRYWA REFUNDACJA  NFZ W 100% - DO WYSOKOŚCI LIMITU.

INFORMATOR DLA PACJENTÓW: REFUNDACJA SPRZĘTU STOMIJNEGO (ODDZIAŁ NFZ), JAKĄ MOŻE OTRZYMAĆ PACJENT, A KTÓRĄ WYPISUJE LEKARZ PODCZAS LECZENIA I JEGO KODY:


Aby uzyskać zlecenie na zaopatrzenie NFZ, należy udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu wystawienia zlecenia. Wg limitu ministra zdrowia istnieją zasady, że pacjent od lekarza może dostać wniosek (zaopatrzenie w wyroby medyczne) na Narodowy Fundusz Zdrowia (Oddział NFZ),  jest to okres maksymalnie 3 miesięcy. W zależności od rodzaju stomii pacjentom przysługuje odpowiedni limit kwotowy na 1 miesiąc refundacji.

P.099.I — sprzęt stomijny — leczenie stomii na jelicie cienkim (ileostomia)

Dla kodu: P.099.I (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 90 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja, wynosi: 400,00 zł. Maksymalna kwota refundacji: 400,00 zł.

Łatwym sposobem do zrealizowania wniosku (zlecenie na zaopatrzenie) jest skorzystanie z innowacyjnego FORMULARZA REALIZACJI WNIOSKÓW NFZ. Strona główna COMIESIECZNI.PL — tu kliknij, tam w kilka minut możesz zrealizować zamówienie na zlecenia interesujących Cię wyrobów medycznych. Pracownik w sklepie szybko skontaktuje się z Tobą i poda potwierdzone dostępnością produkty oraz przybliży czas realizacji zlecenia, wysyłając do Ciebie kuriera ze sprzętem. Ewentualnej dopłaty do zlecenia na zaopatrzenie w wyroby medyczne możesz dokonać przy odbiorze produktu lub przelewem. Sprzęt należy odebrać samemu lub przy pomocy osób trzecich. Wniosek wraz z kartą zaopatrzenia comiesięcznego odbierze od Ciebie kurier przy dostawie towaru (zlecenia). Po kilku dniach sklep odeśle do Ciebie komplet podstemplowanych dokumentów.


Zakup produkt w ramach refundacji NFZ bez wychodzenia z domu. Kliknij tutaj.

OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Worek ileostomijny 1 częściowy Flexima Roll’up 42715T, 42815T B. BRAUN

Worek ileostomijny 1 częściowy Flexima Roll’up 42715T, 42815T B. BRAUN

30 Inne produkty w tej samej kategorii: