Sklep medyczny - Worek ileostomijny 1-częściowy Flexima Active Roll'up Midi REF-4620115T,4621115T- B.BRAUN- Refundacja NFZ-Tanio Zobacz większe

Worek ileostomijny 1-częściowy Flexima Active Roll'up Midi 4620115T, 4621115T B. BRAUN

Nowy produkt

13,61 zł

Więcej informacji


Czas realizacji zamówień na artykuły stomijne wynosi od 1 do 5 dni roboczych.

Worek ileostomijny 1-częściowy Flexima Active Roll'up Midi B.BRAUN opis:

   Worek ileostomijny Flexima Active Roll'up jest wyposażony w jednoczęściowy system, który ze względu na swoją lekkość i poręczność jest popularny na rynku medycznym. Produkt cechuje się silną odpornością na wodę i olej. Dzięki innowacyjnemu hydrokoloidowi skutecznie absorbuje nadmiar wilgoci, skutecznie przepuszcza gazy i nie dopuszcza do emisji przykrych zapachów ze środka wyrobu medycznego. Do worka ileostomijnego wbudowano także przepuszczającą powietrze membranę oraz system zamykający Roll'up, który chroni przed podciekaniem. Nasz sklep dysponuje dwiema wersjami tego sprzętu stomijnego: beżową oraz przeźroczystą.

Worek ileostomijny 1-częściowy Flexima Active Roll'up Midi B.BRAUN przeznaczenie:

   Ten produkt jest stworzony dla pacjentów ze stomią jelita cienkiego (tzw. ileostomia, stomia ileostomijna).

Worek ileostomijny 1-częściowy Flexima Active Roll'up Midi B.BRAUN zalety:

  • jednoczęściowy system gwarantuje łatwe użytkowanie worka stomijnego;

  • hydrokoloid stanowi doskonałą alternatywę dla filtra, hamuje emisję nieprzyjemnych zapachów oraz absorbuje nadmiar wilgoci;

  • produkt zapewnia wygodę i dyskrecję w czasie noszenia sprzętu stomijnego;

  • innowacyjny konstrukcja worka ileostomijnego nie utrudnia pielęgnacji stomii i ciała.


W zależności od wielkości zlecenia jego realizacja wynosi od 1 do 4 dni roboczych.


Rozmiar i numer katalogowy:

Worki stomijne beżowe:

  • 15-50 mm — REF 4620115T

Worki stomijne przeźroczyste:

  • 15-50 mm — REF 4621115TPRODUCENT: B.BRAUN

Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu worka stomijnego w niskiej cenie!

Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 3500 klientów!
Szukasz innych WORKÓW STOMIJNYCH?

Radzimy wybrać produkty z szerokiej oferty naszego sklepu. Na pozostałych aukcjach znajdziesz wyroby firm: B.BRAUN, COLOPLAST, CONVATEC, FOR LIFE, WELLAND MEDICAL.

Potrzebujesz fachowych podpowiedzi? Przeczytasz o nich krok po kroku na blogu medycznym. Znamy życie ze stomią. Możesz też zadzwonić na numer 735 575 252 z prośbą o poradę.

STOMIA — REFUNDACJA  NFZ — LECZENIE — ZAOPATRZENIE W WYROBY MEDYCZNE NA OKRES 3 MIESIĘCY

WAŻNE INFORMACJE: PRODUKTY NA ZAOPATRZENIE STOMII POKRYWA REFUNDACJA  NFZ W 100% - DO WYSOKOŚCI LIMITU.

INFORMATOR DLA PACJENTÓW: REFUNDACJA SPRZĘTU STOMIJNEGO (ODDZIAŁ NFZ), JAKĄ MOŻE OTRZYMAĆ PACJENT, A KTÓRĄ WYPISUJE LEKARZ PODCZAS LECZENIA I JEGO KODY:

Aby uzyskać zlecenie na zaopatrzenie NFZ, należy udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu wystawienia zlecenia. Wg limitu ministra zdrowia istnieją zasady, że pacjent od lekarza może dostać wniosek (zaopatrzenie w wyroby medyczne) na Narodowy Fundusz Zdrowia (Oddział NFZ),  jest to okres maksymalnie 3 miesięcy. W zależności od rodzaju stomii pacjentom przysługuje odpowiedni limit kwotowy na 1 miesiąc refundacji.

P.099.I — sprzęt stomijny — leczenie stomii na jelicie cienkim (ileostomia).

Dla kodu: P.099.I (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 90 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja, wynosi: 400,00 zł. Maksymalna kwota refundacji: 400,00 zł.

Łatwym sposobem do zrealizowania wniosku (zlecenie na zaopatrzenie) jest skorzystanie z innowacyjnego FORMULARZA REALIZACJI WNIOSKÓW NFZ. Strona główna COMIESIECZNI.PL — tu kliknij, tam w kilka minut możesz zrealizować zamówienie na zlecenia interesujących Cię wyrobów medycznych. Pracownik w sklepie szybko skontaktuje się z Tobą i poda potwierdzone dostępnością produkty oraz przybliży czas realizacji zlecenia, wysyłając do Ciebie kuriera ze sprzętem. Ewentualnej dopłaty do zlecenia na zaopatrzenie w wyroby medyczne możesz dokonać przy odbiorze produktu lub przelewem. Sprzęt należy odebrać samemu lub przy pomocy osób trzecich. Wniosek wraz z kartą zaopatrzenia comiesięcznego odbierze od Ciebie kurier przy dostawie towaru (zlecenia). Po kilku dniach sklep odeśle do Ciebie komplet podstemplowanych dokumentów.


Zakup produkt w ramach refundacji NFZ bez wychodzenia z domu. Kliknij tutaj.

Opinie

Napisz opinię

Worek ileostomijny 1-częściowy Flexima Active Roll'up Midi 4620115T, 4621115T B. BRAUN

Worek ileostomijny 1-częściowy Flexima Active Roll'up Midi 4620115T, 4621115T B. BRAUN

30 Inne produkty w tej samej kategorii: