Sklep medyczny - Worek ileostomijny otwarty STOMOCUR protect REF-IH 3020 S,IH 3040 S,IH 3020 C -FOR LIFE - Refundacja NFZ- Tanio Zobacz większe

Worek ileostomijny otwarty STOMOCUR Protect IH3020S, IH3040S, IH3020C FOR LIFE

Nowy produkt

8,70 zł

Więcej informacji

Czas realizacji zamówień na artykuły stomijne wynosi od 1 do 5 dni roboczych.

Worek ileostomijny otwarty STOMOCUR Protect FOR LIFE

opis:

   Worek ileostomijny otwarty STOMOCUR to innowacyjny produkt dostosowany do oczekiwań pacjentów. Nowoczesna konstrukcja zapewnia wygodne i dyskretne użytkowanie produktu.

   Worek został wyprodukowany z folii, która hamuje emisję nieprzyjemnych zapachów oraz fizeliny, która wykazuje właściwości ochronne i pielęgnacyjne skóry. Dołączone do produktu cienkie i elastyczne płytki stomijne szybko dopasowują się do ciała oraz stanowią bezproblemowe usuwanie, bez obawy, że zawartość wydostanie się na zewnątrz. Posiadamy w ofercie dwie wersje sprzętu stomijnego: beżową oraz przeźroczystą.

Worek ileostomijny otwarty STOMOCUR Protect FOR LIFE

PRZEZNACZENIE:

  • worki stomijne przeznaczone są dla pacjentów ze stomią jelita cienkiego (tzw. ileostomia, stomia ileostomijna)

Worek ileostomijny otwarty STOMOCUR Protect FOR LIFE

ZALETY:

  • miękka fizelina jest niezwykle łagodna dla skóry

  • wygoda i dyskrecja w czasie noszenia wyrobu medycznego dzięki nowoczesnej formule

  • dołączone do produktu płytki stomijne łatwo dopasowują się do ciała

  • zapewnia wygodę w trakcie pielęgnacji stomii

W zależności od wielkości zlecenia jego realizacja wynosi od 1 do 4 dni roboczych.

Rozmiar i numery katalogowe:

Worki stomijne beżowe:

  • 20-60 mm - REF-IH3020S, IH3040S

Worki stomijne przeźroczyste:

  • 20-60 mm - REF-IH3020C

PRODUCENT: FOR LIFE

Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu worka stomijnego na NFZ w niskiej cenie!
Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 3500 klientów!
Szukasz innych WORKÓW STOMIJNYCH? Radzimy wybrać produkty z szerokiej oferty naszego sklepu. Na pozostałych aukcjach znajdziesz wyroby firm: B.BRAUN, COLOPLAST, CONVATEC, FOR LIFE, WELLAND MEDICAL.
Potrzebujesz fachowych podpowiedzi? Przeczytasz o nich krok po kroku na blogu medycznym. Znamy życie ze stomią. Możesz też zadzwonić na numer 735 575 252 z prośbą o poradę.

STOMIA — REFUNDACJA  NFZ — LECZENIE — ZAOPATRZENIE W WYROBY MEDYCZNE NA OKRES 3 MIESIĘCY

WAŻNE INFORMACJE: PRODUKTY NA ZAOPATRZENIE STOMII POKRYWA  NFZ W 100% - DO WYSOKOŚCI LIMITU.

INFORMATOR DLA PACJENTÓW: REFUNDACJA SPRZĘTU STOMIJNEGO (ODDZIAŁ NFZ), JAKĄ MOŻE OTRZYMAĆ PACJENT, A KTÓRĄ WYPISUJE LEKARZ PODCZAS LECZENIA I JEGO KODY:

   Aby uzyskać zlecenie na zaopatrzenie NFZ, należy udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu wystawienia zlecenia. Wg limitu ministra zdrowia istnieją zasady, że pacjent od lekarza może dostać wniosek (zaopatrzenie w wyroby medyczne) na Narodowy Fundusz Zdrowia (Oddział NFZ),  jest to okres maksymalnie 3 miesięcy. W zależności od rodzaju stomii pacjentom przysługuje odpowiedni limit kwotowy na 1 miesiąc refundacji.
P.099.I — sprzęt stomijny — leczenie stomii na jelicie cienkim (ileostomia).
Dla kodu: P.099.I (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 90 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja, wynosi: 400,00 zł. Maksymalna kwota refundacji: 400,00 zł.

Łatwym sposobem do zrealizowania zlecenia (zlecenie na zaopatrzenie) jest skorzystanie z innowacyjnego FORMULARZA REALIZACJI WNIOSKÓW NFZ. Strona główna COMIESIECZNI.PL — tu kliknij, tam w kilka minut możesz zrealizować zamówienie na zlecenia interesujących Cię wyrobów medycznych. Pracownik w sklepie szybko skontaktuje się z Tobą i poda potwierdzone dostępnością produkty oraz przybliży czas realizacji zlecenia, wysyłając do Ciebie kuriera ze sprzętem. Ewentualnej dopłaty do zlecenia na zaopatrzenie w wyroby medyczne możesz dokonać przy odbiorze produktu lub przelewem. Sprzęt należy odebrać samemu lub przy pomocy osób trzecich. Wniosek wraz z kartą zaopatrzenia comiesięcznego odbierze od Ciebie kurier przy dostawie towaru (zlecenia). Po kilku dniach sklep odeśle do Ciebie komplet podstemplowanych dokumentów.


Zakup produkt w ramach refundacji NFZ bez wychodzenia z domu. Kliknij tutaj.

Opinie

Napisz opinię

Worek ileostomijny otwarty STOMOCUR Protect IH3020S, IH3040S, IH3020C FOR LIFE

Worek ileostomijny otwarty STOMOCUR Protect IH3020S, IH3040S, IH3020C FOR LIFE

30 Inne produkty w tej samej kategorii: