Worek kolostomijny, jednoczęściowy Aurum, zamknięty, z miodem manuka, beżowy WELLAND MEDICAL

Nowy produkt

Produkt o wydłużonym czasie realizacji

Cena: 14,50 zł

Opis

Sprzedaż naOpakowania
Liczba sztuk w opakowaniu30

Więcej informacji

Czas realizacji zamówień na artykuły stomijne wynosi od 1 do 5 dni roboczych.

Worek kolostomijny z miodem manuka

WELLAND MEDICAL WOREK KOLOSTOMIJNY JEDNOCZĘŚCIOWY AURUM ZAMKNIĘTY Z MIODEM MANUKA BEŻOWY
OPIS:

   Jednoczęściowe worki stomijne Aurum WELLAND MEDICAL zostały wyprodukowane z najnowocześniejszych materiałów z myślą o zapewnieniu wysokiego poczucia komfortu w czasie użytkowania. Do produkcji sprzętu stomijnego zastosowano przylepiec z materiału HyperFlex, który wykazuje się właściwościami gojącymi i ochronnymi skóry. Dołączony do produktu stomijnego filtr najnowszej generacji skutecznie hamuje emisję przykrych zapachów związanych ze stomią, natomiast fizelinowe pokrycie absorbuje wilgoć i jest niezwykle przyjazne dla skóry. Produkt jest wykonany z najnowocześniejszych materiałów, które podwyższają jakość poczucia komfortu.
    Worek kolostomijny posiada nowoczesny przylepiec wykonany z materiału HyperFlex, który ma właściwości gojące i ochronne skóry. Filtr najnowszej generacji skutecznie redukuje emisję nieprzyjemnych zapachów. Innowacyjne pokrycie fizelinowe skutecznie absorbuje wilgoć oraz jest przyjazne dla skóry.

WELLAND MEDICAL WOREK KOLOSTOMIJNY JEDNOCZĘŚCIOWY AURUM ZAMKNIĘTY Z MIODEM MANUKA BEŻOWY

 PRZEZNACZENIE:

   Tego rodzaju worki stomijne powinny używać osoby z kolostomią (stomią kolostomijną).

WELLAND MEDICAL WOREK KOLOSTOMIJNY JEDNOCZĘŚCIOWY AURUM ZAMKNIĘTY Z MIODEM MANUKA BEŻOWY

 ZALETY:

  • jednoczęściowy system wyrobu medycznego stanowi gwarancję lekkiego i poręcznego użytkowania

  • specjalny filtr dba chroni przed emisją przykrych zapachów związanych ze stomią

  • elastyczny przylepiec sprzętu stomijnego wykazuje się właściwościami ochronnymi skóry, co jest niezwykle ważną cechą w czasie pielęgnacji stomii

Worek kolostomijny, rysunek filtra

worek kolostomijny, zdjęcie.

W zależności od wielkości zlecenia jego realizacja wynosi od 1 do 4 dni roboczych.

Numer katalogowy:


  • REF XMHCM513 (13-60-80 mm) - M

  • REF XMHCL513 (13- 60- 80 mm) - L

  • REF XMHCS513 (13- 50- 70 mm) - SPRODUCENT: WELLAND MEDICAL

Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu worka stomijnego w niskiej cenie! Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 3500 klientów!

Szukasz innych WORKÓW STOMIJNYCH? Radzimy wybrać produkty z szerokiej oferty naszego sklepu. Na pozostałych aukcjach znajdziesz wyroby firm: B.BRAUN, COLOPLAST, CONVATEC, FOR LIFE, WELLAND MEDICAL.

Potrzebujesz fachowych podpowiedzi? Przeczytasz o nich krok po kroku na blogu medycznym. Znamy życie ze stomią. Możesz też zadzwonić na numer 735 575 252 z prośbą o poradę.

STOMIA — REFUNDACJA  NFZ — LECZENIE — ZAOPATRZENIE W WYROBY MEDYCZNE NA OKRES 3 MIESIĘCY

WAŻNE INFORMACJE: PRODUKTY NA ZAOPATRZENIE STOMII POKRYWA REFUNDACJA  NFZ W 100% - DO WYSOKOŚCI LIMITU.

INFORMATOR DLA PACJENTÓW: REFUNDACJA SPRZĘTU STOMIJNEGO (ODDZIAŁ NFZ), JAKĄ MOŻE OTRZYMAĆ PACJENT, A KTÓRĄ WYPISUJE LEKARZ PODCZAS LECZENIA I JEGO KODY:

   Aby uzyskać zlecenie na zaopatrzenie NFZ, należy udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu wystawienia zlecenia. Wg limitu ministra zdrowia istnieją zasady, że pacjent od lekarza może dostać wniosek (zaopatrzenie w wyroby medyczne) na Narodowy Fundusz Zdrowia (Oddział NFZ),  jest to okres maksymalnie 3 miesięcy. W zależności od rodzaju stomii pacjentom przysługuje odpowiedni limit kwotowy na 1 miesiąc refundacji.

P.099.K — sprzęt stomijny — leczenie stomii na jelicie grubym (kolostomia)
Dla kodu: P.099.K (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 90 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja NFZ, wynosi: 300,00 zł.  Maksymalna kwota refundacji: 300,00 zł.

Łatwym sposobem do zrealizowania wniosku (zlecenie na zaopatrzenie) jest skorzystanie z innowacyjnego FORMULARZA REALIZACJI WNIOSKÓW NFZ. Strona główna COMIESIECZNI.PL — tu kliknij, tam w kilka minut możesz zrealizować zamówienie na zlecenia interesujących Cię wyrobów medycznych. Pracownik w sklepie szybko skontaktuje się z Tobą i poda potwierdzone dostępnością produkty oraz przybliży czas realizacji zlecenia, wysyłając do Ciebie kuriera ze sprzętem. Ewentualnej dopłaty do zlecenia na zaopatrzenie w wyroby medyczne możesz dokonać przy odbiorze produktu lub przelewem. Sprzęt należy odebrać samemu lub przy pomocy osób trzecich. Wniosek wraz z kartą zaopatrzenia comiesięcznego odbierze od Ciebie kurier przy dostawie towaru (zlecenia). Po kilku dniach sklep odeśle do Ciebie komplet podstemplowanych dokumentów.


Zakup produkt w ramach refundacji NFZ bez wychodzenia z domu. Kliknij tutaj.


OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Worek kolostomijny, jednoczęściowy Aurum, zamknięty, z miodem manuka, beżowy WELLAND MEDICAL

Worek kolostomijny, jednoczęściowy Aurum, zamknięty, z miodem manuka, beżowy WELLAND MEDICAL

30 Inne produkty w tej samej kategorii:

Pytania i odpowiedzi klientów

Brak pytań o produkt w tej chwili,