Sklep medyczny - Worek kolostomijny jednoczęściowy Flair Active Xtra biodegradowalny beżowy  - WELLAND MEDICAL - Refundacja NFZ Zobacz większe

Worek kolostomijny jednoczęściowy Flair Active Xtra biodegradowalny beżowy WELLAND MEDICAL

2333

Nowy produkt

13,28 zł

Więcej informacji

Czas realizacji zamówień na artykuły stomijne wynosi od 1 do 5 dni roboczych.

Worek kolostomijny jednoczęściowy Flair Active Xtra biodegradowalny beżowy WELLAND MEDICAL opis:

   Worki stomijne Flair Active Xtra posiadają jednoczęściowy system, którego celem jest zapewnienie komfortu, poczucie dyskrecji w trakcie noszenia sprzętu stomijnego. Ten produkt stomijny został stworzony z nowoczesnych materiałów: wielowarstwowa i wielorodzajowa folia absorbuje gazy, nie powoduje szeleszczenia zawartości worka. Tworzywo, z którego wykonano dwustronne pokrycie worka stomijnego, szybko wysycha i jest delikatne dla skóry – nie powoduje podrażnień oraz odparzeń. Worek stomijny jest też wyposażony w innowacyjny filtr Dual-Carb, który skutecznie niweluje przykre zapachy i zapobiega "balonowaniu" wyrobu medycznego. Dodatkowym atutem sprzętu stomijnego jest materiał HyperFlex, który ma właściwości gojące i ochronne, zapobiega wszelkim podrażnieniom skóry.

Worek kolostomijny jednoczęściowy Flair Active Xtra biodegradowalny beżowy WELLAND MEDICAL przeznaczenie:

   Tego rodzaju worki stomijne powinny używać osoby ze stomią jelita grubego (kolostomia, stomia kolostomijna).


Worek kolostomijny jednoczęściowy Flair Active Xtra biodegradowalny beżowy WELLAND  MEDICAL 
zalety:

  • lekkość i poręczność w użytkowaniu dzięki jednoczęściowemu systemowi worka stomijnego;

  • produkt jest przyjazny dla skóry — nie powoduje uszkodzeń;

  • wielofunkcyjna folia worka stomijnego — absorbcja gazów oraz redukcja nieprzyjemnych zapachów;

  • materiał HyperFlex, posiadający właściwości gojące i ochronne, ułatwia zabiegi higieniczne podczas pielęgnacji stomii.

W zależności od wielkości zlecenia jego realizacja wynosi od 1 do 4 dni roboczych.

Rozmiar i numer referencyjny:


  • L - 19 - 50 mm — REF  XPFL519


CENA NA AUKCJI DOTYCZY 1 SZTUKI

PRODUCENT: WELLAND MEDICAL

Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu worka stomijnego na NFZ w niskiej cenie!

Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 3500 klientów!
Szukasz innych WORKÓW STOMIJNYCH? Radzimy wybrać produkty z szerokiej oferty naszego sklepu. Na pozostałych aukcjach znajdziesz wyroby firm: B.BRAUN, COLOPLAST, CONVATEC, FOR LIFE, WELLAND MEDICAL.

Potrzebujesz fachowych podpowiedzi? Przeczytasz o nich krok po kroku na blogu medycznym. Znamy życie ze stomią. Możesz też zadzwonić na numer 735 575 252 z prośbą o poradę.

STOMIA — REFUNDACJA  NFZ — LECZENIE — ZAOPATRZENIE W WYROBY MEDYCZNE NA OKRES 3 MIESIĘCY

WAŻNE INFORMACJE: PRODUKTY NA ZAOPATRZENIE STOMII POKRYWA  NFZ W 100% - DO WYSOKOŚCI LIMITU.

INFORMATOR DLA PACJENTÓW: REFUNDACJA SPRZĘTU STOMIJNEGO (ODDZIAŁ NFZ), JAKĄ MOŻE OTRZYMAĆ PACJENT, A KTÓRĄ WYPISUJE LEKARZ PODCZAS LECZENIA I JEGO KODY:

Aby uzyskać zlecenie na zaopatrzenie NFZ, należy udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu wystawienia zlecenia. Wg limitu ministra zdrowia istnieją zasady, że pacjent od lekarza może dostać wniosek (zaopatrzenie w wyroby medyczne) na Narodowy Fundusz Zdrowia (Oddział NFZ),  jest to okres maksymalnie 3 miesięcy. W zależności od rodzaju stomii pacjentom przysługuje odpowiedni limit kwotowy na 1 miesiąc refundacji.

P.099.K — sprzęt stomijny — leczenie stomii na jelicie grubym (kolostomia).
Dla kodu: P.099.K (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 90 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja NFZ, wynosi: 300,00 zł.  Maksymalna kwota refundacji: 300,00 zł.

Łatwym sposobem do zrealizowania wniosku (zlecenie na zaopatrzenie) jest skorzystanie z innowacyjnego FORMULARZA REALIZACJI WNIOSKÓW NFZ. Strona główna COMIESIECZNI.PL — tu kliknij, tam w kilka minut możesz zrealizować zamówienie na zlecenia interesujących Cię wyrobów medycznych. Pracownik w sklepie szybko skontaktuje się z Tobą i poda potwierdzone dostępnością produkty oraz przybliży czas realizacji zlecenia, wysyłając do Ciebie kuriera ze sprzętem. Ewentualnej dopłaty do zlecenia na zaopatrzenie w wyroby medyczne możesz dokonać przy odbiorze produktu lub przelewem. Sprzęt należy odebrać samemu lub przy pomocy osób trzecich. Wniosek wraz z kartą zaopatrzenia comiesięcznego odbierze od Ciebie kurier przy dostawie towaru (zlecenia). Po kilku dniach sklep odeśle do Ciebie komplet podstemplowanych dokumentów.

Zakup produkt w ramach refundacji NFZ bez wychodzenia z domu. Kliknij tutaj.


OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Worek kolostomijny jednoczęściowy Flair Active Xtra biodegradowalny beżowy WELLAND MEDICAL

Worek kolostomijny jednoczęściowy Flair Active Xtra biodegradowalny beżowy WELLAND MEDICAL

30 Inne produkty w tej samej kategorii: