Sklep medyczny - Worek kolostomijny jednoczęściowy Flair Active Xtra biodegradowalny beżowy - WELLAND MEDICAL - Refundacja NFZ Zobacz większe

Worek kolostomijny jednoczęściowy Flair Active Xtra biodegradowalny beżowy XPFL519 WELLAND MEDICAL

Nowy produkt

12,50 zł brutto

Więcej informacji

Czas realizacji zamówień na artykuły stomijne wynosi od 1 do 5 dni roboczych.

Worek kolostomijny jednoczęściowy Flair Active Xtra biodegradowalny beżowy WELLAND MEDICAL opis:

   Worki stomijne Flair Active Xtra posiadają jednoczęściowy system, którego celem jest zapewnienie komfortu, poczucie dyskrecji w trakcie noszenia sprzętu stomijnego. Ten produkt stomijny został stworzony z nowoczesnych materiałów: wielowarstwowa i wielorodzajowa folia absorbuje gazy, nie powoduje szeleszczenia zawartości worka. Tworzywo, z którego wykonano dwustronne pokrycie worka stomijnego, szybko wysycha i jest delikatne dla skóry – nie powoduje podrażnień oraz odparzeń. Worek stomijny jest też wyposażony w innowacyjny filtr Dual-Carb, który skutecznie niweluje przykre zapachy i zapobiega "balonowaniu" wyrobu medycznego. Dodatkowym atutem sprzętu stomijnego jest materiał HyperFlex, który ma właściwości gojące i ochronne, zapobiega wszelkim podrażnieniom skóry.

Worek kolostomijny jednoczęściowy Flair Active Xtra biodegradowalny beżowy WELLAND MEDICAL przeznaczenie:

   Tego rodzaju worki stomijne powinny używać osoby ze stomią jelita grubego (kolostomia, stomia kolostomijna).


Worek kolostomijny jednoczęściowy Flair Active Xtra biodegradowalny beżowy WELLAND  MEDICAL 
zalety:

  • lekkość i poręczność w użytkowaniu dzięki jednoczęściowemu systemowi worka stomijnego;

  • produkt jest przyjazny dla skóry — nie powoduje uszkodzeń;

  • wielofunkcyjna folia worka stomijnego — absorbcja gazów oraz redukcja nieprzyjemnych zapachów;

  • materiał HyperFlex, posiadający właściwości gojące i ochronne, ułatwia zabiegi higieniczne podczas pielęgnacji stomii.

W zależności od wielkości zlecenia jego realizacja wynosi od 1 do 4 dni roboczych.

Rozmiar i numer referencyjny: L - 19 - 50 mm — REF  XPFL519.

PRODUCENT: WELLAND MEDICAL

Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu worka stomijnego na NFZ w niskiej cenie!

Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 3500 klientów!
Szukasz innych WORKÓW STOMIJNYCH? Radzimy wybrać produkty z szerokiej oferty naszego sklepu. Na pozostałych aukcjach znajdziesz wyroby firm: B.BRAUN, COLOPLAST, CONVATEC, FOR LIFE, WELLAND MEDICAL.

Potrzebujesz fachowych podpowiedzi? Przeczytasz o nich krok po kroku na blogu medycznym. Znamy życie ze stomią. Możesz też zadzwonić na numer 735 575 252 z prośbą o poradę.

STOMIA — REFUNDACJA  NFZ — LECZENIE — ZAOPATRZENIE W WYROBY MEDYCZNE NA OKRES 3 MIESIĘCY

WAŻNE INFORMACJE: PRODUKTY NA ZAOPATRZENIE STOMII POKRYWA  NFZ W 100% - DO WYSOKOŚCI LIMITU.

INFORMATOR DLA PACJENTÓW: REFUNDACJA SPRZĘTU STOMIJNEGO (ODDZIAŁ NFZ), JAKĄ MOŻE OTRZYMAĆ PACJENT, A KTÓRĄ WYPISUJE LEKARZ PODCZAS LECZENIA I JEGO KODY:

Aby uzyskać zlecenie na zaopatrzenie NFZ, należy udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu wystawienia zlecenia. Wg limitu ministra zdrowia istnieją zasady, że pacjent od lekarza może dostać wniosek (zaopatrzenie w wyroby medyczne) na Narodowy Fundusz Zdrowia (Oddział NFZ),  jest to okres maksymalnie 3 miesięcy. W zależności od rodzaju stomii pacjentom przysługuje odpowiedni limit kwotowy na 1 miesiąc refundacji.

P.099.K — sprzęt stomijny — leczenie stomii na jelicie grubym (kolostomia).
Dla kodu: P.099.K (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 90 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja NFZ, wynosi: 300,00 zł.  Maksymalna kwota refundacji: 300,00 zł.

Łatwym sposobem do zrealizowania wniosku (zlecenie na zaopatrzenie) jest skorzystanie z innowacyjnego FORMULARZA REALIZACJI WNIOSKÓW NFZ. Strona główna COMIESIECZNI.PL — tu kliknij, tam w kilka minut możesz zrealizować zamówienie na zlecenia interesujących Cię wyrobów medycznych. Pracownik w sklepie szybko skontaktuje się z Tobą i poda potwierdzone dostępnością produkty oraz przybliży czas realizacji zlecenia, wysyłając do Ciebie kuriera ze sprzętem. Ewentualnej dopłaty do zlecenia na zaopatrzenie w wyroby medyczne możesz dokonać przy odbiorze produktu lub przelewem. Sprzęt należy odebrać samemu lub przy pomocy osób trzecich. Wniosek wraz z kartą zaopatrzenia comiesięcznego odbierze od Ciebie kurier przy dostawie towaru (zlecenia). Po kilku dniach sklep odeśle do Ciebie komplet podstemplowanych dokumentów.

Zakup produkt w ramach refundacji NFZ bez wychodzenia z domu. Kliknij tutaj.


OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Worek kolostomijny jednoczęściowy Flair Active Xtra biodegradowalny beżowy XPFL519 WELLAND MEDICAL

Worek kolostomijny jednoczęściowy Flair Active Xtra biodegradowalny beżowy XPFL519 WELLAND MEDICAL

30 Inne produkty w tej samej kategorii: