Worek kolostomijny jednoczęściowy Aurum otwarty z miodem manuka odpuszczalny przeźroczysty WELLAND MEDICAL

2334

Nowy produkt

Uwaga, dostawa od 3-5 dni

Cena: 20,30 zł

Opis

Sprzedaż naOpakowania
Liczba sztuk w opakowaniu30

Więcej informacji

Czas realizacji zamówień na artykuły stomijne wynosi od 1 do 5 dni roboczych.

Worek kolostomijny jednoczęściowy Aurum otwarty z miodem Manuka odpuszczalny WELLAND MEDICAL opis:

   Worek jednoczęściowy Aurum został stworzony z myślą o pacjentach, którzy cenią sobie poczucie dyskrecji i komfort użytkowania podczas noszenia sprzętu stomijnego. Jest wzbogacony w ekstrakt z miodu Manuka, który ma silne właściwości antybakteryjne. Sprzęt stomijny jest wyposażony w przylepiec z materiału HyperFlex, który chroni skórę przed podrażnieniami i zabezpiecza skórę wokół stomii przed szkodliwym działaniem treści jelitowej.
   Filtr najnowszej generacji Dual-Carb skutecznie redukuje emisję nieprzyjemnych zapachów oraz "balonowanie" produktu. Worek stomijny jest skonstruowany z materiału fizelinowego, który jest delikatny dla skóry, nie powoduje szeleszczenia oraz dba o wysoką jakość poczucia komfortu i dyskrecji. W ofercie znajdziesz dwie wersje produktu stomijnego: przeźroczystą oraz beżową.

Worek kolostomijny jednoczęściowy Aurum otwarty z miodem Manuka odpuszczalny WELLAND MEDICAL przeznaczenie:

   Tego rodzaju wyrobu medycznego powinny używać osoby ze stomią jelita grubego (kolostomia, stomia kolostomijna).

Worek kolostomijny jednoczęściowy Aurum otwarty z miodem Manuka odpuszczalny WELLAND MEDICAL zalety:

  • innowacyjny filtr worka stomijnego redukuje wydzielanie nieprzyjemnych zapachów;

  • miękki materiał worka stomijnego jest przyjazny dla skóry;

  • ekstrakt z miodu Manuka ma właściwości antybakteryjne;

  • konstrukcja produktu stomijnego nie utrudnia czynności higienicznych podczas pielęgnacji stomii.

Numer katalogowy: REF XMHDL713


Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu worka stomijnego na NFZ w niskiej cenie!

Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 3500 klientów!

Szukasz innych WORKÓW STOMIJNYCH? Radzimy wybrać produkty z szerokiej oferty naszego sklepu. Na pozostałych aukcjach znajdziesz wyroby firm: B.BRAUN, COLOPLAST, CONVATEC, FOR LIFE, WELLAND MEDICAL.

Potrzebujesz fachowych podpowiedzi? Przeczytasz o nich krok po kroku na blogu medycznym. Znamy życie ze stomią. Możesz też zadzwonić na numer 735 575 252 z prośbą o poradę.

STOMIA — REFUNDACJA  NFZ — LECZENIE — ZAOPATRZENIE W WYROBY MEDYCZNE NA OKRES 3 MIESIĘCY

WAŻNE INFORMACJE: PRODUKTY NA ZAOPATRZENIE STOMII POKRYWA  NFZ W 100% - DO WYSOKOŚCI LIMITU.

INFORMATOR DLA PACJENTÓW: REFUNDACJA SPRZĘTU STOMIJNEGO (ODDZIAŁ NFZ), JAKĄ MOŻE OTRZYMAĆ PACJENT, A KTÓRĄ WYPISUJE LEKARZ PODCZAS LECZENIA I JEGO KODY:

   Aby uzyskać zlecenie na zaopatrzenie NFZ, należy udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu wystawienia zlecenia. Wg limitu ministra zdrowia istnieją zasady, że pacjent od lekarza może dostać wniosek (zaopatrzenie w wyroby medyczne) na Narodowy Fundusz Zdrowia (Oddział NFZ),  jest to okres maksymalnie 3 miesięcy. W zależności od rodzaju stomii pacjentom przysługuje odpowiedni limit kwotowy na 1 miesiąc refundacji.

P.099.K — sprzęt stomijny — leczenie stomii na jelicie grubym (kolostomia).

Dla kodu: P.099.K (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 90 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja NFZ, wynosi: 300,00 zł.  Maksymalna kwota refundacji: 300,00 zł.

Łatwym sposobem do zrealizowania wniosku (zlecenie na zaopatrzenie) jest skorzystanie z innowacyjnego FORMULARZA REALIZACJI WNIOSKÓW NFZ. Strona główna COMIESIECZNI.PL — tu kliknij, tam w kilka minut możesz zrealizować zamówienie na zlecenia interesujących Cię wyrobów medycznych. Pracownik w sklepie szybko skontaktuje się z Tobą i poda potwierdzone dostępnością produkty oraz przybliży czas realizacji zlecenia, wysyłając do Ciebie kuriera ze sprzętem. Ewentualnej dopłaty do zlecenia na zaopatrzenie w wyroby medyczne możesz dokonać przy odbiorze produktu lub przelewem. Sprzęt należy odebrać samemu lub przy pomocy osób trzecich. Wniosek wraz z kartą zaopatrzenia comiesięcznego odbierze od Ciebie kurier przy dostawie towaru (zlecenia). Po kilku dniach sklep odeśle do Ciebie komplet podstemplowanych dokumentów.

Zakup produkt w ramach refundacji NFZ bez wychodzenia z domu. Kliknij tutaj.


OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Worek kolostomijny jednoczęściowy Aurum otwarty z miodem manuka odpuszczalny przeźroczysty WELLAND MEDICAL

Worek kolostomijny jednoczęściowy Aurum otwarty z miodem manuka odpuszczalny przeźroczysty WELLAND MEDICAL

30 Inne produkty w tej samej kategorii: