Worek urostomijny 2-częściowy FLEXIMA 3S URO 934145T, 934155T, 934165T BBRAUN

Nowy produkt

W magazynie

Cena: 24,50 zł

Opis

Sprzedaż naOpakowania
Liczba sztuk w opakowaniu30

Więcej informacji

Worek urostomijny 2-częściowy FLEXIMA 3S URO BBRAUN OPIS:

   Oferujemy wysokiej jakości worek stomijny Flexima 3S od renomowanego producenta BBRAUN, zaprojektowany z myślą o komforcie i bezpieczeństwie użytkowników. Ten innowacyjny produkt jest idealny dla osób po operacji stomii, zapewniając dyskrecję i wygodę użytkowania.

Worek urostomijny 2-częściowy FLEXIMA 3S URO CECHY i ZALETY:

 • System 3S: Łatwy w użyciu system zamknięcia, bezpieczeństwa i skóry.

 • Dyskretny i komfortowy: Cienki profil i miękki materiał zapewniają dyskrecję i komfort noszenia.

 • Wodoodporny: Materiał odporny na wodę umożliwia korzystanie z prysznica bez obaw.

 • Filtr węglowy: Zintegrowany filtr węglowy skutecznie neutralizuje zapachy.

 • Regulowana długość: Możliwość dostosowania długości worka do indywidualnych potrzeb.

Worek urostomijny 2-częściowy FLEXIMA 3S URO ZASTOSOWANIE:

 • Do stosowania przez osoby z permanentną lub tymczasową stomią.

 • Idealny do codziennego użytku oraz aktywności fizycznej.


Dostępność i wysyłka:

   Kupując Worek stomijny BBRAUN Flexima® 3S w naszym sklepie, mają Państwo możliwość skorzystania z refundacji w ramach NFZ. Wspieramy naszych klientów w procesie uzyskania refundacji, dostarczając niezbędne informacje i pomoc w kompletowaniu wymaganych dokumentów. Ponadto, zależy nam na tym, aby nasze produkty dotarły do Państwa szybko i bezproblemowo, dlatego oferujemy również efektywną i niezawodną wysyłkę kurierską. Zadzwoń i dowiedz się więcej 17-779-64-19.


Zachęcamy do zakupu worka stomijnego BBRAUN Flexima 3S, gwarantującego wygodę i bezpieczeństwo każdego dnia.

Pamiętaj, aby dostosować ten opis do specyfiki Twojego sklepu internetowego, uwzględniając politykę cenową, dostępność produktu, szczegółowe informacje o wysyłce i zwrotach, a także wszelkie dodatkowe informacje, które mogą być ważne dla Twoich klientów.

Wskazania:

   Dwuczęściowy woreczek z mechanicznym systemem opróżniania, przeznaczony do zbierania wydzielin ustrojowych, jest idealnym rozwiązaniem dla pacjentów po operacjach dróg moczowych. Aby zapewnić maksymalną funkcjonalność i komfort użytkowania, konieczne jest wykorzystanie podkładki Flexima 3S w każdym z worków.

Worek urostomijny 2-częściowy FLEXIMA 3S URO BBRAUN ZALETY:

 • Wszechstronność kolorystyczna: Dostępność w kolorze beżowym oraz przezroczystym pozwala na dopasowanie do indywidualnych preferencji i potrzeb użytkownika.

 • Optymalna pojemność: Woreczek o pojemności 650 ml +/- 20 ml (zgodnie z normą ISO 8670-2) zapewnia odpowiednią pojemność, co jest wygodne dla użytkowników.

 • Łatwość użycia kranika: Kranik do opróżniania został zaprojektowany z myślą o łatwości obsługi, z wyraźnie zaznaczonymi pozycjami „otwarcia” i „zamknięcia”, co zwiększa komfort użytkowania.

 • Uniwersalne złącze: Uniwersalne złącze do worków nocnych na mocz, które jest łatwe do podłączenia, gwarantuje regularny przepływ moczu oraz bezproblemowe użytkowanie.

 • Kompatybilność z podkładką Flexima 3S: Zaprojektowany do stosowania z podkładką Flexima 3S, co zapewnia doskonałe dopasowanie i funkcjonalność, dostosowaną do wybranej średnicy woreczka.

Worek urostomijny 2-częściowy FLEXIMA 3S URO BBRAUN INFORMACJE O PRODUKCIE:


Tabela worka urostomijnego 2-częściowego FLEXIMA 3S URO BBRAUN:UWAGA:


W zależności od wielkości zamówienia jego realizacja wynosi od 1 do 5 dni roboczych.Producent:
BBRAUN


Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu worka urostomijnego w niskiej cenie! Kupuj u nas i zyskuj! Z nami masz pewność, że otrzymasz produkt odpowiednio dopasowany do Twoich potrzeb.

Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 3500 klientów!

Szukasz innych worków stomijnych do urostomii?

Zobacz nasze propozycje:


Radzimy wybrać produkty worki stomijne do urostomii z szerokiej oferty naszego sklepu. Nasze pozostałe aukcje posiadają produkty firmy: B.BRAUN, COLOPLAST, CONVATEC, CORTMED AUREGA, POFAM-JEDNOŚĆ Sp. z o.o., SALTS, WELLAND MEDICAL

Potrzebujesz fachowych podpowiedzi?


Przeczytasz o nich krok po kroku na naszym blogu medycznym. Masz jakieś pytania? Aby uzyskać informacje, zadzwoń pod numer 735-575-252 z prośbą o poradę.

Klienci kupujący ten produkt zamawiali ponadto:STOMIA — REFUNDACJA NFZ — LECZENIE — ZAOPATRZENIE W WYROBY MEDYCZNE NA OKRES 3 MIESIĘCY

WAŻNE INFORMACJE: PRODUKTY NA ZAOPATRZENIE STOMII POKRYWA REFUNDACJA NFZ W 100% - DO WYSOKOŚCI LIMITU.


INFORMATOR DLA PACJENTÓW: REFUNDACJA SPRZĘTU STOMIJNEGO (ODDZIAŁ NFZ), JAKĄ MOŻE OTRZYMAĆ PACJENT, A KTÓRĄ WYPISUJE LEKARZ PODCZAS LECZENIA I JEGO KODY:

Aby uzyskać zlecenie na zaopatrzenie NFZ, należy udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu wystawienia zlecenia. Wg. limitu ministra zdrowia istnieją zasady, że pacjent od lekarza może dostać wniosek (zaopatrzenie w wyroby medyczne) na Narodowy Fundusz Zdrowia (Oddział NFZ), jest to okres maksymalnie 3 miesięcy. W zależności od rodzaju stomii pacjentom przysługuje odpowiedni limit kwotowy na 1 miesiąc refundacji.


P.098 — sprzęt stomijny — leczenie stomii na układzie moczowym (nefrostomia)

 • Dla kodu: P.098 (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 12 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja, wynosi: 120,00 zł. Maksymalna kwota refundacji NFZ: 120,00 zł.

P.099.I — sprzęt stomijny — leczenie stomii na układzie moczowym (ileostomia)

 • Dla kodu: P.099.I (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 90 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja, wynosi: 400,00 zł. Maksymalna kwota refundacji NFZ: 400,00 zł.

P.099.K — sprzęt stomijny — leczenie stomii na układzie moczowym (kolostomia)

 • Dla kodu: P.099.K (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 90 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja, wynosi: 300,00 zł. Maksymalna kwota refundacji NFZ: 300,00 zł.

P.099.U — sprzęt stomijny — leczenie stomii na układzie moczowym (urostomia)

 • Dla kodu: P.099.U (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 90 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja, wynosi: 480,00 zł. Maksymalna kwota refundacji NFZ: 480,00 zł.*OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Worek urostomijny 2-częściowy FLEXIMA 3S URO 934145T, 934155T, 934165T BBRAUN

Worek urostomijny 2-częściowy FLEXIMA 3S URO 934145T, 934155T, 934165T BBRAUN

30 Inne produkty w tej samej kategorii:

Pytania i odpowiedzi klientów

Brak pytań o produkt w tej chwili,