Worek urostomijny 2-częściowy Flexima 3S URO B. BRAUN

Nowy produkt

W Magazynie - Wysyłka 24H

Cena: 22,00 zł brutto

Opis

Sprzedaż naOpakowania
Liczba sztuk w opakowaniu30

Więcej informacji

Czas realizacji zamówień na artykuły stomijne wynosi od 1 do 5 dni roboczych.

B.BRAUN Worek urostomijny 2-częściowy Flexima 3S URO
opis:

   Worki stomijne Flexima 3S URO posiadają dwuczęściowy system, który gwarantuje wielofunkcyjne oraz wygodne korzystanie ze sprzętu stomijnego.

   Produkt ma ergonomiczny kształt, który idealnie dopasowuje się do kształtu ciała. Innowacyjny system Flexima Key to gwarancja dyskretnego i niezwykle wygodnego noszenia worka. Worki stomijne są otoczone obustronnie folią, która skutecznie zapobiega szeleszczeniu. Dołączony do produktu stomijnego zawór antyzwrotny chroni przed przeciekaniem worka oraz emisją nieprzyjemnych zapachów. W ofercie znajdziesz następujące wymiary sprzętu stomijnego: 45 mm, 55 mm, 65 mm.

B.BRAUN Worek urostomijny 2-częściowy Flexima 3S URO

 PRZEZNACZENIE:

   Ten produkt jest przeznaczony dla osób ze stomią moczową (tzw. urostomia, stomia urostomijna)


B.BRAUN Worek urostomijny 2-częściowy Flexima 3S URO

ZALETY:

  • specjalna folia worka stomijnego chroni przed szeleszczeniem;

  • budowa worka zapewnia wygodę w pielęgnacji stomii i ciała;

  • zawór antyzwrotny zapobiega przeciekaniu oraz wydzielaniu przykrych zapachów;

  • dyskrecja i wygoda podczas noszenia wyrobu medycznego zapewniona dzięki miękkiemu materiałowi worka.


W zależności od wielkości zlecenia jego realizacja wynosi od 1 do 4 dni roboczych.

ROZMIARY I NUMER KATALOGOWY:
PRODUCENT: B.BRAUN

Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu worka stomijnego w niskiej cenie!

Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 3500 klientów!

Szukasz innych WORKÓW STOMIJNYCH? Radzimy wybrać produkty z szerokiej oferty naszego sklepu. Na pozostałych aukcjach znajdziesz wyroby firm: B.BRAUN, COLOPLAST, CONVATEC, FOR LIFE, WELLAND MEDICAL.

Potrzebujesz fachowych podpowiedzi? Przeczytasz o nich krok po kroku na blogu medycznym. Znamy życie ze stomią. Możesz też zadzwonić na numer 735 575 252 z prośbą o poradę.

STOMIA — REFUNDACJA  NFZ — LECZENIE — ZAOPATRZENIE W WYROBY MEDYCZNE NA OKRES 3 MIESIĘCY

WAŻNE INFORMACJE: PRODUKTY NA ZAOPATRZENIE STOMII POKRYWA REFUNDACJA  NFZ W 100% - DO WYSOKOŚCI LIMITU.

INFORMATOR DLA PACJENTÓW: REFUNDACJA SPRZĘTU STOMIJNEGO (ODDZIAŁ NFZ), JAKĄ MOŻE OTRZYMAĆ PACJENT, A KTÓRĄ WYPISUJE LEKARZ PODCZAS LECZENIA I JEGO KODY:

Aby uzyskać zlecenie na zaopatrzenie NFZ, należy udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu wystawienia zlecenia. Wg limitu ministra zdrowia istnieją zasady, że pacjent od lekarza może dostać wniosek (zaopatrzenie w wyroby medyczne) na Narodowy Fundusz Zdrowia (Oddział NFZ), jest to okres maksymalnie 3 miesięcy. W zależności od rodzaju stomii pacjentom przysługuje odpowiedni limit kwotowy na 1 miesiąc refundacji.

P.099.U — sprzęt stomijny — leczenie  stomii na układzie moczowym (urostomia).

Dla kodu: P.099. U (1 miesiąc: Limit ilościowy produktów na NFZ wynosi: 90 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja, wynosi: 480,00 zł. Maksymalna kwota, którą pokrywa refundacja: 480,00 zł.

Łatwym sposobem do zrealizowania wniosku (zlecenie na zaopatrzenie) jest skorzystanie z innowacyjnego FORMULARZA REALIZACJI WNIOSKÓW NFZ. Strona główna COMIESIECZNI.PL — tu kliknij, tam w kilka minut możesz zrealizować zamówienie na zlecenia interesujących Cię wyrobów medycznych. Pracownik w sklepie szybko skontaktuje się z Tobą i poda potwierdzone dostępnością produkty oraz przybliży czas realizacji zlecenia, wysyłając do Ciebie kuriera ze sprzętem. Ewentualnej dopłaty do zlecenia na zaopatrzenie w wyroby medyczne możesz dokonać przy odbiorze produktu lub przelewem. Sprzęt należy odebrać samemu lub przy pomocy osób trzecich. Wniosek wraz z kartą zaopatrzenia comiesięcznego odbierze od Ciebie kurier przy dostawie towaru (zlecenia). Po kilku dniach sklep odeśle do Ciebie komplet podstemplowanych dokumentów.

Zakup produkt w ramach refundacji NFZ bez wychodzenia z domu. Kliknij tutaj.

OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Worek urostomijny 2-częściowy Flexima 3S URO B. BRAUN

Worek urostomijny 2-częściowy Flexima 3S URO B. BRAUN

30 Inne produkty w tej samej kategorii: