Worek urostomijny Esteem Uro CONVATEC Zobacz większe

Worek urostomijny Esteem Uro CONVATEC

Nowy produkt

21,81 zł brutto

Więcej informacji

Czas realizacji zamówień na artykuły stomijne wynosi od 1 do 5 dni roboczych.

CONVATEC Worek urostomijny Esteem Uro CONVATEC
opis:

   Worki stomijne Esteem Uro mają wbudowany jednoczęściowy system, który gwarantuje wygodę i komfort w noszeniu. Worek stomijny został zrobiony z materiałów najnowszej generacji w celu podniesienia jakości, poczucia komfortu i dyskrecji w czasie noszenia sprzętu stomijnego. Posiada m.in. innowacyjny przylepiec worka skonstruowany z materiału Stomahesive, który jest niezwykle przyjazny dla skóry – wykazuje się właściwościami pielęgnacyjnymi. Dołączona do produktu specjalna zastawka antyzwrotna zapobiega cofaniu się moczu w kierunku stomii.

CONVATEC Worek urostomijny Esteem Uro CONVATEC

Przeznaczenie:

   Tego typu wyrobu medycznego powinny używać osoby ze stomią moczową (tzw. urostomia, stomia urostomijna).

CONVATEC Worek urostomijny Esteem Uro CONVATEC

zalety:

  • wbudowany jednoczęściowy system worka stanowi łatwe użytkowanie sprzętu stomijnego;

  • specjalna zastawka antyzwrotna nie dopuszcza do cofania się moczu;

  • innowacyjny przylepiec skutecznie mocuje worek do płytki stomijnej, nie podrażniając przy tym skóry;

  • nie utrudnia czynności wykonywanych przy pielęgnacji stomii.


W zależności od wielkości zlecenia jego realizacja wynosi od 1 do 4 dni roboczych.

DANE TECHNICZNE:

CENA NA AUKCJI DOTYCZY 1 SZTUKI


PRODUCENT:
 CONVATEC

Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu worka stomijnego w niskiej cenie!

Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 3500 klientów!

Szukasz innych WORKÓW STOMIJNYCH? Radzimy wybrać produkty z szerokiej oferty naszego sklepu. Na pozostałych aukcjach znajdziesz wyroby firm: B.BRAUN, COLOPLAST, CONVATEC, FOR LIFE, WELLAND MEDICAL.

Potrzebujesz fachowych podpowiedzi? Przeczytasz o nich krok po kroku na blogu medycznym. Znamy życie ze stomią. Możesz też zadzwonić na numer 735 575 252 z prośbą o poradę.

STOMIA — REFUNDACJA  NFZ — LECZENIE — ZAOPATRZENIE W WYROBY MEDYCZNE NA OKRES 3 MIESIĘCY

WAŻNE INFORMACJE: PRODUKTY NA ZAOPATRZENIE STOMII POKRYWA REFUNDACJA  NFZ W 100% - DO WYSOKOŚCI LIMITU.

INFORMATOR DLA PACJENTÓW: REFUNDACJA SPRZĘTU STOMIJNEGO (ODDZIAŁ NFZ), JAKĄ MOŻE OTRZYMAĆ PACJENT, A KTÓRĄ WYPISUJE LEKARZ PODCZAS LECZENIA I JEGO KODY:

Aby uzyskać zlecenie na zaopatrzenie NFZ, należy udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu wystawienia zlecenia. Wg limitu ministra zdrowia istnieją zasady, że pacjent od lekarza może dostać wniosek (zaopatrzenie w wyroby medyczne) na Narodowy Fundusz Zdrowia (Oddział NFZ), jest to okres maksymalnie 3 miesięcy. W zależności od rodzaju stomii pacjentom przysługuje odpowiedni limit kwotowy na 1 miesiąc refundacji.

P.099.U — sprzęt stomijny — leczenie stomii na układzie moczowym (urostomia).

Dla kodu: P.099.U (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 90 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja, wynosi: 480,00 zł. Maksymalna kwota refundacji NFZ: 480,00 zł.

Łatwym sposobem do zrealizowania wniosku (zlecenie na zaopatrzenie) jest skorzystanie z innowacyjnego FORMULARZA REALIZACJI WNIOSKÓW NFZ. Strona główna COMIESIECZNI.PL — tu kliknij, tam w kilka minut możesz zrealizować zamówienie na zlecenia interesujących Cię wyrobów medycznych. Pracownik w sklepie szybko skontaktuje się z Tobą i poda potwierdzone dostępnością produkty oraz przybliży czas realizacji zlecenia, wysyłając do Ciebie kuriera ze sprzętem. Ewentualnej dopłaty do zlecenia na zaopatrzenie w wyroby medyczne możesz dokonać przy odbiorze produktu lub przelewem. Sprzęt należy odebrać samemu lub przy pomocy osób trzecich. Wniosek wraz z kartą zaopatrzenia comiesięcznego odbierze od Ciebie kurier przy dostawie towaru (zlecenia). Po kilku dniach sklep odeśle do Ciebie komplet podstemplowanych dokumentów.

Zakup produkt w ramach refundacji NFZ bez wychodzenia z domu. Kliknij tutaj.


OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Worek urostomijny Esteem Uro CONVATEC

Worek urostomijny Esteem Uro CONVATEC

30 Inne produkty w tej samej kategorii: