Worek urostomijny pediatryczny Little Ones CONVATEC Zobacz większe

Worek urostomijny pediatryczny Little Ones CONVATEC

Nowy produkt

11,02 zł

Więcej informacji

Czas realizacji zamówień na artykuły stomijne wynosi od 1 do 5 dni roboczych.

CONVATEC Worek urostomijny pediatryczny Little Ones
opis:

  Innowacyjny sprzęt Little Ones firmy CONVATEC został wyprodukowany z myślą o zaspokojeniu potrzeb najmłodszych pacjentów. Wykorzystane najnowsze materiały w produkcji sprzętu stomijnego zapewniają bezpieczne i wygodne użytkowanie worka.
    Worki stomijne posiadają elastyczną formułę, która pozwala na doskonałe dopasowanie worka do kształtu ciała. Dołączony do produktu kranik, który znajduje się w dolnej części, pozwala na sprawne odprowadzanie moczu z worka, a zastawka hamuje cofanie się moczu do stomii. Worki stomijne są obustronnie otoczone miękkim materiałem, który wykazuje właściwości chroniące i pielęgnujące skórę.

CONVATEC Worek urostomijny pediatryczny Little Ones

 Przeznaczenie:

   Tego typu wyrobu medycznego powinny używać dzieci ze stomią moczową (tzw. urostomia, stomia urostomijna).


CONVATEC Worek urostomijny pediatryczny Little Ones

zalety:
  • elastyczna struktura sprzętu stomijnego pozwala na idealne dopasowanie do kształtu ciała;

  • plastikowy kranik chroni przed podciekaniem worka i usprawnia opróżnianie worka z treści stomijnej;

  • specjalna zastawka zapobiega cofaniu moczu do stomii;

  • sprzęt stomijny nie utrudnia czynności w trakcie pielęgnacji stomii.


W zależności od wielkości zlecenia jego realizacja wynosi od 1 do 4 dni roboczych.


DANE TECHNICZNE:CENA NA AUKCJI DOTYCZY 1 SZTUKI

PRODUCENT: CONVATEC


Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu worka stomijnego w niskiej cenie!

Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 3500 klientów!

Szukasz innych WORKÓW STOMIJNYCH? Radzimy wybrać produkty z szerokiej oferty naszego sklepu. Na pozostałych aukcjach znajdziesz wyroby firm: B.BRAUN, COLOPLAST, CONVATEC, FOR LIFE, WELLAND MEDICAL.

Potrzebujesz fachowych podpowiedzi? Przeczytasz o nich krok po kroku na blogu medycznym. Znamy życie ze stomią. Możesz też zadzwonić na numer 735 575 252 z prośbą o poradę.

STOMIA — REFUNDACJA  NFZ — LECZENIE — ZAOPATRZENIE W WYROBY MEDYCZNE NA OKRES 3 MIESIĘCY

WAŻNE INFORMACJE: PRODUKTY NA ZAOPATRZENIE STOMII POKRYWA REFUNDACJA  NFZ W 100% - DO WYSOKOŚCI LIMITU.

INFORMATOR DLA PACJENTÓW: REFUNDACJA SPRZĘTU STOMIJNEGO (ODDZIAŁ NFZ), JAKĄ MOŻE OTRZYMAĆ PACJENT, A KTÓRĄ WYPISUJE LEKARZ PODCZAS LECZENIA I JEGO KODY:

Aby uzyskać zlecenie na zaopatrzenie NFZ, należy udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu wystawienia zlecenia. Wg limitu ministra zdrowia istnieją zasady, że pacjent od lekarza może dostać wniosek (zaopatrzenie w wyroby medyczne) na Narodowy Fundusz Zdrowia (Oddział NFZ), jest to okres maksymalnie 3 miesięcy. W zależności od rodzaju stomii pacjentom przysługuje odpowiedni limit kwotowy na 1 miesiąc refundacji.

P.099.U — sprzęt stomijny — leczenie stomii na układzie moczowym (urostomia).

Dla kodu: P.099.U (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 90 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja, wynosi: 480,00 zł. Maksymalna kwota refundacji NFZ: 480,00 zł.

Łatwym sposobem do zrealizowania wniosku (zlecenie na zaopatrzenie) jest skorzystanie z innowacyjnego FORMULARZA REALIZACJI WNIOSKÓW NFZ. Strona główna COMIESIECZNI.PL — tu kliknij, tam w kilka minut możesz zrealizować zamówienie na zlecenia interesujących Cię wyrobów medycznych. Pracownik w sklepie szybko skontaktuje się z Tobą i poda potwierdzone dostępnością produkty oraz przybliży czas realizacji zlecenia, wysyłając do Ciebie kuriera ze sprzętem. Ewentualnej dopłaty do zlecenia na zaopatrzenie w wyroby medyczne możesz dokonać przy odbiorze produktu lub przelewem. Sprzęt należy odebrać samemu lub przy pomocy osób trzecich. Wniosek wraz z kartą zaopatrzenia comiesięcznego odbierze od Ciebie kurier przy dostawie towaru (zlecenia). Po kilku dniach sklep odeśle do Ciebie komplet podstemplowanych dokumentów.


Zakup produkt w ramach refundacji NFZ bez wychodzenia z domu. Kliknij tutaj.


OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Worek urostomijny pediatryczny Little Ones CONVATEC

Worek urostomijny pediatryczny Little Ones CONVATEC

30 Inne produkty w tej samej kategorii: