Worek urostomijny Convex CUSS1338 SALTS Zobacz większe

Worek urostomijny Convex CUSS1338 SALTS

6825

Nowy produkt

W magazynie

Cena: 31,10 zł

Opis

Liczba sztuk w opakowaniu10

Więcej informacji

Worek urostomijny Convex CUSS1338 SALTS OPIS:

   Worek urostomijny z serii CONVEX firmy SALTS to gwarancja najwyższej jakości sprzętu. Największy producent worków urostomijnych na rynku stosuje w swoich produktach innowacyjną płytkę dopasowaną do profilu jamy brzusznej tak, by zapewnić dyskrecję w działaniu na całe dni. Przed użyciem skonsultuj się ze swoją pielęgniarką stomijną.

Worek urostomijny Convex CUSS1338 SALTS PRZEZNACZENIE:

  • Dla pacjentów po zabiegach chirurgicznych jelita cienkiego i pęcherza moczowego;

  • Produkt przeznaczony jest do stomii płaskich i wklęsłych, można go również stosować do stomii umieszczonych w fałdzie skórnym.

Worek urostomijny Convex CUSS1338 SALTS ZALETY:

  • Niska cena produktu to gwarancja zaoszczędzenia pieniędzy;

  • Worek stomijny ma nowoczesny kształt oraz elastyczną konstrukcję, dzięki czemu jeszcze łatwiej dopasowuje się do kształtu ciała;

  • Miękka fizelina dba o wysoką jakość poczucia bezpieczeństwa, komfortu i dyskrecji w czasie noszenia;

  • Możliwość zamówienia bez wychodzenia z domu.

Worek urostomijny Convex CUSS1338 SALTS INFORMACJE O PRODUKCIE:

Nazwa produktu: Worek urostomijny Convex

Rozmiar otworu:
do docięcia od 13 do 38 mm

Pojemność:
600 ml

Rodzaj worków:
1-częściowy

Okienko kontrolne:
Z okienkiem

Kolor:
Beżowy

Kod produktu: CUSS1338

Producent: SALTS

Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu worków stomijnych w niskiej cenie!

Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 3500 klientów!

Szukasz innych worków stomijnych?  

Radzimy wybrać produkty z szerokiej oferty naszego sklepu. Nasze pozostałe aukcje posiadają produkty firmy: B.BRAUN, COLOPLAST, CONVATEC, FOR LIFE, POFAM-JEDNOŚĆ Sp. z o.o., SALTS, WELLAND MEDICAL.

Potrzebujesz fachowych podpowiedzi?
 
Przeczytasz o nich krok po kroku na naszym blogu medycznym. Masz jakieś pytania? Aby uzyskać informacje, zadzwoń pod numer 735-575-252 z prośbą o poradę.


STOMIA — REFUNDACJA NFZ — LECZENIE — ZAOPATRZENIE W WYROBY MEDYCZNE NA OKRES 3 MIESIĘCY

WAŻNE INFORMACJE: PRODUKTY NA ZAOPATRZENIE STOMII POKRYWA REFUNDACJA NFZ W 100% - DO WYSOKOŚCI LIMITU.

INFORMATOR DLA PACJENTÓW: REFUNDACJA SPRZĘTU STOMIJNEGO (ODDZIAŁ NFZ), JAKĄ MOŻE OTRZYMAĆ PACJENT, A KTÓRĄ WYPISUJE LEKARZ PODCZAS LECZENIA I JEGO KODY:

Aby uzyskać zlecenie na zaopatrzenie NFZ, należy udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu wystawienia zlecenia. Wg. limitu ministra zdrowia istnieją zasady, że pacjent od lekarza może dostać wniosek (zaopatrzenie w wyroby medyczne) na Narodowy Fundusz Zdrowia (Oddział NFZ), jest to okres maksymalnie 3 miesięcy. W zależności od rodzaju stomii pacjentom przysługuje odpowiedni limit kwotowy na 1 miesiąc refundacji.

P.099.I — sprzęt stomijny — leczenie stomii na układzie moczowym (ileostomia).

  • Dla kodu: P.099.I (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 90 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja, wynosi: 400,00 zł. Maksymalna kwota refundacji NFZ: 400,00 zł.

P.099.K — sprzęt stomijny — leczenie stomii na układzie moczowym (kolostomia).

  • Dla kodu: P.099.K (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 90 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja, wynosi: 300,00 zł. Maksymalna kwota refundacji NFZ: 300,00 zł.

P.099.U — sprzęt stomijny — leczenie stomii na układzie moczowym (urostomia).

  • Dla kodu: P.099.U (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 90 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja, wynosi: 480,00 zł. Maksymalna kwota refundacji NFZ: 480,00 zł.

Łatwym sposobem do zrealizowania wniosku (zlecenie na zaopatrzenie) jest skorzystanie z innowacyjnego FORMULARZA REALIZACJI WNIOSKÓW NFZ. Strona główna COMIESIECZNI.PL — tu kliknij, tam w kilka minut możesz zrealizować zamówienie na zlecenia interesujących Cię wyrobów medycznych. Pracownik w sklepie szybko skontaktuje się z Tobą i poda potwierdzone dostępnością produkty oraz przybliży czas realizacji zlecenia, wysyłając do Ciebie kuriera ze sprzętem. Ewentualnej dopłaty do zlecenia na zaopatrzenie w wyroby medyczne możesz dokonać przy odbiorze produktu lub przelewem. Sprzęt należy odebrać samemu lub przy pomocy osób trzecich. Wniosek wraz z kartą zaopatrzenia comiesięcznego odbierze od Ciebie kurier przy dostawie towaru (zlecenia). Po kilku dniach sklep odeśle do Ciebie komplet podstemplowanych dokumentów.


OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!


Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Worek urostomijny Convex CUSS1338 SALTS

Worek urostomijny Convex CUSS1338 SALTS

30 Inne produkty w tej samej kategorii: