Worek kolostomijny zamknięty 1-częściowy SenSura COLOPLAST Zobacz większe

Worek kolostomijny zamknięty 1-częściowy SenSura COLOPLAST

Nowy produkt

W Magazynie - Wysyłka 24H

Cena: 9,83 zł

Więcej informacji

Czas realizacji zamówień na artykuły stomijne wynosi od 1 do 5 dni roboczych.

COLOPLAST WOREK KOLOSTOMIJNY ZAMKNIĘTY 1-CZĘŚCIOWY SENSURA
OPIS:

   Worki stomijne SenSura firmy COLOPLAST mają wbudowany system jednoczęściowy, który jest gwarancją sprawnego użytkowania sprzętu stomijnego. W produkcji wykorzystano m.in. dwuwarstwowy przylepiec SenSura, który stanowi stałe połączenie z workami stomijnymi. Wykorzystanie elastycznych materiałów sprawia, że worki stomijne są niezwykle łagodne dla skóry tam, gdzie stomia i nie powodują jej podrażnień.

COLOPLAST WOREK KOLOSTOMIJNY ZAMKNIĘTY 1-CZĘŚCIOWY SENSURA

 PRZEZNACZENIE:

   Tego rodzaju worki stomijne powinny używać osoby ze stomią jelita grubego, kolostomią (stomią kolostomijną)

COLOPLAST WOREK KOLOSTOMIJNY ZAMKNIĘTY 1-CZĘŚCIOWY SENSURA

 ZALETY:

  • elastyczny materiał wyrobu medycznego pozwalają na szybką i bezpieczną wymianę worka;

  • produkt stomijny jest niezwykle odporny na wymywanie;

  • miękka wyściółka produktu stomijnego nie podrażnia skóry, co jest niezwykle ważne w czasie pielęgnacji stomii.DANE TECHNICZNE:
Ilość w opakowaniu zbiorczym: 30 sztuk

Cena na aukcji dotyczy 1 sztuki


W zależności od wielkości zamówienia jego realizacja wynosi od 1 do 5 dni roboczych


PRODUCENT: COLOPLASTSklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu worka stomijnego w niskiej cenie!


Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 3500 klientów!

Szukasz innych WORKÓW STOMIJNYCH? Radzimy wybrać produkty z szerokiej oferty naszego sklepu. Na pozostałych aukcjach znajdziesz wyroby firm: B.BRAUN, COLOPLAST, CONVATEC, FOR LIFE, WELLAND MEDICAL.

Potrzebujesz fachowych podpowiedzi? Przeczytasz o nich na blogu medycznym. Możesz też zadzwonić na numer 735 575 252 z prośbą o poradę.


STOMIA — REFUNDACJA  NFZ — LECZENIE — ZAOPATRZENIE W WYROBY MEDYCZNE NA OKRES 3 MIESIĘCY


WAŻNE INFORMACJE: PRODUKTY NA ZAOPATRZENIE STOMII POKRYWA REFUNDACJA  NFZ W 100% - DO WYSOKOŚCI LIMITU.


INFORMATOR DLA PACJENTÓW: REFUNDACJA SPRZĘTU STOMIJNEGO (ODDZIAŁ NFZ), JAKĄ MOŻE OTRZYMAĆ PACJENT, A KTÓRĄ WYPISUJE LEKARZ PODCZAS LECZENIA I JEGO KODY:


Aby uzyskać zlecenie na zaopatrzenie NFZ, należy udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu wystawienia zlecenia. Wg limitu ministra zdrowia istnieją zasady, że pacjent od lekarza może dostać wniosek (zaopatrzenie w wyroby medyczne) na Narodowy Fundusz Zdrowia (Oddział NFZ),  jest to okres maksymalnie 3 miesięcy. W zależności od rodzaju stomii pacjentom przysługuje odpowiedni limit kwotowy na 1 miesiąc refundacji.

P.099.K sprzęt stomijny leczenie stomii na jelicie grubym (kolostomia).
Dla kodu: P.099.K (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 90 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja NFZ, wynosi: 300,00 zł. Maksymalna kwota refundacji: 300,00 zł.


Łatwym sposobem do zrealizowania wniosku inaczej zlecenia (zlecenie na zaopatrzenie) jest skorzystanie z innowacyjnego FORMULARZA REALIZACJI WNIOSKÓW NFZ. Strona główna COMIESIĘCZNI.PL — tu kliknij, tam w kilka minut możesz zrealizować zamówienie na zlecenia interesujących Cię wyrobów medycznych. Pracownik w sklepie szybko skontaktuje się z Tobą i poda potwierdzone dostępnością produkty oraz przybliży czas realizacji zlecenia, wysyłając do Ciebie kuriera ze sprzętem. Ewentualnej dopłaty do zlecenia na zaopatrzenie w wyroby medyczne możesz dokonać przy odbiorze produktu lub przelewem. Sprzęt należy odebrać samemu lub przy pomocy osób trzecich. Wniosek wraz z kartą zaopatrzenia comiesięcznego odbierze od Ciebie kurier przy dostawie towaru (zlecenia). Po kilku dniach sklep odeśle do Ciebie komplet podstemplowanych dokumentów.

Zakup produkt w ramach refundacji NFZ bez wychodzenia z domu. Kliknij tutaj.


OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Worek kolostomijny zamknięty 1-częściowy SenSura COLOPLAST

Worek kolostomijny zamknięty 1-częściowy SenSura COLOPLAST

30 Inne produkty w tej samej kategorii: