Worek ileostomijny Natura+ z filtrem z zapinką InvisiClose przezroczysty CONVATEC 1szt REF 416414, 416416, 416419, 416422

Nowy produkt

Cena: 10,04 zł

Więcej informacji

Czas realizacji zamówień na artykuły stomijne wynosi od 1 do 5 dni roboczych.


WOREK ILEOSTOMIJNY NATURA+ Z FILTREM Z ZAPINKĄ INVISICLOSE PRZEZROCZYSTY CONVATEC OPIS:

   Worki stomijne z serii Natura+ firmy CONVATEC z wbudowanym systemem dwuczęściowym zostały stworzone z materiałów, które stanowią gwarancję dyskretnego i komfortowego użytkowania. Głównym atutem sprzętu stomijnego jest fizelina o miękkiej strukturze, która wykazuje się wysokimi właściwościami wodoodpornymi oraz pielęgnacyjnymi skóry. W trosce o bezpieczniejsze korzystanie worki stomijne posiadają specjalny filtr, który skutecznie chroni przed „balonowaniem” oraz emisją przykrych zapachów.

WOREK ILEOSTOMIJNY NATURA+ Z FILTREM Z ZAPINKĄ INVISICLOSE PRZEZROCZYSTY CONVATEC PRZEZNACZENIE:

   Dla pacjentów ze stomią jelita cienkiego (tzw. ileostomia, stomia ileostomijna).


WOREK ILEOSTOMIJNY NATURA+ Z FILTREM Z ZAPINKĄ INVISICLOSE PRZEZROCZYSTY CONVATEC  ZALETY:

  • wodoodporna fizelina o miękkiej strukturze zapewnia komfortowe użytkowanie, co jest niezwykle ważne w czasie pielęgnacji stomii;

  • wielofunkcyjny filtr wyrobu medycznego chroni przed podciekaniem oraz wydzielaniem przykrych zapachów związanych ze stomią;

  • pierścień zatrzaskowy zapewnia proste połączenie sprzętu stomijnego z płytką.


W zależności od wielkości zlecenia jego realizacja wynosi od 1 do 4 dni roboczych.

Dostępne rozmiary:

  • 38, 45, 57, 70 mm


Ilość:

  • 1 sztuka


Numer katalogowy:

  • 38 mm: REF 416415

  • 45 mm: REF 416416

  • 57 mm: REF 416419

  • 70 mm: REF 416422


PRODUCENT: CONVATEC

Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu worka stomijnego na NFZ w niskiej cenie!


Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 3500 klientów!


Szukasz innych 
WORKÓW STOMIJNYCH? Radzimy wybrać produkty z szerokiej oferty naszego sklepu. Na pozostałych aukcjach znajdziesz wyroby firm: B.BRAUN, COLOPLAST, CONVATEC, FOR LIFE, WELLAND MEDICAL.


Potrzebujesz fachowych podpowiedzi? Przeczytasz o nich krok po kroku na blogu medycznym. Znamy życie ze stomią. Możesz też zadzwonić na numer 735 575 252 z prośbą o poradę.


STOMIA — REFUNDACJA  NFZ — LECZENIE — ZAOPATRZENIE W WYROBY MEDYCZNE NA OKRES 3 MIESIĘCY


WAŻNE INFORMACJE: PRODUKTY NA ZAOPATRZENIE STOMII POKRYWA REFUNDACJA  NFZ W 100% - DO WYSOKOŚCI LIMITU.


INFORMATOR DLA PACJENTÓW: REFUNDACJA SPRZĘTU STOMIJNEGO (ODDZIAŁ NFZ), JAKĄ MOŻE OTRZYMAĆ PACJENT, A KTÓRĄ WYPISUJE LEKARZ PODCZAS LECZENIA I JEGO KODY:

Aby uzyskać zlecenie na zaopatrzenie NFZ, należy udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu wystawienia zlecenia. Wg limitu ministra zdrowia istnieją zasady, że pacjent od lekarza może dostać wniosek (zaopatrzenie w wyroby medyczne) na Narodowy Fundusz Zdrowia (Oddział NFZ),  jest to okres maksymalnie 3 miesięcy. W zależności od rodzaju stomii pacjentom przysługuje odpowiedni limit kwotowy na 1 miesiąc refundacji.

P.099.I — sprzęt stomijny — leczenie stomii na jelicie cienkim (ileostomia)
Dla kodu: P.099.I (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 90 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja, wynosi: 400,00 zł. Maksymalna kwota refundacji: 400,00 zł.

Łatwym sposobem do zrealizowania wniosku (zlecenie na zaopatrzenie) jest skorzystanie z innowacyjnego
FORMULARZA REALIZACJI WNIOSKÓW NFZ. Strona główna COMIESIECZNI.PL — tu kliknij, tam w kilka minut możesz zrealizować zamówienie na zlecenia interesujących Cię wyrobów medycznych. Pracownik w sklepie szybko skontaktuje się z Tobą i poda potwierdzone dostępnością produkty oraz przybliży czas realizacji zlecenia, wysyłając do Ciebie kuriera ze sprzętem. Ewentualnej dopłaty do zlecenia na zaopatrzenie w wyroby medyczne możesz dokonać przy odbiorze produktu lub przelewem. Sprzęt należy odebrać samemu lub przy pomocy osób trzecich. Wniosek wraz z kartą zaopatrzenia comiesięcznego odbierze od Ciebie kurier przy dostawie towaru (zlecenia). Po kilku dniach sklep odeśle do Ciebie komplet podstemplowanych dokumentów.

Zakup produkt w ramach refundacji NFZ bez wychodzenia z domu. Kliknij tutaj.


OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Worek ileostomijny Natura+ z filtrem z zapinką InvisiClose przezroczysty CONVATEC 1szt REF 416414, 416416, 416419, 416422

Worek ileostomijny Natura+ z filtrem z zapinką InvisiClose przezroczysty CONVATEC 1szt REF 416414, 416416, 416419, 416422

30 Inne produkty w tej samej kategorii: