Worek urostomijny 2-częściowy Alterna Uro Multichamber Maxi 30 szt. Zobacz większe

Worek urostomijny 2-częściowy Alterna Uro Multichamber Maxi COLOPLAST REF 142270, 142280, 142290

Nowy produkt

W Magazynie - Wysyłka 24H

Want it by ?? Order within 00 Hours 00 Minutes 00 Seconds*

Cena: 12,20 zł

Więcej informacji

WOREK UROSTOMIJNY 2-CZĘŚCIOWY ALTERNA URO MULTICHAMBER MAXI COLOPLAST

OPIS:

   Dwuczęściowe worki stomijne Alterna Uro Multichamber Maxi firmy COLOPLAST zostały wyprodukowane z innowacyjnych produktów, które zapewniają bezpieczne i wygodne korzystanie ze sprzętu stomijnego. Elastyczna konstrukcja wyrobu medycznego dba o dopasowanie się do kształtu ciała. Sprzęt stomijny jest otoczony innowacyjną folią, która stanowi skuteczną alternatywę dla filtra – zapobiega szeleszczeniu oraz emisji przykrych zapachów, związanych ze stomią. Proponujemy worki stomijne w wersji cielistej oraz przeźroczystej o wymiarach: 40 mm, 50 mm i 60 mm.

WOREK UROSTOMIJNY 2-CZĘŚCIOWY ALTERNA URO MULTICHAMBER MAXI COLOPLAST

PRZEZNACZENIE:

 • stomia moczowa (tzw. urostomia, stomia urostomijna)

WOREK UROSTOMIJNY 2-CZĘŚCIOWY ALTERNA URO MULTICHAMBER MAXI COLOPLAST

ZALETY:

 • jednoczęściowa konstrukcja worka stomijnego gwarantuje jego łatwą obsługę

 • elastyczny przylepiec dopasowuje się do kształtu ciała i nie podrażnia skóry, co jest niezwykle ważne w czasie pielęgnacji stomii

 • specjalna folia wyrobu medycznego redukuje przykre zapachy

W zależności od wielkości zamówienia jego realizacja wynosi od 1 do 4 dni roboczych.

Dostępne rozmiary:

 • 40, 50, 60 mm

Opakowanie:

 • 30 szt.

Numer katalogowy:

Cieliste:

 • 40 mm: REF 142240
 • 50 mm: REF 142250
 • 60 mm: REF 142260

Przeźroczyste:

 • 40 mm: REF 142270

 • 50 mm: REF 142280

 • 60 mm: REF 142290

PRODUCENT: COLOPLAST

Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu worka stomijnego w niskiej cenie!

Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 3500 klientów!
Szukasz innych WORKÓW STOMIJNYCH? Radzimy wybrać produkty z szerokiej oferty naszego sklepu. Na pozostałych aukcjach znajdziesz wyroby firm: B.BRAUN, COLOPLAST, CONVATEC, FOR LIFE, WELLAND MEDICAL.
Potrzebujesz fachowych podpowiedzi? Przeczytasz o nich krok po kroku na blogu medycznym. Znamy życie ze stomią. Możesz też zadzwonić na numer 735 575 252 z prośbą o poradę.

STOMIA — REFUNDACJA  NFZ — LECZENIE — ZAOPATRZENIE W WYROBY MEDYCZNE NA OKRES 3 MIESIĘCY

WAŻNE INFORMACJE: PRODUKTY NA ZAOPATRZENIE STOMII POKRYWA REFUNDACJA  NFZ W 100% - DO WYSOKOŚCI LIMITU.

INFORMATOR DLA PACJENTÓW: REFUNDACJA SPRZĘTU STOMIJNEGO (ODDZIAŁ NFZ), JAKĄ MOŻE OTRZYMAĆ PACJENT, A KTÓRĄ WYPISUJE LEKARZ PODCZAS LECZENIA I JEGO KODY:

   Aby uzyskać zlecenie na zaopatrzenie NFZ, należy udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu wystawienia zlecenia. Wg limitu ministra zdrowia istnieją zasady, że pacjent od lekarza może dostać wniosek (zaopatrzenie w wyroby medyczne) na Narodowy Fundusz Zdrowia (Oddział NFZ),  jest to okres maksymalnie 3 miesięcy. W zależności od rodzaju stomii pacjentom przysługuje odpowiedni limit kwotowy na 1 miesiąc refundacji.

P.099.U — sprzęt stomijny — leczenie  stomii na układzie moczowym (urostomia).
Dla kodu: P.099. U (1 miesiąc: Limit ilościowy produktów na NFZ wynosi: 90 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja, wynosi: 480,00 zł. Maksymalna kwota, którą pokrywa refundacja: 480,00 zł.

Łatwym sposobem do zrealizowania wniosku (zlecenie na zaopatrzenie) jest skorzystanie z innowacyjnego FORMULARZA REALIZACJI WNIOSKÓW NFZ. Strona główna COMIESIECZNI.PL — tu kliknij, tam w kilka minut możesz zrealizować zamówienie na zlecenia interesujących Cię wyrobów medycznych. Pracownik w sklepie szybko skontaktuje się z Tobą i poda potwierdzone dostępnością produkty oraz przybliży czas realizacji zlecenia, wysyłając do Ciebie kuriera ze sprzętem. Ewentualnej dopłaty do zlecenia na zaopatrzenie w wyroby medyczne możesz dokonać przy odbiorze produktu lub przelewem. Sprzęt należy odebrać samemu lub przy pomocy osób trzecich. Wniosek wraz z kartą zaopatrzenia comiesięcznego odbierze od Ciebie kurier przy dostawie towaru (zlecenia). Po kilku dniach sklep odeśle do Ciebie komplet podstemplowanych dokumentów.OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Worek urostomijny 2-częściowy Alterna Uro Multichamber Maxi COLOPLAST REF 142270, 142280, 142290

Worek urostomijny 2-częściowy Alterna Uro Multichamber Maxi COLOPLAST REF 142270, 142280, 142290

30 Inne produkty w tej samej kategorii: