Worek kolostomijny zamknięty 1-częściowy SenSura z okienkiem 30 szt. COLOPLAST REF 15030 Zobacz większe

Worek kolostomijny zamknięty 1-częściowy SenSura z okienkiem 30 szt. COLOPLAST REF 15030

1274

Nowy produkt

286,48 zł

Więcej informacji


Czas realizacji zamówień na artykuły stomijne wynosi od 1 do 5 dni roboczych.

WOREK KOLOSTOMIJNY ZAMKNIĘTY 1-CZĘŚCIOWY SENSURA Z OKIENKIEM 30 SZT. COLOPLAST — OPIS:

   Worki stomijne z serii SenSura mają wbudowany jednoczęściowy system, który stanowi łatwiejszą obsługę. Wbudowane okienko pozwala na kontrolę stanu przylepca, co umożliwia na szybkie przymocowanie go do skóry. Nasze worki stomijne mają dodatkowo wbudowany filtr, który skutecznie chroni przed emisją przykrych zapachów związanych ze stomią. Niezwykle miękka wyściółka sprzętu stomijnego, chroni skórę przed uszkodzeniami.

WOREK KOLOSTOMIJNY ZAMKNIĘTY 1-CZĘŚCIOWY SENSURA Z OKIENKIEM 30 SZT. COLOPLAST — PRZEZNACZENIE:

  • tego rodzaju worki stomijne powinny używać osoby z kolostomią (stomią kolostomijną)

WOREK KOLOSTOMIJNY ZAMKNIĘTY 1-CZĘŚCIOWY SENSURA Z OKIENKIEM 30 SZT. COLOPLAST — ZALETY:

  • lekkość i poręczność w użytkowaniu sprzętu stomijnego dzięki jednoczęściowej konstrukcji

  • specjalny filtr redukuje przykre zapachy związane ze stomią

  • produkt jest stworzony z miękkiej wyściółki, co jest niezwykle istotne przy pielęgnacji stomii

  • do wyrobu medycznego dołączono specjalne okienko, które umożliwia szybkie przymocowanie przylepca do skóry tam gdzie stomia

W zależności od wielkości zlecenia jego realizacja wynosi od 1 do 4 dni roboczych.

Numer katalogowy: REF 15030

PRODUCENT: COLOPLAST

Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu worka stomijnego w niskiej cenie! Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 3500 klientów!
Szukasz innych WORKÓW STOMIJNYCH? Radzimy wybrać produkty z szerokiej oferty naszego sklepu. Na pozostałych aukcjach znajdziesz wyroby firm: B.BRAUN, COLOPLAST, CONVATEC, FOR LIFE, WELLAND MEDICAL.
Potrzebujesz fachowych podpowiedzi? Przeczytasz o nich krok po kroku na blogu medycznym. Znamy życie ze stomią. Możesz też zadzwonić na numer 735 575 252 z prośbą o poradę.

STOMIA — REFUNDACJA  NFZ — LECZENIE — ZAOPATRZENIE W WYROBY MEDYCZNE NA OKRES 3 MIESIĘCY

WAŻNE INFORMACJE: PRODUKTY NA ZAOPATRZENIE STOMII POKRYWA REFUNDACJA  NFZ W 100% - DO WYSOKOŚCI LIMITU.

INFORMATOR DLA PACJENTÓW: REFUNDACJA SPRZĘTU STOMIJNEGO (ODDZIAŁ NFZ), JAKĄ MOŻE OTRZYMAĆ PACJENT, A KTÓRĄ WYPISUJE LEKARZ PODCZAS LECZENIA I JEGO KODY:

   Aby uzyskać zlecenie na zaopatrzenie NFZ, należy udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu wystawienia zlecenia. Wg limitu ministra zdrowia istnieją zasady, że pacjent od lekarza może dostać wniosek (zaopatrzenie w wyroby medyczne) na Narodowy Fundusz Zdrowia (Oddział NFZ), jest to okres maksymalnie 3 miesięcy. W zależności od rodzaju stomii pacjentom przysługuje odpowiedni limit kwotowy na 1 miesiąc refundacji.

P.099.Ksprzęt stomijny, leczenie stomii na jelicie grubym (kolostomia)
Dla kodu: P.099.K (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 90 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja NFZ, wynosi: 300,00 zł. Maksymalna kwota refundacji: 300,00 zł.


Łatwym sposobem do zrealizowania wniosku (zlecenie na zaopatrzenie) jest skorzystanie z innowacyjnego FORMULARZA REALIZACJI WNIOSKÓW NFZ. Strona główna COMIESIĘCZNI.PL — tu kliknij, tam w kilka minut możesz zrealizować zamówienie na zlecenia interesujących Cię wyrobów medycznych. Pracownik w sklepie szybko skontaktuje się z Tobą i poda potwierdzone dostępnością produkty oraz przybliży czas realizacji zlecenia, wysyłając do Ciebie kuriera ze sprzętem. Ewentualnej dopłaty do zlecenia na zaopatrzenie w wyroby medyczne możesz dokonać przy odbiorze produktu lub przelewem. Sprzęt należy odebrać samemu lub przy pomocy osób trzecich. Wniosek wraz z kartą zaopatrzenia comiesięcznego odbierze od Ciebie kurier przy dostawie towaru (zlecenia). Po kilku dniach sklep odeśle do Ciebie komplet podstemplowanych dokumentów.


Zakup produkt w ramach refundacji NFZ bez wychodzenia z domu. Kliknij tutaj.

OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na stronie Helpik24.pl pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Worek kolostomijny zamknięty 1-częściowy SenSura z okienkiem 30 szt. COLOPLAST REF 15030

Worek kolostomijny zamknięty 1-częściowy SenSura z okienkiem 30 szt. COLOPLAST REF 15030

30 Inne produkty w tej samej kategorii: