Sklep medyczny - Worek stomijny zamknięty 1-częściowy SenSura Convex Light z okienkiem 10 szt. COLOPLAST-Refundacja NFZ-Tanio Zobacz większe

Worek stomijny zamknięty 1-częściowy SenSura Convex Light z okienkiem 10 szt. COLOPLAST REF 15071

1275

Nowy produkt

131,94 zł

Więcej informacji


Czas realizacji zamówień na artykuły stomijne wynosi od 1 do 5 dni roboczych.

WOREK KOLOSTOMIJNY ZAMKNIĘTY 1-CZĘŚCIOWY SENSURA CONVEX LIGHT Z OKIENKIEM 10 SZT. COLOPLAST – OPIS:

   Worki stomijne, które mają wbudowany jednoczęściowy systemem, zostały wyprodukowane z nowoczesnych materiałów, aby zapewnić pacjentowi komfortowe i dyskretne użytkowanie ze sprzętu stomijnego. Produkt stomijny jest wyposażony w dwuwarstwowy przylepiec SenSura, który stanowi stałe połączenie z workiem i dba o dopasowanie się do kształtu ciała. Delikatność przylepca sprawia, że skóra jest wolna od podrażnień nawet w przypadku częstych zmian worków stomijnych. Jednoczęściowa konstrukcja worków usprawnia łatwą obsługę. Worki stomijne posiadają także specjalny filtr, który redukuje nieprzyjemne zapachy związane ze stomią.

WOREK KOLOSTOMIJNY ZAMKNIĘTY 1-CZĘŚCIOWY SENSURA CONVEX LIGHT Z OKIENKIEM 10 SZT. COLOPLAST — PRZEZNACZENIE:

  • tego rodzaju worki stomijne powinny używać osoby z kolostomią (stomią kolostomijną)

WOREK KOLOSTOMIJNY ZAMKNIĘTY 1-CZĘŚCIOWY SENSURA CONVEX LIGHT Z OKIENKIEM 10 SZT. COLOPLAST — ZALETY:

  • jednoczęściowa konstrukcja sprzętu stomijnego gwarantuje łatwą obsługę
  • elastyczny przylepiec dopasowuje się do kształtu ciała i nie podrażnia skóry, co jest niezwykle istotne w czasie pielęgnacji stomii
  • wbudowany do wyrobu medycznego filtr redukuje przykre zapachy

W zależności od wielkości zlecenia jego realizacja wynosi od 1 do 4 dni roboczych.

Numer katalogowy:

    • REF 15071

PRODUCENT: COLOPLAST

Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu worka stomijnego w niskiej cenie! Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 3500 klientów!
Szukasz innych WORKÓW STOMIJNYCH? Radzimy wybrać produkty z szerokiej oferty naszego sklepu. Na pozostałych aukcjach znajdziesz wyroby firm: B.BRAUN, COLOPLAST, CONVATEC, FOR LIFE, WELLAND MEDICAL.
Potrzebujesz fachowych podpowiedzi? Przeczytasz o nich krok po kroku na blogu medycznym. Znamy życie ze stomią. Możesz też zadzwonić na numer 735 575 252 z prośbą o poradę.

STOMIA — REFUNDACJA  NFZ — LECZENIE — ZAOPATRZENIE W WYROBY MEDYCZNE NA OKRES 3 MIESIĘCY

WAŻNE INFORMACJE: PRODUKTY NA ZAOPATRZENIE STOMII POKRYWA REFUNDACJA  NFZ W 100% - DO WYSOKOŚCI LIMITU.

INFORMATOR DLA PACJENTÓW: REFUNDACJA SPRZĘTU STOMIJNEGO (ODDZIAŁ NFZ), JAKĄ MOŻE OTRZYMAĆ PACJENT, A KTÓRĄ WYPISUJE LEKARZ PODCZAS LECZENIA I JEGO KODY:

   Aby uzyskać zlecenie na zaopatrzenie NFZ, należy udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu wystawienia zlecenia. Wg limitu ministra zdrowia istnieją zasady, że pacjent od lekarza może dostać wniosek (zaopatrzenie w wyroby medyczne) na Narodowy Fundusz Zdrowia (Oddział NFZ), jest to okres maksymalnie 3 miesięcy. W zależności od rodzaju stomii pacjentom przysługuje odpowiedni limit kwotowy na 1 miesiąc refundacji.

P.099.Ksprzęt stomijny, leczenie stomii na jelicie grubym (kolostomia)
Dla kodu: P.099.K (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 90 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja NFZ, wynosi: 300,00 zł. Maksymalna kwota refundacji: 300,00 zł.


Łatwym sposobem do zrealizowania wniosku (zlecenie na zaopatrzenie) jest skorzystanie z innowacyjnego FORMULARZA REALIZACJI WNIOSKÓW NFZ. Strona główna COMIESIĘCZNI.PL — tu kliknij, tam w kilka minut możesz zrealizować zamówienie na zlecenia interesujących Cię wyrobów medycznych. Pracownik w sklepie szybko skontaktuje się z Tobą i poda potwierdzone dostępnością produkty oraz przybliży czas realizacji zlecenia, wysyłając do Ciebie kuriera ze sprzętem. Ewentualnej dopłaty do zlecenia na zaopatrzenie w wyroby medyczne możesz dokonać przy odbiorze produktu lub przelewem. Sprzęt należy odebrać samemu lub przy pomocy osób trzecich. Wniosek wraz z kartą zaopatrzenia comiesięcznego odbierze od Ciebie kurier przy dostawie towaru (zlecenia). Po kilku dniach sklep odeśle do Ciebie komplet podstemplowanych dokumentów.


Zakup produkt w ramach refundacji NFZ bez wychodzenia z domu. Kliknij tutaj.


OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na stronie Helpik24.pl pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Worek stomijny zamknięty 1-częściowy SenSura Convex Light z okienkiem 10 szt. COLOPLAST REF 15071

Worek stomijny zamknięty 1-częściowy SenSura Convex Light z okienkiem 10 szt. COLOPLAST REF 15071

30 Inne produkty w tej samej kategorii: