sklep medyczny - Worek kolostomijny zamknięty 1-częściowy Alterna 30 szt. - COLOPLAST - worki stomijne- Refundacja NFZ- Tanio Zobacz większe

Worek kolostomijny zamknięty 1-częściowy Alterna 30 szt. COLOPLAST REF 5787, 5687

Nowy produkt

258,43 zł

Więcej informacji


Czas realizacji zamówień na artykuły stomijne wynosi od 1 do 5 dni roboczych.

WOREK KOLOSTOMIJNY ZAMKNIĘTY 1-CZĘŚCIOWY MINI CAP ALTERNA COLOPLAST

OPIS:

   Jednoczęściowe worki stomijne z serii Alterna firmy COLOPLAST mają wbudowany specjalny przylepiec o elastycznej konstrukcji, jest połączony na stałe z workiem, w jego skład wchodzą dwie spirale o kolorze białym i brązowym. Każda spirala tego sprzętu stomijnego posiada odrębne funkcje: biała absorbuje wilgoć i chroni przed podciekaniem wyrobu medycznego, natomiast brązowa dba o odpowiednie przyleganie przylepca do worka. Worki stomijne mają wbudowany filtr chroniący przed emisją nieprzyjemnych zapachów związanych ze stomią oraz są dostępne w dwóch kolorach: przeźroczystym lub cielistym.

WOREK KOLOSTOMIJNY ZAMKNIĘTY 1-CZĘŚCIOWY MINI CAP ALTERNA COLOPLAST

Ilość sztuk w opakowaniu: 30

PRZEZNACZENIE:

  • tego rodzaju worki stomijne powinny używać osoby z kolostomią (stomią kolostomijną)

WOREK KOLOSTOMIJNY ZAMKNIĘTY 1-CZĘŚCIOWY MINI CAP ALTERNA COLOPLAST

ZALETY:
  • sprzęt stomijny posiada dwie unikalne spirale: absorbują wilgoć i skutecznie mocują przylepiec do worka
  • dzięki zastosowaniu specjalnego filtra redukuje nieprzyjemne zapachy związane ze stomią
  • produkt medyczny jest bezszelestny, co stanowi łatwiejsze korzystanie z niego w trakcie pielęgnacji stomii

W zależności od wielkości zamówienia jego realizacja wynosi od 1 do 4 dni roboczych.

Numer katalogowy: REF 5876

PRODUCENT: COLOPLAST

Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu worka stomijnego w niskiej cenie!

Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 3500 klientów!
Szukasz innych WORKÓW STOMIJNYCH? Radzimy wybrać produkty z szerokiej oferty naszego sklepu. Na pozostałych aukcjach znajdziesz wyroby firm: B.BRAUN, COLOPLAST, CONVATEC, FOR LIFE, WELLAND MEDICAL.
Potrzebujesz fachowych podpowiedzi? Przeczytasz o nich na blogu medycznym. Możesz też zadzwonić na numer 735 575 252 z prośbą o poradę.

STOMIA — REFUNDACJA  NFZ — LECZENIE — ZAOPATRZENIE W WYROBY MEDYCZNE NA OKRES 3 MIESIĘCY


WAŻNE INFORMACJE: PRODUKTY NA ZAOPATRZENIE STOMII POKRYWA REFUNDACJA  NFZ W 100% - DO WYSOKOŚCI LIMITU.

INFORMATOR DLA PACJENTÓW: REFUNDACJA SPRZĘTU STOMIJNEGO (ODDZIAŁ NFZ), JAKĄ MOŻE OTRZYMAĆ PACJENT, A KTÓRĄ WYPISUJE LEKARZ PODCZAS LECZENIA I JEGO KODY:

    Aby uzyskać zlecenie na zaopatrzenie NFZ, należy udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu wystawienia zlecenia. Wg limitu ministra zdrowia istnieją zasady, że pacjent od lekarza może dostać wniosek (zaopatrzenie w wyroby medyczne) na Narodowy Fundusz Zdrowia (Oddział NFZ),  jest to okres maksymalnie 3 miesięcy. W zależności od rodzaju stomii pacjentom przysługuje odpowiedni limit kwotowy na 1 miesiąc refundacji.

P.099.K sprzęt stomijny leczenie stomii na jelicie grubym (kolostomia) dla kodu: P.099.K (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 90 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja NFZ, wynosi: 300,00 zł. Maksymalna kwota refundacji: 300,00 zł.

Łatwym sposobem do zrealizowania wniosku (zlecenie na zaopatrzenie) jest skorzystanie z innowacyjnego FORMULARZA REALIZACJI WNIOSKÓW NFZ. Strona główna COMIESIĘCZNI.PL — tu kliknij, tam w kilka minut możesz zrealizować zamówienie na zlecenia interesujących Cię wyrobów medycznych. Pracownik w sklepie szybko skontaktuje się z Tobą i poda potwierdzone dostępnością produkty oraz przybliży czas realizacji zlecenia, wysyłając do Ciebie kuriera ze sprzętem. Ewentualnej dopłaty do zlecenia na zaopatrzenie w wyroby medyczne możesz dokonać przy odbiorze produktu lub przelewem. Sprzęt należy odebrać samemu lub przy pomocy osób trzecich. Wniosek wraz z kartą zaopatrzenia comiesięcznego odbierze od Ciebie kurier przy dostawie towaru (zlecenia). Po kilku dniach sklep odeśle do Ciebie komplet podstemplowanych dokumentów.

Zakup produkt w ramach refundacji NFZ bez wychodzenia z domu. Kliknij tutaj.

Opinie

Napisz opinię

Worek kolostomijny zamknięty 1-częściowy Alterna 30 szt. COLOPLAST REF 5787, 5687

Worek kolostomijny zamknięty 1-częściowy Alterna 30 szt. COLOPLAST REF 5787, 5687

30 Inne produkty w tej samej kategorii: