Worek kolostomijny zamknięty 2-częsciowy Alterna COLOPLAST Zobacz większe

Worek kolostomijny zamknięty 2-częsciowy Alterna COLOPLAST

Nowy produkt

W Magazynie - Wysyłka 24H

Want it by ?? Order within 00 Hours 00 Minutes 00 Seconds*

Cena: 6,48 zł

Więcej informacji

Czas realizacji zamówień na artykuły stomijne wynosi od 1 do 5 dni roboczych.

COLOPLAST WOREK KOLOSTOMIJNY ZAMKNIĘTY 2-CZĘŚCIOWY ALTERNA
OPIS:

   Dwuczęściowe worki stomijne zamknięte serii Alterne firmy COLOPLAST pozwalają na dłuższe pozostawienie płytki stomijnej na skórze oraz częstszą zmianę sprzętu stomijnego. Produkty stomijne mają dwa unikalne przylepce w kolorze białym i brązowym, w kształcie szwajcarskiej rolady. Spirala koloru białego absorbuje płyny oraz wchłania wilgoć tam, gdzie stomia, natomiast brązowa tworzy silne i długotrwałe przyleganie przylepca, co zapobiega podciekaniu worka. Oferujemy worki stomijne w trzech rozmiarach: 40 mm, 50 mm, 60 mm.

COLOPLAST WOREK KOLOSTOMIJNY ZAMKNIĘTY 2-CZĘŚCIOWY ALTERNA

PRZEZNACZENIE:

  • tego rodzaju worki stomijne powinny używać osoby z kolostomią (stomią kolostomijną)

COLOPLAST WOREK KOLOSTOMIJNY ZAMKNIĘTY 2-CZĘŚCIOWY ALTERNA

ZALETY:

  • elastyczne przylepce wyrobu medycznego są odporne na zawijanie się

  • specjalny filtr redukuje nieprzyjemne zapachy związane ze stomią

  • spirale sprzętu stomijnego skutecznie absorbują wilgoć oraz dbają o przyleganie przylepca, co jest tak ważne przy pielęgnacji stomii


DANE TECHNICZNE:

Ilość w opakowaniu zbiorczym: 30 sztuk

W zależności od wielkości zamówienia jego realizacja wynosi od 1 do 5 dni roboczych


PRODUCENT: COLOPLAST


Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu worka stomijnego w niskiej cenie! Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 3500 klientów!
Szukasz innych WORKÓW STOMIJNYCH? Radzimy wybrać produkty z szerokiej oferty naszego sklepu. Na pozostałych aukcjach znajdziesz wyroby firm: B.BRAUN, COLOPLAST, CONVATEC, FOR LIFE, WELLAND MEDICAL.
Potrzebujesz fachowych podpowiedzi? Przeczytasz je krok po kroku na blogu medycznym. Znamy życie ze stomią. Możesz też zadzwonić na numer 735 575 252 z prośbą o poradę.

STOMIA — REFUNDACJA  NFZ — LECZENIE — ZAOPATRZENIE W WYROBY MEDYCZNE NA OKRES 3 MIESIĘCY

WAŻNE INFORMACJE: PRODUKTY NA ZAOPATRZENIE STOMII POKRYWA REFUNDACJA  NFZ W 100% - DO WYSOKOŚCI LIMITU.

INFORMATOR DLA PACJENTÓW: REFUNDACJA SPRZĘTU STOMIJNEGO (ODDZIAŁ NFZ), JAKĄ MOŻE OTRZYMAĆ PACJENT, A KTÓRĄ WYPISUJE LEKARZ PODCZAS LECZENIA I JEGO KODY:

   Aby uzyskać zlecenie na zaopatrzenie NFZ, należy udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu wystawienia zlecenia. Wg limitu ministra zdrowia istnieją zasady, że pacjent od lekarza może dostać wniosek (zaopatrzenie w wyroby medyczne) na Narodowy Fundusz Zdrowia (Oddział NFZ),  jest to okres maksymalnie 3 miesięcy. W zależności od rodzaju stomii pacjentom przysługuje odpowiedni limit kwotowy na 1 miesiąc refundacji.

P.099.Ksprzęt stomijny, leczenie stomii na jelicie grubym (kolostomia)
Dla kodu: P.099.K (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 90 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja NFZ, wynosi: 300,00 zł. Maksymalna kwota refundacji: 300,00 zł.


Łatwym sposobem do zrealizowania wniosku (zlecenie na zaopatrzenie) jest skorzystanie z innowacyjnego FORMULARZA REALIZACJI WNIOSKÓW NFZ. Strona główna COMIESIĘCZNI.PL — tu kliknij, tam w kilka minut możesz zrealizować zamówienie na zlecenia interesujących Cię wyrobów medycznych. Pracownik w sklepie szybko skontaktuje się z Tobą i poda potwierdzone dostępnością produkty oraz przybliży czas realizacji zlecenia, wysyłając do Ciebie kuriera ze sprzętem. Ewentualnej dopłaty do zlecenia na zaopatrzenie w wyroby medyczne możesz dokonać przy odbiorze produktu lub przelewem. Sprzęt należy odebrać samemu lub przy pomocy osób trzecich. Wniosek wraz z kartą zaopatrzenia comiesięcznego odbierze od Ciebie kurier przy dostawie towaru (zlecenia). Po kilku dniach sklep odeśle do Ciebie komplet podstemplowanych dokumentów.Zakup produkt w ramach refundacji NFZ bez wychodzenia z domu. Kliknij tutaj.


OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Worek kolostomijny zamknięty 2-częsciowy Alterna COLOPLAST

Worek kolostomijny zamknięty 2-częsciowy Alterna COLOPLAST

30 Inne produkty w tej samej kategorii: