Worek stomijny zamknięty 2-częściowy SenSura Click COLOPLAST Zobacz większe

Worek stomijny zamknięty 2-częściowy SenSura Click COLOPLAST

Nowy produkt

Cena: 6,48 zł

Więcej informacji

Czas realizacji zamówień na artykuły stomijne wynosi od 1 do 5 dni roboczych.

COLOPLAST WOREK KOLOSTOMIJNY ZAMKNIĘTY 2-CZĘŚCIOWY SENSURA CLICK
OPIS:

   Dwuczęściowe worki stomijne zamknięte z serii SenSura Click firmy COLOPLAST zapewniają wygodę i dyskrecję w czasie noszenia dzięki zastosowaniu innowacyjnych, nowoczesnych materiałów. Unikalny system łączenia, stomia Ci nie straszna, Click usprawnia połączenie lub zamknięcie worka z płytką stomijną. Masz pewność niezawodności sprzętu stomijnego. Nasze worki stomijne są otoczone specjalną miękką wyściółką, która stanowi skuteczną ochronę skóry przed podrażnieniami i odparzeniami. Proponujemy dwie wersje sprzętu stomijnego: przeźroczystą oraz cielistą w następujących rozmiarach: 40 mm, 50 mm, 60 mm, 70 mm.

COLOPLAST WOREK KOLOSTOMIJNY ZAMKNIĘTY 2-CZĘŚCIOWY SENSURA CLICK

PRZEZNACZENIE:

  •  tego rodzaju worki stomijne powinny używać osoby z kolostomią (stomią kolostomijną)

COLOPLAST WOREK KOLOSTOMIJNY ZAMKNIĘTY 2-CZĘŚCIOWY SENSURA CLICK

ZALETY:

  •  nowoczesny system Click uprawnia optymalne połączenie worka z płytką stomijną

  •  elastyczny materiał wyrobu medycznego pozwala na swobodne wykonywanie czynności ruchowych

  •  miękka wyściółka nie powoduje podrażnień skóry, co jest niezwykle istotne w pielęgnacji stomii


DANE TECHNICZNE:

Ilość w opakowaniu zbiorczym: 30 sztuk

Cena na aukcji dotyczy 1 sztuki


W zależności od wielkości zamówienia jego realizacja wynosi od 1 do 5 dni roboczych


PRODUCENT: COLOPLAST


Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu worka stomijnego w niskiej cenie! Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 3500 klientów!
Szukasz innych WORKÓW STOMIJNYCH? Radzimy wybrać produkty z szerokiej oferty naszego sklepu. Na pozostałych aukcjach znajdziesz wyroby firm: B.BRAUN, COLOPLAST, CONVATEC, FOR LIFE, WELLAND MEDICAL.
Potrzebujesz fachowych podpowiedzi? Przeczytasz o nich krok po kroku na blogu medycznym. Znamy życie ze stomią. Możesz też zadzwonić na numer 735 575 252 z prośbą o poradę.

STOMIA — REFUNDACJA  NFZ — LECZENIE — ZAOPATRZENIE W WYROBY MEDYCZNE NA OKRES 3 MIESIĘCY.

WAŻNE INFORMACJE: PRODUKTY NA ZAOPATRZENIE STOMII POKRYWA REFUNDACJA  NFZ W 100% - DO WYSOKOŚCI LIMITU.

INFORMATOR DLA PACJENTÓW: REFUNDACJA SPRZĘTU STOMIJNEGO (ODDZIAŁ NFZ), JAKĄ MOŻE OTRZYMAĆ PACJENT, A KTÓRĄ WYPISUJE LEKARZ PODCZAS LECZENIA I JEGO KODY:  

   Aby uzyskać zlecenie na zaopatrzenie NFZ, należy udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu wystawienia zlecenia. Wg limitu ministra zdrowia istnieją zasady, że pacjent od lekarza może dostać wniosek (zaopatrzenie w wyroby medyczne) na Narodowy Fundusz Zdrowia (Oddział NFZ),  jest to okres maksymalnie 3 miesięcy. W zależności od rodzaju stomii pacjentom przysługuje odpowiedni limit kwotowy na 1 miesiąc refundacji.
P.099.Ksprzęt stomijny, leczenie stomii na jelicie grubym (kolostomia)
Dla kodu: P.099.K (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 90 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja NFZ, wynosi: 300,00 zł Maksymalna kwota refundacji: 300,00 zł.

Łatwym sposobem do zrealizowania wniosku (zlecenie na zaopatrzenie) jest skorzystanie z innowacyjnego FORMULARZA REALIZACJI WNIOSKÓW NFZ. Strona główna COMIESIĘCZNI.PL — tu kliknij, tam w kilka minut możesz zrealizować zamówienie na zlecenia interesujących Cię wyrobów medycznych. Pracownik w sklepie szybko skontaktuje się z Tobą i poda potwierdzone dostępnością produkty oraz przybliży czas realizacji zlecenia, wysyłając do Ciebie kuriera ze sprzętem. Ewentualnej dopłaty do zlecenia na zaopatrzenie w wyroby medyczne możesz dokonać przy odbiorze produktu lub przelewem. Sprzęt należy odebrać samemu lub przy pomocy osób trzecich. Wniosek wraz z kartą zaopatrzenia comiesięcznego odbierze od Ciebie kurier przy dostawie towaru (zlecenia). Po kilku dniach sklep odeśle do Ciebie komplet podstemplowanych dokumentów.


OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Worek stomijny zamknięty 2-częściowy SenSura Click COLOPLAST

Worek stomijny zamknięty 2-częściowy SenSura Click COLOPLAST

30 Inne produkty w tej samej kategorii: