Sklep medyczny - Worek kolostomijny zamknięty 2-częściowy SenSura Mio Click z okienkiem Maxi - COLOPLAST - Refundacja NFZ -Tanio Zobacz większe

Worek kolostomijny zamknięty 2-częściowy SenSura Mio Click z okienkiem Maxi COLOPLAST

Nowy produkt

W Magazynie - Wysyłka 24H

Want it by ?? Order within 00 Hours 00 Minutes 00 Seconds*

Cena: 6,59 zł

Więcej informacji

Czas realizacji zamówień na artykuły stomijne wynosi od 1 do 5 dni roboczych.


COLOPLAST WOREK KOLOSTOMIJNY ZAMKNIĘTY 2-CZĘŚCIOWY SENSURA MIO CLICK Z OKIENKIEM

OPIS:

   Worki stomijne z serii SenSura Mio Click firmy COLOPLAST zostały wyprodukowane z innowacyjnych materiałów, które służą łatwiejszemu i bezpiecznemu korzystaniu ze sprzętu stomijnego. Elastyczny przylepiec doskonale dopasowuje się do kształtu ciała i usprawnia swobodne wykonywanie ruchu. Produkt jest wyposażony w okrągły filtr, który zmiejsza ryzyko balonowania. Innowacyjne połączenie Click to gwarancja prostego połączenia worka z płytką – słyszalne "kliknięcie" informuje nas o tym, że worek stomijny jest bezpiecznie połączony z płytką. W naszej ofercie worki stomijne są dostępne w dwóch wersjach: naturalna szara oraz przeźroczysta w następujących rozmiarach: 40 mm, 50 mm, 60 mm, 70 mm.

COLOPLAST WOREK KOLOSTOMIJNY ZAMKNIĘTY 2-CZĘŚCIOWY SENSURA MIO CLICK Z OKIENKIEM

 PRZEZNACZENIE:

  • tego rodzaju worki stomijne powinny używać osoby z kolostomią (stomią kolostomijną)

COLOPLAST WOREK KOLOSTOMIJNY ZAMKNIĘTY 2-CZĘŚCIOWY SENSURA MIO CLICK Z OKIENKIEM

ZALETY:

  • specjalna miękka wyściółka wyrobu medycznego chroni przed podrażnieniami skóry, co jest bardzo ważne przy pielęgnacji stomii

  • worek kolostomijny wyposażony w specjalny filtr, który zapobiega przykrym zapachom

  • sprzęt stomijny jest bezszelestny


DANE TECHNICZNE:
Ilość w opakowaniu zbiorczym: 30 sztuk


W zależności od wielkości zamówienia jego realizacja wynosi od 1 do 5 dni roboczych


PRODUCENT: COLOPLAST


Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu worka stomijnego w niskiej cenie!

Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 3500 klientów!
Szukasz innych WORKÓW STOMIJNYCH? Radzimy wybrać produkty z szerokiej oferty naszego sklepu. Na pozostałych aukcjach znajdziesz wyroby firm: B.BRAUN, COLOPLAST, CONVATEC, FOR LIFE, WELLAND MEDICAL.
Potrzebujesz fachowych podpowiedzi? Przeczytasz o nich na blogu medycznym. Możesz też zadzwonić na numer 735 575 252 z prośbą o poradę.

STOMIA — REFUNDACJA  NFZ — LECZENIE — ZAOPATRZENIE W WYROBY MEDYCZNE NA OKRES 3 MIESIĘCY


WAŻNE INFORMACJE: PRODUKTY NA ZAOPATRZENIE STOMII POKRYWA REFUNDACJA  NFZ W 100% - DO WYSOKOŚCI LIMITU.

INFORMATOR DLA PACJENTÓW: REFUNDACJA SPRZĘTU STOMIJNEGO (ODDZIAŁ NFZ), JAKĄ MOŻE OTRZYMAĆ PACJENT, A KTÓRĄ WYPISUJE LEKARZ PODCZAS LECZENIA I JEGO KODY:

    Aby uzyskać zlecenie na zaopatrzenie NFZ, należy udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu wystawienia zlecenia. Wg limitu ministra zdrowia istnieją zasady, że pacjent od lekarza może dostać wniosek (zaopatrzenie w wyroby medyczne) na Narodowy Fundusz Zdrowia (Oddział NFZ),  jest to okres maksymalnie 3 miesięcy. W zależności od rodzaju stomii pacjentom przysługuje odpowiedni limit kwotowy na 1 miesiąc refundacji.

P.099.K sprzęt stomijny leczenie stomii na jelicie grubym (kolostomia) dla kodu: P.099.K (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 90 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja NFZ, wynosi: 300,00 zł. Maksymalna kwota refundacji: 300,00 zł.

Łatwym sposobem do zrealizowania wniosku (zlecenie na zaopatrzenie) jest skorzystanie z innowacyjnego FORMULARZA REALIZACJI WNIOSKÓW NFZ. Strona główna COMIESIĘCZNI.PL — tu kliknij, tam w kilka minut możesz zrealizować zamówienie na zlecenia interesujących Cię wyrobów medycznych. Pracownik w sklepie szybko skontaktuje się z Tobą i poda potwierdzone dostępnością produkty oraz przybliży czas realizacji zlecenia, wysyłając do Ciebie kuriera ze sprzętem. Ewentualnej dopłaty do zlecenia na zaopatrzenie w wyroby medyczne możesz dokonać przy odbiorze produktu lub przelewem. Sprzęt należy odebrać samemu lub przy pomocy osób trzecich. Wniosek wraz z kartą zaopatrzenia comiesięcznego odbierze od Ciebie kurier przy dostawie towaru (zlecenia). Po kilku dniach sklep odeśle do Ciebie komplet podstemplowanych dokumentów.


 

Zakup produkt w ramach refundacji NFZ bez wychodzenia z domu. Kliknij tutaj.


OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Worek kolostomijny zamknięty 2-częściowy SenSura Mio Click z okienkiem Maxi COLOPLAST

Worek kolostomijny zamknięty 2-częściowy SenSura Mio Click z okienkiem Maxi COLOPLAST

30 Inne produkty w tej samej kategorii: