Worek kolostomijny otwartyna rzepy 1-częściowy SenSura z okienkiem COLOPLAST Zobacz większe

Worek kolostomijny otwartyna rzepy 1-częściowy SenSura z okienkiem COLOPLAST

Nowy produkt

Cena: 14,04 zł

Więcej informacji

COLOPLAST WOREK KOLOSTOMIJNY OTWARTY 1-CZĘŚCIOWY SENSURA NA RZEPY Z OKIENKIEM
OPIS:

   Jednoczęściowe worki stomijne otwarte z serii SenSura firmy COLOPLAST zostały stworzone z najnowszej generacji materiałów, które służą do komfortowego i bezpiecznego użytkowania sprzętu stomijego. Do sprzętu stomijnego dołączono miękką wyściółkę produktów, która jest przyjazna dla skóry i nie powoduje podrażnień. Worki stomijne zawierają dwuwarstwowy przylepiec SenSura, który jest połączony z nim na stałe. W przypadku, gdy zmiana worka jest konieczna, należy zdjąć przylepiec ze skóry i założyć nowy worek tam gdzie stomia.

COLOPLAST WOREK KOLOSTOMIJNY OTWARTY 1-CZĘŚCIOWY SENSURA NA RZEPY Z OKIENKIEM

 PRZEZNACZENIE:

  • tego rodzaju worki stomijne powinny używać osoby z kolostomią (stomią kolostomijną)

COLOPLAST WOREK KOLOSTOMIJNY OTWARTY 1-CZĘŚCIOWY SENSURA NA RZEPY Z OKIENKIEM

 ZALETY:

  • specjalna miękka wyściółka wyrobu medycznego chroni przed podrażnieniami skóry, co jest bardzo ważne przy pielęgnacji stomii

  • worek kolostomijny wyposażony w specjalny filtr, który zapobiega przykrym zapachom związanymi ze stomią

  • sprzęt stomijny jest bezszelestny


DANE TECHNICZNE:Cena na aukcji dotyczy 1 sztukiW zależności od wielkości zamówienia jego realizacja wynosi od 1 do 5 dni roboczychPRODUCENT:
COLOPLAST


Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu worka stomijnego w niskiej cenie!

Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 3500 klientów!
Szukasz innych WORKÓW STOMIJNYCH? Radzimy wybrać produkty z szerokiej oferty naszego sklepu. Na pozostałych aukcjach znajdziesz wyroby firm: B.BRAUN, COLOPLAST, CONVATEC, FOR LIFE, WELLAND MEDICAL.
Potrzebujesz fachowych podpowiedzi? Przeczytasz o nich na blogu medycznym. Możesz też zadzwonić na numer 735 575 252 z prośbą o poradę.

STOMIA — REFUNDACJA  NFZ — LECZENIE — ZAOPATRZENIE W WYROBY MEDYCZNE NA OKRES 3 MIESIĘCY


WAŻNE INFORMACJE: PRODUKTY NA ZAOPATRZENIE STOMII POKRYWA REFUNDACJA  NFZ W 100% - DO WYSOKOŚCI LIMITU.

INFORMATOR DLA PACJENTÓW: REFUNDACJA SPRZĘTU STOMIJNEGO (ODDZIAŁ NFZ), JAKĄ MOŻE OTRZYMAĆ PACJENT, A KTÓRĄ WYPISUJE LEKARZ PODCZAS LECZENIA I JEGO KODY:

    Aby uzyskać zlecenie na zaopatrzenie NFZ, należy udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu wystawienia zlecenia. Wg limitu ministra zdrowia istnieją zasady, że pacjent od lekarza może dostać wniosek (zaopatrzenie w wyroby medyczne) na Narodowy Fundusz Zdrowia (Oddział NFZ),  jest to okres maksymalnie 3 miesięcy. W zależności od rodzaju stomii pacjentom przysługuje odpowiedni limit kwotowy na 1 miesiąc refundacji.

P.099.K sprzęt stomijny leczenie stomii na jelicie grubym (kolostomia) dla kodu: P.099.K (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 90 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja NFZ, wynosi: 300,00 zł. Maksymalna kwota refundacji: 300,00 zł.

Łatwym sposobem do zrealizowania wniosku (zlecenie na zaopatrzenie) jest skorzystanie z innowacyjnego FORMULARZA REALIZACJI WNIOSKÓW NFZ. Strona główna COMIESIĘCZNI.PL — tu kliknij, tam w kilka minut możesz zrealizować zamówienie na zlecenia interesujących Cię wyrobów medycznych. Pracownik w sklepie szybko skontaktuje się z Tobą i poda potwierdzone dostępnością produkty oraz przybliży czas realizacji zlecenia, wysyłając do Ciebie kuriera ze sprzętem. Ewentualnej dopłaty do zlecenia na zaopatrzenie w wyroby medyczne możesz dokonać przy odbiorze produktu lub przelewem. Sprzęt należy odebrać samemu lub przy pomocy osób trzecich. Wniosek wraz z kartą zaopatrzenia comiesięcznego odbierze od Ciebie kurier przy dostawie towaru (zlecenia). Po kilku dniach sklep odeśle do Ciebie komplet podstemplowanych dokumentów.


OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Worek kolostomijny otwartyna rzepy 1-częściowy SenSura z okienkiem COLOPLAST

Worek kolostomijny otwartyna rzepy 1-częściowy SenSura z okienkiem COLOPLAST

30 Inne produkty w tej samej kategorii: