Worek ileostomijny otwarty 2-częściowy SenSura Click COLOPLAST Zobacz większe

Worek ileostomijny otwarty 2-częściowy SenSura Click COLOPLAST

Nowy produkt

SenSura Click to 2-częściowy sprzęt stomijny z mechanicznym systemem łączenia. SenSura Click to unikalne połączenie dwuwarstwowego przylepca SenSura ze słyszalnym ‘kliknięciem’ potwierdzającym prawidłowe połączenie worka stomijnego z płytką. 

Więcej szczegółów

W Magazynie - Wysyłka 24H

Cena: 9,22 zł

Więcej informacji

Czas realizacji zamówień na artykuły stomijne wynosi od 1 do 5 dni roboczych.

CENA DOTYCZY 1 SZTUKI
PROSIMY PODAĆ NUMER REFERENCYJNY PODCZAS SKŁADANIA ZAMÓWIENIA 
ZDJĘCIA MAJA CHARAKTER POGLĄDOWY 

WOREK ILEOSTOMIJNY OTWARTY 2-CZĘŚCIOWY SENSURA CLICK COLOPLAST

Worki stomijne wyposażone zostały w innowacyjny system łączenia Click, który jest prosty w użyciu — wystarczy jedno "kliknięcie", aby zamknąć lub połączyć worek z płytką w bezpieczny sposób. Posiadają też specjalne ujście, które pozwala na łatwe i szybkie opróżnianie worka w dowolnym momencie. Nasza oferta zawiera dwie wersje wyrobu medycznego: cielistą oraz przeźroczystą. Worki stomijne posiadają elastyczny materiał pozwalający na swobodne wykonywanie ruchu oraz zapewniający dyskrecję.

WOREK ILEOSTOMIJNY OTWARTY 2-CZĘŚCIOWY SENSURA CLICK COLOPLAST zalety:

 • swobodne otwieranie i zamykanie worka w każdej chwili

 • gwarancja komfortu i dyskrecji podczas noszenia sprzętu stomijnego

 • elastyczny materiał pozwala na swobodne poruszanie się

 • system "Click" zapewniający optymalne połączenie worka z płytką

 • konstrukcja worka zapewnia wygodę w pielęgnacji stomii i ciała

 • poprawia jakość życia osób, u których konieczne jest zastosowanie sprzętu stomijnego


WOREK ILEOSTOMIJNY OTWARTY 2-CZĘŚCIOWY SENSURA CLICK
COLOPLAST przeznaczenie:

 • dla pacjentów ze stomią jelita cienkiego (tzw. ileostomia, stomia ileostomijna)
COLOPLAST WOREK ILEOSTOMIJNY OTWARTY 2-CZĘŚCIOWY SENSURA CLICK informacje o produkcie:

KOD REFOPISROZMIAR ROZMIAR WORKAILOŚĆ SZTUK W OPAKOWANIU 
103640Worek Sensura Click otwarty, cielisty40 mm650 ml30
103650Worek Sensura Click otwarty, cielisty 50 mm650 ml30
103660Worek Sensura Click otwarty, cielisty 60 mm650 ml30

PRODUCENT: COLOPLAST


Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu w niskiej cenie!

Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 3500 klientów!


Radzimy wybrać produkty z szerokiej oferty naszego sklepu. Nasze pozostałe aukcje posiadają produkty firmy: B.BRAUNCOLOPLASTCONVATECFOR LIFEPOFAM-JEDNOŚĆ Sp. z o.o.SALTSWELLAND MEDICAL.

Potrzebujesz fachowych podpowiedzi?

Przeczytasz o nich krok po kroku na naszym blogu medycznym. Masz jakieś pytania? Aby uzyskać informacje, zadzwoń pod numer 735-575-252 z prośbą o poradę.STOMIA — REFUNDACJA NFZ — LECZENIE — ZAOPATRZENIE W WYROBY MEDYCZNE NA OKRES 3 MIESIĘCY

WAŻNE INFORMACJE: PRODUKTY NA ZAOPATRZENIE STOMII POKRYWA REFUNDACJA NFZ W 100% - DO WYSOKOŚCI LIMITU.


INFORMATOR DLA PACJENTÓW: REFUNDACJA SPRZĘTU STOMIJNEGO (ODDZIAŁ NFZ), JAKĄ MOŻE OTRZYMAĆ PACJENT, A KTÓRĄ WYPISUJE LEKARZ PODCZAS LECZENIA I JEGO KODY:

Aby uzyskać zlecenie na zaopatrzenie NFZ, należy udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu wystawienia zlecenia. Wg. limitu ministra zdrowia istnieją zasady, że pacjent od lekarza może dostać wniosek (zaopatrzenie w wyroby medyczne) na Narodowy Fundusz Zdrowia (Oddział NFZ), jest to okres maksymalnie 3 miesięcy. W zależności od rodzaju stomii pacjentom przysługuje odpowiedni limit kwotowy na 1 miesiąc refundacji.


P.098 - sprzęt stomijny - lezenie stomii na układzie moczowym (nefrostomia)

 • Dla kodu: P.098 (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 12 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja, wynosi: 120,00 zł. Maksymalna kwota refundacji NFZ: 120,00 zł.

P.099.I — sprzęt stomijny — leczenie stomii na układzie moczowym (ileostomia)

 • Dla kodu: P.099.I (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 90 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja, wynosi: 400,00 zł. Maksymalna kwota refundacji NFZ: 400,00 zł.

P.099.K — sprzęt stomijny — leczenie stomii na układzie moczowym (kolostomia)

 • Dla kodu: P.099.K (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 90 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja, wynosi: 300,00 zł. Maksymalna kwota refundacji NFZ: 300,00 zł.

P.099.U — sprzęt stomijny — leczenie stomii na układzie moczowym (urostomia)

 • Dla kodu: P.099.U (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 90 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja, wynosi: 480,00 zł. Maksymalna kwota refundacji NFZ: 480,00 zł.

Łatwym sposobem do zrealizowania wniosku (zlecenie na zaopatrzenie) jest skorzystanie z innowacyjnego FORMULARZA REALIZACJI WNIOSKÓW NFZ. Strona główna COMIESIECZNI.PL — tu kliknij, tam w kilka minut możesz zrealizować zamówienie na zlecenia interesujących Cię wyrobów medycznych. Pracownik w sklepie szybko skontaktuje się z Tobą i poda potwierdzone dostępnością produkty oraz przybliży czas realizacji zlecenia, wysyłając do Ciebie kuriera ze sprzętem. Ewentualnej dopłaty do zlecenia na zaopatrzenie w wyroby medyczne możesz dokonać przy odbiorze produktu lub przelewem. Sprzęt należy odebrać samemu lub przy pomocy osób trzecich. Wniosek wraz z kartą zaopatrzenia comiesięcznego odbierze od Ciebie kurier przy dostawie towaru (zlecenia). Po kilku dniach sklep odeśle do Ciebie komplet podstemplowanych dokumentów.

 

Zakup produkt w ramach refundacji NFZ bez wychodzenia z domu. Kliknij tutaj.


OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Worek ileostomijny otwarty 2-częściowy SenSura Click COLOPLAST

Worek ileostomijny otwarty 2-częściowy SenSura Click COLOPLAST

SenSura Click to 2-częściowy sprzęt stomijny z mechanicznym systemem łączenia. SenSura Click to unikalne połączenie dwuwarstwowego przylepca SenSura ze słyszalnym ‘kliknięciem’ potwierdzającym prawidłowe połączenie worka stomijnego z płytką. 

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: