Worek ileostomijny otwarty 2-częściowy SenSura Click COLOPLAST Zobacz większe

Worek ileostomijny otwarty 2-częściowy SenSura Click COLOPLAST

Nowy produkt

SenSura Click to 2-częściowy sprzęt stomijny z mechanicznym systemem łączenia. SenSura Click to unikalne połączenie dwuwarstwowego przylepca SenSura ze słyszalnym ‘kliknięciem’ potwierdzającym prawidłowe połączenie worka stomijnego z płytką. 

Więcej szczegółów

W Magazynie - Wysyłka 24H

Want it by ?? Order within 00 Hours 00 Minutes 00 Seconds*

Cena: 10,20 zł

Więcej informacji

Czas realizacji zamówień na artykuły stomijne wynosi od 1 do 5 dni roboczych.

WOREK ILEOSTOMIJNY OTWARTY 2-CZĘŚCIOWY SENSURA CLICK COLOPLAST

Worki stomijne wyposażone zostały w innowacyjny system łączenia Click, który jest prosty w użyciu — wystarczy jedno "kliknięcie", aby zamknąć lub połączyć worek z płytką w bezpieczny sposób. Posiadają też specjalne ujście, które pozwala na łatwe i szybkie opróżnianie worka w dowolnym momencie. Nasza oferta zawiera dwie wersje wyrobu medycznego: cielistą oraz przeźroczystą. Worki stomijne posiadają elastyczny materiał pozwalający na swobodne wykonywanie ruchu oraz zapewniający dyskrecję.

WOREK ILEOSTOMIJNY OTWARTY 2-CZĘŚCIOWY SENSURA CLICK COLOPLAST zalety:

 • swobodne otwieranie i zamykanie worka w każdej chwili

 • gwarancja komfortu i dyskrecji podczas noszenia sprzętu stomijnego

 • elastyczny materiał pozwala na swobodne poruszanie się

 • system "Click" zapewniający optymalne połączenie worka z płytką

 • konstrukcja worka zapewnia wygodę w pielęgnacji stomii i ciała

 • poprawia jakość życia osób, u których konieczne jest zastosowanie sprzętu stomijnego


WOREK ILEOSTOMIJNY OTWARTY 2-CZĘŚCIOWY SENSURA CLICK
COLOPLAST przeznaczenie:

 • dla pacjentów ze stomią jelita cienkiego (tzw. ileostomia, stomia ileostomijna)
COLOPLAST WOREK ILEOSTOMIJNY OTWARTY 2-CZĘŚCIOWY SENSURA CLICK informacje o produkcie:

KOD REFOPISROZMIAR ROZMIAR WORKA
103640Worek Sensura Click otwarty, cielisty40 mm650 ml
103650Worek Sensura Click otwarty, cielisty 50 mm650 ml
103660Worek Sensura Click otwarty, cielisty 60 mm650 ml

Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu w niskiej cenie!

Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 3500 klientów!


Radzimy wybrać produkty z szerokiej oferty naszego sklepu. Nasze pozostałe aukcje posiadają produkty firmy: B.BRAUNCOLOPLASTCONVATECFOR LIFEPOFAM-JEDNOŚĆ Sp. z o.o.SALTSWELLAND MEDICAL.

Potrzebujesz fachowych podpowiedzi?

Przeczytasz o nich krok po kroku na naszym blogu medycznym. Masz jakieś pytania? Aby uzyskać informacje, zadzwoń pod numer 735-575-252 z prośbą o poradę.STOMIA — REFUNDACJA NFZ — LECZENIE — ZAOPATRZENIE W WYROBY MEDYCZNE NA OKRES 3 MIESIĘCY

WAŻNE INFORMACJE: PRODUKTY NA ZAOPATRZENIE STOMII POKRYWA REFUNDACJA NFZ W 100% - DO WYSOKOŚCI LIMITU.


INFORMATOR DLA PACJENTÓW: REFUNDACJA SPRZĘTU STOMIJNEGO (ODDZIAŁ NFZ), JAKĄ MOŻE OTRZYMAĆ PACJENT, A KTÓRĄ WYPISUJE LEKARZ PODCZAS LECZENIA I JEGO KODY:

Aby uzyskać zlecenie na zaopatrzenie NFZ, należy udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu wystawienia zlecenia. Wg. limitu ministra zdrowia istnieją zasady, że pacjent od lekarza może dostać wniosek (zaopatrzenie w wyroby medyczne) na Narodowy Fundusz Zdrowia (Oddział NFZ), jest to okres maksymalnie 3 miesięcy. W zależności od rodzaju stomii pacjentom przysługuje odpowiedni limit kwotowy na 1 miesiąc refundacji.


P.098 - sprzęt stomijny - lezenie stomii na układzie moczowym (nefrostomia)

 • Dla kodu: P.098 (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 12 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja, wynosi: 120,00 zł. Maksymalna kwota refundacji NFZ: 120,00 zł.

P.099.I — sprzęt stomijny — leczenie stomii na układzie moczowym (ileostomia)

 • Dla kodu: P.099.I (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 90 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja, wynosi: 400,00 zł. Maksymalna kwota refundacji NFZ: 400,00 zł.

P.099.K — sprzęt stomijny — leczenie stomii na układzie moczowym (kolostomia)

 • Dla kodu: P.099.K (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 90 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja, wynosi: 300,00 zł. Maksymalna kwota refundacji NFZ: 300,00 zł.

P.099.U — sprzęt stomijny — leczenie stomii na układzie moczowym (urostomia)

 • Dla kodu: P.099.U (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 90 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja, wynosi: 480,00 zł. Maksymalna kwota refundacji NFZ: 480,00 zł.

Łatwym sposobem do zrealizowania wniosku (zlecenie na zaopatrzenie) jest skorzystanie z innowacyjnego FORMULARZA REALIZACJI WNIOSKÓW NFZ. Strona główna COMIESIECZNI.PL — tu kliknij, tam w kilka minut możesz zrealizować zamówienie na zlecenia interesujących Cię wyrobów medycznych. Pracownik w sklepie szybko skontaktuje się z Tobą i poda potwierdzone dostępnością produkty oraz przybliży czas realizacji zlecenia, wysyłając do Ciebie kuriera ze sprzętem. Ewentualnej dopłaty do zlecenia na zaopatrzenie w wyroby medyczne możesz dokonać przy odbiorze produktu lub przelewem. Sprzęt należy odebrać samemu lub przy pomocy osób trzecich. Wniosek wraz z kartą zaopatrzenia comiesięcznego odbierze od Ciebie kurier przy dostawie towaru (zlecenia). Po kilku dniach sklep odeśle do Ciebie komplet podstemplowanych dokumentów.

 

Zakup produkt w ramach refundacji NFZ bez wychodzenia z domu. Kliknij tutaj.


OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Worek ileostomijny otwarty 2-częściowy SenSura Click COLOPLAST

Worek ileostomijny otwarty 2-częściowy SenSura Click COLOPLAST

SenSura Click to 2-częściowy sprzęt stomijny z mechanicznym systemem łączenia. SenSura Click to unikalne połączenie dwuwarstwowego przylepca SenSura ze słyszalnym ‘kliknięciem’ potwierdzającym prawidłowe połączenie worka stomijnego z płytką. 

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: