Worek urostomijny 1-częściowy Alterna Uro Multichamber COLOPLAST REF 142210, 142220 Zobacz większe

Worek urostomijny 1-częściowy Alterna Uro Multichamber COLOPLAST REF 142210, 142220

Nowy produkt

W Magazynie - Wysyłka 24H

Cena: 14,96 zł

Więcej informacji


WOREK UROSTOMIJNY 1-CZĘŚCIOWYALTERNA URO MULTICHAMBER COLOPLAST 

OPIS:

   Jednoczęściowy worek urostomijny Alterna Uro Multichamber firmy COLOPLAST posiada przylepiec ze strukturą spiralną, która zapewnia optymalną przyczepność do skóry, nie podrażniając jej. Worki stomijne są skonstruowane z miękkiej wyściółki, która zapewnia dyskrecję w używaniu wyrobu medycznego oraz komfortowe wykonywanie ruchów w życiu codziennym. Specjalny filtr redukuje nieprzyjemne zapachy, związane ze stomią,  oraz zapobiega przeciekaniu. W naszej ofercie znajdziesz dwie wersje tego sprzętu stomijnego: cielistą oraz przeźroczystą. Worki stomijne dostępne w wymiarach: 15-43 mm oraz 10-55 mm.

WOREK UROSTOMIJNY 1-CZĘŚCIOWYALTERNA URO MULTICHAMBER COLOPLAST

PRZEZNACZENIE:

  • stomia moczowa (tzw. urostomia, stomia urostomijna)WOREK UROSTOMIJNY 1-CZĘŚCIOWYALTERNA URO MULTICHAMBER COLOPLAST ZALETY:

  • idealne dopasowanie do ciała

  • gwarancja komfortu i dyskrecji związanej ze stomią

  • specjalny filtr zapobiega nieprzyjemnym zapachom oraz przeciekaniu sprzętu stomijnego

  • konstrukcja worka zapewnia wygodę podczas pielęgnacji stomii i ciała wokół niej

W zależności od wielkości zlecenia jego realizacja wynosi od 1 do 4 dni roboczych.
Numer katalogowy:

  • 10-55 mm, cieliste: REF 142210

  • 10-55 mm, przeźroczyste: REF 142220PRODUCENT: COLOPLAST

Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu worka stomijnego w niskiej cenie!

Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 3500 klientów!

Szukasz innych WORKÓW STOMIJNYCH? Radzimy wybrać produkty z szerokiej oferty naszego sklepu. Na pozostałych aukcjach znajdziesz wyroby firm: B.BRAUN, COLOPLAST, CONVATEC, FOR LIFE, WELLAND MEDICAL.

Potrzebujesz fachowych podpowiedzi? Przeczytasz je krok po kroku na blogu medycznym. Możesz też zadzwonić na numer 735 575 252 z prośbą o poradę.

STOMIA — REFUNDACJA  NFZ — LECZENIE — ZAOPATRZENIE W WYROBY MEDYCZNE NA OKRES 3 MIESIĘCY

WAŻNE INFORMACJE: PRODUKTY NA ZAOPATRZENIE STOMII POKRYWA REFUNDACJA  NFZ W 100% - DO WYSOKOŚCI LIMITU.

INFORMATOR DLA PACJENTÓW: REFUNDACJA SPRZĘTU STOMIJNEGO (ODDZIAŁ NFZ), JAKĄ MOŻE OTRZYMAĆ PACJENT, A KTÓRĄ WYPISUJE LEKARZ PODCZAS LECZENIA I JEGO KODY:

   Aby uzyskać zlecenie na zaopatrzenie NFZ, należy udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu wystawienia zlecenia. Wg limitu ministra zdrowia istnieją zasady, że pacjent od lekarza może dostać wniosek (zaopatrzenie w wyroby medyczne) na Narodowy Fundusz Zdrowia (Oddział NFZ),  jest to okres maksymalnie 3 miesięcy. W zależności od rodzaju stomii pacjentom przysługuje odpowiedni limit kwotowy na 1 miesiąc refundacji.

P.099.U -sprzęt stomijny – leczenie  stomii na układzie moczowym (urostomia).

Dla kodu: P.099. U (1 miesiąc: Limit ilościowy produktów na NFZ wynosi: 90 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja, wynosi: 480,00 zł. Maksymalna kwota, którą pokrywa refundacja: 480,00 zł.

Łatwym sposobem do zrealizowania wniosku (zlecenie na zaopatrzenie) jest skorzystanie z innowacyjnego FORMULARZA REALIZACJI WNIOSKÓW NFZ. Strona główna COMIESIĘCZNI.PL — tu kliknij, tam w kilka minut możesz zrealizować zamówienie na zlecenia interesujących Cię wyrobów medycznych. Pracownik w sklepie szybko skontaktuje się z Tobą i poda potwierdzone dostępnością produkty oraz przybliży czas realizacji zlecenia, wysyłając do Ciebie kuriera ze sprzętem. Ewentualnej dopłaty do zlecenia na zaopatrzenie w wyroby medyczne możesz dokonać przy odbiorze produktu lub przelewem. Sprzęt należy odebrać samemu lub przy pomocy osób trzecich. Wniosek wraz z kartą zaopatrzenia comiesięcznego odbierze od Ciebie kurier przy dostawie towaru (zlecenia). Po kilku dniach sklep odeśle do Ciebie komplet podstemplowanych dokumentów.


OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Worek urostomijny 1-częściowy Alterna Uro Multichamber COLOPLAST REF 142210, 142220

Worek urostomijny 1-częściowy Alterna Uro Multichamber COLOPLAST REF 142210, 142220

30 Inne produkty w tej samej kategorii: