Sklep medyczny- Worek urostomijny 1-częściowy pediatryczny Alterna Uro -COLOPLAST- REF 8009- worki stomijne-Refundacja NFZ-Tanio Zobacz większe

Worek urostomijny 1-częściowy pediatryczny Alterna Uro COLOPLAST 1szt REF 8009

1312

Nowy produkt

Cena: 14,26 zł

Więcej informacji

Czas realizacji zamówień na artykuły stomijne wynosi od 1 do 5 dni roboczych.

WOREK UROSTOMIJNY 1-CZĘŚCIOWY PEDIATRYCZNY ALTERNA URO COLOPLAST – OPIS:

   Worki stomijne Alterna Uro COLOPLAST są otoczone niezwykle miękką wyściółką, nie podrażniają skóry, co jest niezwykle ważne w pielęgnacji stomii. Wyściółka sprzętu stomijnego idealnie dopasowuje się do kształtu ciała oraz pozwala na swobodę ruchu w życiu codziennym. Dzięki nowoczesnej strukturze redukuje odgłosy pluskania oraz zapobiega nieprzyjemnym zapachom, co często zdarza się w związku ze stomią. Produkt stomijny jest wyposażony w ujście zamykane na specjalną zapinkę w dolnej części, która zapobiega przeciekaniu płynu z worka.

WOREK UROSTOMIJNY 1-CZĘŚCIOWY PEDIATRYCZNY ALTERNA URO COLOPLAST - PRZEZNACZENIE:

  • stomia moczowa (osoby z tzw. stomią urostomijną, urostomią)

WOREK UROSTOMIJNY 1-CZĘŚCIOWY PEDIATRYCZNY ALTERNA URO COLOPLAST - ZALETY:

  • do wyrobu medycznego wbudowano nowoczesny filtr zapobiegający blokadzie i balonowaniu worka

  • do sprzętu stomijnego wbudowano niezwykle miękką, przyjazną dla dziecięcej skóry wyściółkę

  • worki stomijne mają wbudowany jednoczęściowy system, który jest gwarancją łatwego użytkowania produktu

  • sprzęt stomijny jest bezszelestnyIlość w opakowaniu zbiorczym: 20 sztuk

Cena na aukcji dotyczy 1 sztuki


W zależności od wielkości zamówienia jego realizacja wynosi od 1 do 5 dni roboczych


Numer katalogowy: REF 8009

PRODUCENT: COLOPLAST


Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu worka stomijnego w niskiej cenie!

Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 3500 klientów!
Szukasz innych WORKÓW STOMIJNYCH? Radzimy wybrać produkty z szerokiej oferty naszego sklepu. Na pozostałych aukcjach znajdziesz wyroby firm: B.BRAUN, COLOPLAST, CONVATEC, FOR LIFE, WELLAND MEDICAL.
Potrzebujesz fachowych podpowiedzi? Przeczytasz o nich krok po kroku na blogu medycznym. Znamy życie ze stomią. Możesz też zadzwonić na numer 735 575 252 z prośbą o poradę.

STOMIA — REFUNDACJA  NFZ — LECZENIE — ZAOPATRZENIE W WYROBY MEDYCZNE NA OKRES 3 MIESIĘCY

WAŻNE INFORMACJE: PRODUKTY NA ZAOPATRZENIE STOMII POKRYWA REFUNDACJA  NFZ W 100% - DO WYSOKOŚCI LIMITU.

INFORMATOR DLA PACJENTÓW: REFUNDACJA SPRZĘTU STOMIJNEGO (ODDZIAŁ NFZ), JAKĄ MOŻE OTRZYMAĆ PACJENT, A KTÓRĄ WYPISUJE LEKARZ PODCZAS LECZENIA I JEGO KODY:

   Aby uzyskać zlecenie na zaopatrzenie NFZ, należy udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu wystawienia zlecenia. Wg limitu ministra zdrowia istnieją zasady, że pacjent od lekarza może dostać wniosek (zaopatrzenie w wyroby medyczne) na Narodowy Fundusz Zdrowia (Oddział NFZ),  jest to okres maksymalnie 3 miesięcy. W zależności od rodzaju stomii pacjentom przysługuje odpowiedni limit kwotowy na 1 miesiąc refundacji.

P.099.U -sprzęt stomijny – leczenie  stomii na układzie moczowym (urostomia)
Dla kodu: P.099. U (1 miesiąc: Limit ilościowy produktów na NFZ wynosi: 90 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja, wynosi: 480,00 zł. Maksymalna kwota, którą pokrywa refundacja: 480,00 zł.

Łatwym sposobem do zrealizowania wniosku (zlecenie na zaopatrzenie) jest skorzystanie z innowacyjnego FORMULARZA REALIZACJI WNIOSKÓW NFZ. Strona główna COMIESIĘCZNI.PL — tu kliknij, tam w kilka minut możesz zrealizować zamówienie na zlecenia interesujących Cię wyrobów medycznych. Pracownik w sklepie szybko skontaktuje się z Tobą i poda potwierdzone dostępnością produkty oraz przybliży czas realizacji zlecenia, wysyłając do Ciebie kuriera ze sprzętem. Ewentualnej dopłaty do zlecenia na zaopatrzenie w wyroby medyczne możesz dokonać przy odbiorze produktu lub przelewem. Sprzęt należy odebrać samemu lub przy pomocy osób trzecich. Wniosek wraz z kartą zaopatrzenia comiesięcznego odbierze od Ciebie kurier przy dostawie towaru (zlecenia). Po kilku dniach sklep odeśle do Ciebie komplet podstemplowanych dokumentów.

Zakup produkt w ramach refundacji NFZ bez wychodzenia z domu. Kliknij tutaj.


OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Worek urostomijny 1-częściowy pediatryczny Alterna Uro COLOPLAST 1szt REF 8009

Worek urostomijny 1-częściowy pediatryczny Alterna Uro COLOPLAST 1szt REF 8009

30 Inne produkty w tej samej kategorii: