Worek stomijny zamknięty 2-częściowy pediatryczny Alterna 10 szt Zobacz większe

Worek kolostomijny zamknięty 2-częściowy pediatryczny Alterna COLOPLAST

1331

Nowy produkt

Więcej informacji


WOREK KOLOSTOMIJNY ZAMKNIĘTY 2-CZĘŚCIOWY PEDIATRYCZNY ALTERNA  COLOPLAS 

OPIS:

  Dwuczęściowe worki stomijne zamknięte pediatryczne ALTERNA firmy COLOPLAST są wyposażone w specjalny, łatwy w obsłudze zameczek. Poprzez jedno kliknięcie można szybko zablokować i odblokować łączenie worka z płytką. Dzięki spiralnej strukturze sprzęty stomijne zapewniają optymalną przyczepność. Miękka wyściółka jest przyjazna dla skóry, co ułatwia pielęgnację i ochronę skóry przed podrażnieniami. Worek stomijny Alterna COLOPLAST jest także wyposażony w filtr, który redukuje nieprzyjemny zapach związany ze stomią.

WOREK KOLOSTOMIJNY ZAMKNIĘTY 2-CZĘŚCIOWY PEDIATRYCZNY ALTERNA  COLOPLAST — PRZEZNACZENIE:

  • dla pacjentów z kolostomią tzw. stomia kolostomijna

 WOREK KOLOSTOMIJNY ZAMKNIĘTY 2-CZĘŚCIOWY PEDIATRYCZNY ALTERNA  COLOPLAST — ZALETY:

  • specjalny zameczek ułatwiający zablokowanie lub odblokowanie połączenia worka kolostomijnego z płytką

  • spiralna struktura worka do kolostomii gwarantuje optymalną przyczepność

  • specjalna miękka wyściółka chroni przed podrażnieniami skóry

  • wyposażony w specjalny filtr, który zapobiega przykrym zapachom

  • sprzęt stomijny jest bezszelestny

W zależności od wielkości zamówienia jego realizacja wynosi od 1 do 4 dni roboczych.

NUMER KATALOGOWY: REF 1785

PRODUCENT: COLOPLAST

Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu worka stomijnego w niskiej cenie!

Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 3500 klientów!
Szukasz innych WORKÓW STOMIJNYCH? Radzimy wybrać produkty z szerokiej oferty naszego sklepu. Na pozostałych aukcjach znajdziesz wyroby firm: B.BRAUN, COLOPLAST, CONVATEC, FOR LIFE, WELLAND MEDICAL.
Potrzebujesz fachowych podpowiedzi? Przeczytasz o nich na blogu medycznym. Możesz też zadzwonić na numer 735 575 252 z prośbą o poradę.

STOMIA — REFUNDACJA  NFZ — LECZENIE — ZAOPATRZENIE W WYROBY MEDYCZNE NA OKRES 3 MIESIĘCY


WAŻNE INFORMACJE: PRODUKTY NA ZAOPATRZENIE STOMII POKRYWA REFUNDACJA  NFZ W 100% - DO WYSOKOŚCI LIMITU.

INFORMATOR DLA PACJENTÓW: REFUNDACJA SPRZĘTU STOMIJNEGO (ODDZIAŁ NFZ), JAKĄ MOŻE OTRZYMAĆ PACJENT, A KTÓRĄ WYPISUJE LEKARZ PODCZAS LECZENIA I JEGO KODY:

    Aby uzyskać zlecenie na zaopatrzenie NFZ, należy udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu wystawienia zlecenia. Wg limitu ministra zdrowia istnieją zasady, że pacjent od lekarza może dostać wniosek (zaopatrzenie w wyroby medyczne) na Narodowy Fundusz Zdrowia (Oddział NFZ),  jest to okres maksymalnie 3 miesięcy. W zależności od rodzaju stomii pacjentom przysługuje odpowiedni limit kwotowy na 1 miesiąc refundacji.

P.099.K sprzęt stomijny leczenie stomii na jelicie grubym (kolostomia).
Dla kodu:
P.099.K (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 90 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja NFZ, wynosi: 300,00 zł. Maksymalna kwota refundacji: 300,00 zł.


Łatwym sposobem do zrealizowania wniosku (zlecenie na zaopatrzenie) jest skorzystanie z innowacyjnego FORMULARZA REALIZACJI WNIOSKÓW NFZ. Strona główna COMIESIĘCZNI.PL — tu kliknij, tam w kilka minut możesz zrealizować zamówienie na zlecenia interesujących Cię wyrobów medycznych. Pracownik w sklepie szybko skontaktuje się z Tobą i poda potwierdzone dostępnością produkty oraz przybliży czas realizacji zlecenia, wysyłając do Ciebie kuriera ze sprzętem. Ewentualnej dopłaty do zlecenia na zaopatrzenie w wyroby medyczne możesz dokonać przy odbiorze produktu lub przelewem. Sprzęt należy odebrać samemu lub przy pomocy osób trzecich. Wniosek wraz z kartą zaopatrzenia comiesięcznego odbierze od Ciebie kurier przy dostawie towaru (zlecenia). Po kilku dniach sklep odeśle do Ciebie komplet podstemplowanych dokumentów.


OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Worek kolostomijny zamknięty 2-częściowy pediatryczny Alterna COLOPLAST

Worek kolostomijny zamknięty 2-częściowy pediatryczny Alterna COLOPLAST

30 Inne produkty w tej samej kategorii: